Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem jak wplynie to odpadniecie na postawe Sevilli w La Liga  . Real,Barca i pewnie Atletico beda sie zarzynac w cwiercfinale a Sevilla odpocznie


Już byli tacy co wie[beep]i że Barcelona odpadnie na 20 minut przed końcem :lol2: Zobacz ile kolejek do końca.

ja tego nie wiem po prostu lubie takie historie ich niespodziewane mistrzostwo a za rok niespodziewany spadek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się w składzie nie mającego tego co trzeba pod kopułą Nasriego. I marnuje się dwa karne, to mamy niespodziankę. Leicester będzie najsłabszym z ćwierćfinalistów na papierze.

Pamiętam tutaj na forum było mnóstwo opinii, że Leicester odpadnie w grupie - trafili grupę rodem z Ligi Europejskiej, teraz niespodziewanie eliminują Sevillę. Może się okazać, że zajdą najdalej z drużyn angielskich. Natomiast taki Tottenham nie potrafił wyjść z grupy, podobnie jak w poprzednich sezonach zdarzało się innym wielkim z Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się w składzie nie mającego tego co trzeba pod kopułą Nasriego. I marnuje się dwa karne, to mamy niespodziankę. Leicester będzie najsłabszym z ćwierćfinalistów na papierze.

 

 

Nic dodać, nic ująć. Dali ciała po całości. Jednak zmiana Ranierego miała sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć. Dali ciała po całości. Jednak zmiana Ranierego miała sens.

Przypominam, że to Leicester właśnie pod wodzą Ranieriego przywiozło z Andaluzji bramkę na wagę/miarę awansu. 

 

Pisałem po tym pierwszym meczu, że to mogło być kluczowe trafienie dla tego dwumeczu i takie rzeczywiście było. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos kto oglada regularnie Seville w Lidze czy Pucharach ?  

Nonzi regularnie wykonuje tam jedanastki?

Nikt. Nzozi był 9 piłkarzem Sevilli który podszedł do karnego.  Ben Yedder (którego nie było już na boisku) ma 3 na 3, Iborra 1/2,  Nasir 0/1, Jovetic 0/1 Sarabia (też szedł)  1/1  Konoplanka 1/1(jego już nie ma) Vietto 0/1, Correa 0/1 .  W tym roku 4 karne, 4 strzelców 0 trafionych (Nasir, Jovetic, Correa i Nzozi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...