Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sevilla   gra  kryminał  od jakiegoś czasu.  Ostatnio  u siebie omal nie przegrali  z Leganes.   Ja już  znam pierwszą pare półfinałową.  2 posty wyżej :D   .   Jestem jednak bardzo ciekawy  jaki byłby scenariusz  tego meczu  gdyby ta petarda która wylądowała na poprzeczce   wkręciła się do siatki  a  potem karny .


Ciekaw jestem jak wplynie to odpadniecie na postawe Sevilli w La Liga  . Real,Barca i pewnie Atletico beda sie zarzynac w cwiercfinale a Sevilla odpocznie


ja tego nie wiem po prostu lubie takie historie ich niespodziewane mistrzostwo a za rok niespodziewany spadek 

Sevilla  będzie walczyć z Atletico o 3 miejsce.  Sevilla ma teraz   wyjazdy na Bernabeu na Calderon i na Camp  Nou. Czyli same ogórki  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenująca dyspozycja Citizens. To może być upokarzający sezon.

Chyba wczoraj była dyskusja w studio nc+, czyj awans będzie niespodzianką, chodziło im o czarnego konia nie tzw. pewniaka, wielką firmę, i wymieniono m.in. Monaco. Z tym że zaskoczeniem będzie awans tak słabego M.City. Pamiętam jak bidnie w słabym stylu odpadli w dwumeczu z Realem. Wygląda to dla ''faworyta'' tragicznie.

Ale mają Pepa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monaco juz dwa lata temu pokazalo ze buduja niezla ekipe w 1/8  CL wyeliminowali Arsenal potem odpadli z Juve (1-0,0-0) 

 

W tym roku ida po mistrza w Ligue 1 a teraz  jak na razie cisna city

Akurat z tym mistrzem to może być różnie w meczu z PSG to słabiutko wypadli.Edit.Już 2-1 Monaco na daną chwile poza LM.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tym mistrzem to może być różnie w meczu z PSG to słabiutko wypadli.Edit.Już 2-1 Monaco na daną chwile poza LM.

No coś nie za bardzo się ten edit sprawdził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tym mistrzem to może być różnie w meczu z PSG to słabiutko wypadli.Edit.Już 2-1 Monaco na daną chwile poza LM.

PSG w lidze sie meczy a Monaco od jakiegos czasu  nie popelnia bledow w lidze 

ciekawe czy PSG podniesie sie po kompromitacji w CL czy skupi sie na lidze i odrodzi. Monaco  po awansie moze nie wytrzymac nawalu spotkan jak i rowniez dostac dodatkowego powera . Tak czy siak fajnie sie zapowiada koncowka sezonu

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kółko remontad się zamknęło: Hiszpania (Barca) eliminuje Francję (PSG), Hiszpanię (Sevilla) eliminuje Anglia (Leicester), Anglię (ManC) eliminuje Francja (ASM).

Ten sezon LM już jest najlepszy od wielu lat a to dopiero poziom 1/8 !

przed rewanzami typowano ze awansuja druzyny z tych krajow ktore awansowaly tylko miejsce Sevilli zajela Barce ,Monaco zastapilo PSG a Leicester uratowalo honor ekip angielskich( M.City dal plame)

 

na 1/4 obstawiam pary

 

Atletico vs Barcelona

Real vs Leicester

Juventus vs Bayern

Monaco vs Borussia 

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguero przypilnowany wzorowo. Bardzo możliwe, że momentami indywidualnie kryty. City w obronie marniutko, a to podawanie między obrońcami irytujące bo bez żadnego sensu. Monaco jak nie trafi na Leicester to dostaną lekcję taktycznego futbolu i bye bye bo poza Aguero to dużo miejsca mieli inni ofensywni. Bale, Neymar, Robben, Griezmann czy Cuadrado mogą wykorzystywać lukę i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś nie za bardzo się ten edit sprawdził :)

A co niby miało się sprawdzić?Edytowałem bo była zmiana wyniki i na tamten moment kto inny był bliżej awansu.Ogólnie MC dało nieżle ciała tacy zawodnicy w składzie w dodatku trener i odpadają  z takim Monaco.W sumie nie taka zła drużyna ale zdecydowanie w ich zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...