Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Valencia to są albo pechowcy albo nieudacznicy. Dwa lata temu już byli w finale i gol Sevilli w doliczonym czasie zabrał im awans. Teraz mają 2:0 u siebie, wystarczy dowieźć i to samo.

 

A Sparta to rzeczywiście solidna drużyna. Pokazują że można. Coś właśnie jak polskie drużyny w latach 80-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villareal, Sparta i Athletic awansują. Czekamy na kolejne kluby.

Jeśli dołączy do nich Sevilla, dominacja La Ligi będzie nieprawdopodobna, co bardzo mnie cieszy :). Nie zamierzam już pastwić się nad zwolennikami Serie A, ale kryzys jest widoczny i niewiele wskazuje na szybki jego koniec. Nie przepadam za włoskim futbolem, ale trochę mi jest smutno z tego powodu, bo dobrze pamiętam mocny Juve, a szczególnie pięknie grający Milan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując włoskie kluby odpadły z:

1. Bayer Leverkusen, Realem Madryt i Bayernem Monachium (Liga Mistrzów)

2. Sparta Praga, Tottenham, Villarreal i Vojvodina (Liga Europy)]

Porażki ze Spartą Pragą i Vojvodiną są kompromitacją, a porażki z Bayerem Leverkusen (w Bundeslidze dopiero 7) i Tottenhamem (widać jak potraktował mecz z Borussią Dortmund, więc Liga Europy ich raczej mało interesuję) też nie wypadają Włochom. Więc w tym sezonie Włosi według mnie wypadli niezwykle blado. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braga wyciagnela na 3:1, Fenerbahce im pomoglo czerwona kartka, nie wierze ... Przeciez liga portulaska to nic specjalnego naprawde - ale zawsze dochodza daleko w europucharach, to jest jakis ewenement.

 

===

Juz 4:1, gra z przewaga zawodnika zrobila swoje.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja walczy z Portugalia o to 5. miejsce po tym sezonie, na innych pozycjach nic sie juz nie zmieni.

Hiszpania po prostu dewastuje, odpadla tylko 1 druzyna i tylko dlatego, ze grala z inna hiszpanska druzyna, takze dalej 7/7 zostac nie moglo. Do tego wlasnie przekroczyli 100 pkt w rankingu :D

Niemcom zostaly 3 druzyny, bardzo przyzwoicie, trzymaja poziom z Hiszpania. Anglia i Portugalia maja jeszcze po 2 druzyny, do tego po 1 druzynie maja Francja, Ukraina i Czechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze na wasze  posty dotyczące nieuznanego gola na 0:2  w kontekście  0:3                    gadanie .  Ja wiem że gole na wyjeździe itd  a czy ktoś pamięta  Barca   Sevilla   z 4:1  na 4:4?     Poza tym w studio podobał mi sie 1 twitter.  Odpadła drużyna która zrobiła zmianę   zdejmując  Morate na Mandzuka który nic nie wnosi  tylko się szarpie kopie  i fauluje.    Gol na 2:1  mógł nie paść    tam też bilardówka  i potem poszła na skrzydło.      

Bayern już u sibeie przegrał z Mainz   z BVB   nie wygrał   gdzie BVB gra w lidze Europejskiej.       Zaskoczył mnie Ribery że tak długo grał.  Jestem ciekaw jak by to było   para  Bayern   Atletico.   Atletico w tej chwili ekipa najbardziej zorganizowana w obronie  są lepsi niż  Juve. Tylko Barca umie im strzelić gola bo  tylko oni mają perfekcje przy grze ba klepke.  . Celta w Copa Del Rey niby strzeliła im 3 gole ale jak w bramce stał beznadziejny Moya to tak to jest.

 

Serie  A   zero klubów  w rozgrywkach Europejskich

La Liga   6    a mogło być wiecej gdyby Valencia i Bilbao na siebie nie trafili.

 

Villareal ograło  najpierw Napoli a teraz  Lazio       Villareal ma 4 miejsce w lidze.

 

1 klub z Portugali.

 

Awans Liverpoolu nie zaskoczył  ciekawe na kogo trafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to na przestrzeni wieków... :lol2: A tak na poważnie, to niezły pojazd dostała włoska piłka... :-) Cóż catenaccio to nie dla mnie.

A co do proroctw Realu w finale... Zapomnijcie... Pomimo, że losowania jeszcze nie było, to uważam, że jak trafią na Barcelonę , Bayern, PSG, Atletico to nawet półfinału nie powąchają. No chyba, że cieplutkie kulki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ćwierćfinale powinny zagrać np. Real z Barceloną i PSG z Bayernem. Przynajmniej by się po drodze wykosiły i finale mogłaby zagrać inna drużyna niż ta trojka faworytów. Bo nikt rozsądny już w Atletico nie wierzy. Nie wykorzystali 2014 roku szansy to teraz będą czekać następne 50 lat.

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...