Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że czasami jest coś niesprawiedliwego w poczynaniach i decyzjach sędziego, ale za każdym razem kiedy sędzia popełni błąd pisać i mówić, że wydrukował mecz jest nie na miejscu.

 

Czasami? Kolego, w ostatnich sezonach LM było tylko kontrowersji, że to się w głowie nie mieści. A mówimy tutaj tylko i wyłącznie o LM. Gdzie poszczególne ligi piłkarskie? Gdzie LE, MŚ, ME? Tego jest pełno. Odkąd w futbolu pojawiły się wielkie pieniądze to to nie jest sport. To jest mafia.

 

A wiesz co jest najlepsze? Jakoś zawsze w większości przypadków z LM udział bierze Barcelona. Legendarny Hiszpanów mecz z Chelsea, później ich spotkania z Milanem, Interem, Arsenalem. A to tylko wymieniam tak na szybko - tyle co pamiętam na "teraz". Pewnie, gdybyśmy się cofnęli w czasie 6-7 lat i przeanalizowali spotkania tylko i wyłącznie LM to przypadków ogromnych kontrowersji i niejasności, już nie tylko z udziałem Barcelony, byłoby mnóstwo.

 

Z reprezentacji? Wielkie oszustwo z udziałem Henry'iego i jego pomaganie sobie ręką przy bramce przeciwko Irlandii w barażach do MŚ 2010. Jak myślisz, kto jest bardziej komercyjny i przyniesie większe zyski dla FIFA, Francja czy Irlandia? Dalej? Na szybko: MŚ 2014, spotkanie Niemcy-Anglia i nie uznany gol Lamparda, który był widoczny z każdego miejsca na stadionie pewnie. Korea, MŚ w 2002, i ich awanse do kolejnych rund przy pomocy sędziów chyba przypominać nie trzeba

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się mylić ale Wolfsburg jest tak słaby, że nie ma żadnych szans z Realem. Co do "upupienia" PSG to niby dlaczego akurat ich? City to jakaś wielka marka? No nie sądzę. Sugerujesz, że UEFA przepycha wielkie marki ale Man City taką nie jest, śmiem twierdzić że przez ostatnie lata to PSG jest drużyną z większą ilością gwiazd i mocniejszą od City.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Timesquare proszę badź do końca obiektywny i jeżeli wymieniasz kontrowersje z udziałem Barcelony to patrz w obie strony. Po kolei na szybko:

Mecz z Chelsea rok bądź 2 wcześniej gdzie Barca odpada faul Carvalio bodaj na Valdesie przy stałym fragmencie gry. Sędzia uznaje bramke, awansuje Chelsea. Pamiętny dwumecz, w pierwszym meczu w Barcelonie autobus Chelsea i przynajmniej 2 karne powinny być gwizdnięte i przy 1-0, 2-0 byłby inny mecz rewanżu.

Mecz z Interem w rewańzu bramka na 2-0 strzelona bodaj przez yaya toure strzelony prawidłowo, sędzia nie uznaje bramki, awansuje Inter.

Mecz z Milanem, Boateng strzela bramke po strzale który trafia w jego ręke. Sędzia uznaje bramkę. 

Naprawdę nie ma co przepychać się, bo na Barcelonie cały czas ciąży ten mecz rewanżowy z Chelsea, ale tego się już nie cofnie. Powoli możni tej piłki robią wszystko, aby pozbawić zawody ewidentnych pomyłek. Za chwile wejdą powtórki video i może się to unormuje.

 

Po pierwsze nic tu nie ma do kibicowania Barcelonie, a po drugie zaznaczyłem, że oba przypadki były w dwóch różnych dwumeczach. Ja tylko chcę pokazać, że nie tylko sędziowie gwiżdżą dla Barcelony, ale też przeciwko niej i chcę by [beep] również to dostrzegła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie nie ma co się sprzeczać. Wiadomo, że drugiej kartki być nie powinno i każdy normalny to wie. Za niecały tydzień mamy rewanż i barca będzie się pakować, to też pewne :)

Druga kartka była słuszna i tylko ślepy twierdzi że nie, tak samo jak powinna być czerwona dla Suareza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nic tu nie ma do kibicowania Barcelonie, a po drugie zaznaczyłem, że oba przypadki były w dwóch różnych dwumeczach. Ja tylko chcę pokazać, że nie tylko sędziowie gwiżdżą dla Barcelony, ale też przeciwko niej i chcę by [beep] również to dostrzegła.

Tylko powiedz dlaczego ten stosunek błędów jest tak niesprawiedliwy, że nie ma siły musi to rzutować na opinie o pomocy sędziów dla Barcelony.

W ciemno ci powiem, ze już po 20 min rewanżu będziemy widzieć w co gra sędzia. Jak myślisz ile żółtek dostanie Atletico w tym czasie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciemno ci powiem, ze już po 20 min rewanżu będziemy widzieć w co gra sędzia.

 

Będzie w ciemno widać, w co gra sędzia, jak Atletico strzeli szybko bramkę na 1:0, a nie daj Boże ( albo daj Boże ) czym prędzej doprawi golem na 2:0. Idę o zakład, że będziemy widzieć najdłuższą rękę UEFY ingerująca w mecz od dawien dawna.

 

Ale to wina sędziego, że Atleti gra dość ostrą grę defensywną?

 

Grają ostro, to fakt. Jednak to sędzia swoimi decyzjami nakręcił atmosferę meczu i zamiast pięknego widowiska mieliśmy brutalność i grę nerwów. Barcelona nie gra ostro? Co zrobił Suarez? Co robił Busquets? Jestem święcie przekonany, że gdyby podobne występki co Torres zrobił gracz Barcelony nie dostałby czerwonej.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie w ciemno widać, w co gra sędzia, jak Atletico strzeli szybko bramkę na 1:0, a nie daj Boże ( albo daj Boże ) czym prędzej doprawi golem na 2:0. Idę o zakład, że będziemy widzieć najdłuższą rękę UEFY ingerująca w mecz od dawien dawna.

 

 

 

Mecz zabił sędzia, dwumecz również. Torres mógłby sporo namieszać, a tak w drugim meczu jego nie zobaczymy. Więc tutaj akurat UEFA zabiło dwumecz już w pierwszym meczu wykluczając Torresa, nie dając dwóch czerwieni dla Barcelony. Z Torresem możliwe, że inaczej by to się potoczyło w późniejszym etapie, oraz w drugim rewanżowym meczu.

 

Mecz był wydrukowany.

Edytowane przez ambio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bober1 ja piszę o całości, a nie tylko o ostatnim meczu. Pamiętaj też, że ostra gra, a ostra gra to jednak różnica.

W przypadku Barcy niestety często gęsto zwykły faul jest spotęgowany turlaniem się Buquetsów czy Neymarów i jest to świetny motyw dla sędziego aby dać żółtko.

@Times napisał ci wcześniej jak było całkiem niedawno jeszcze a jak jest teraz w piłce.

Jakoś za czasów kiedy w Barcy grał np. Koeman nie robili takich szopek piłkarze tego klubu.

Moim skromnym zdaniem to Pep zapoczątkował grę na symulki piłkarzy Barcy bez dwóch zdań.

A najdziwniejsze jest to iż jest to tak świetny zespół, że bez pomocy sędziów powinien sobie radzić.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym meczu nie spodziewam się kontrowersji na rzecz City czy PSG. Wczoraj była już jedna i chyba limit się wyczerpał, bo jeżeli dzisiejszy mecz wydrukuje znowu sędzia to będzie tak wielka krytyka na UEFE, że będą musieli coś zmienić. Kibice nie wytrzymają dzień po dniu z drukowaniem meczu. Dzień przeboleją, popłaczą, pogadają i się skończy, ale gdyby dziś było drukowanie to jutro UEFA by się musiała tłumaczyć nieźle.

Dzisiaj nie spodziewam się drukowania meczów. Co za dużo to nie zdrowo. Wczoraj było wielkie drukowanie, dziś będzie gra.

Edytowane przez ambio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A co robi Ronaldo itp.

Pełna zgoda, ale każdy przyzna ze to w Barcy się zaczęło. A skoro tak to i znaleźli się naśladowcy i to niemało.

Opinii o graczach Barcy już nikt nie zmieni tym bardziej, że mam wrażenie iż sporo tych  którzy tam trafiają dostają przedziwnej maniery udawania.

Dobry przykład Fabregas i jego pierwszy pobyt na wyspach. Nie przewracał się nawet w 10% tego co później w Barcy i teraz. Co chwila i Fabregas leży.

Puyol to chyba ostatnie lata kariery klął jak szewc w duszy widząc co jego koledzy wyprawiają.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nikt nie twierdzi, że sędziowanie było dobre, wręcz przeciwnie. Ja tylko będę protestował przeciwko wszelkim teoriom spiskowym. Nie wierzę w żadne pomaganie Barcelonie, Realowi Madryt czy Bayernowi. To są po prostu trzy od kilku lat najlepsze drużyny, które zmonopolizowały LM. Jakoś dziwnie nikt nie pomagał MU, żeby przynajmniej wyszedł z grupy, a ta drużyna też ma bardzo wielu fanów na całym świecie i jest częścią, jak to ktoś napisał, korporacji. Gdybym uwierzył w te wszystkie spiski, drukowanie meczów, byłby to ostatni dzień, w którym oglądałbym futbol. Inna sprawa, że magazyn typu "Gwiżdżę na to" byłby mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zapomnę meczu Barcy z Chelsea w LM, lub z City.

Ktoś Messiego wziął z bara, była walka bark w bark i Messi leciał i leciał. To wyglądało tak śmiesznie, że jeszcze protestował.

Pół stadionu się śmiało z Messiego i krzyczało " wstawaj wstawaj człowieku, w Angli tak się gra", a Messi miał pretensje, że sedzia nie potraktował faulu.

 

Ps, Zauwazcie, że tylko w Barcelonie Ci zawodnicy sami się podkładają, jeżeli grają w swoich reprezentacjach to grają normalnie, bez teatru.

W Barcelonie jest tylko podkładanie. Dlaczego Messi nie podkłada się w Argentynie, tylko gra normalnie? dlaczego inni zawodnicy nie symulują?

Edytowane przez ambio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już głupoty pisać o drukowaniu meczów, bo czytać się tego nie da. Sędziowie popełniali błędy od lat i nawet powtórki video nie spowodują, że tych błędów nie będzie. Nawet wczorajsza druga żółta kartka dla Torresa jest zależna od interpretacji danego sędziego. El Nino zachował się absurdalnie, wiedząc że ma już żółtą kartkę i dał sędziemu pretekst do pokazania drugiej i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie wierzę w żadne pomaganie Barcelonie

No to w co wierzysz? jak inaczej nazwać tyle przypadków? wy[beep]e Torresa w 1 połowie i nie zrobienie tego z Suarezem to niby co jest? według ciebie przypadek co? strasznie dużo tych przypadków co do Barcy.

Wykartkowywanie przeciwnika po strasznych faulach po których mają pourywane nogi piłkarze Barcy to niby co jest?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wydrukowane mecze, ale to co wczoraj zobaczyłem to wołało o pomste do nieba. Takiego ewidentnego druku nie widziałem od lat. To był ewidentny druk meczu. Inaczej tego nie da się określić jak pomaganie Barcelonie akurat w tym przypadku.

I to był druk na poziomie światowym, europejskim, przy LM a nie jakiejś 2 ligi azerskiej.

Edytowane przez ambio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...