Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem przez ok.30min to w tym czasie leciał Piesek Leszek z penisem i jakaś indianka z cycami do kolan :lol2: Żenada te kartony.

O to w nich chodzi. Przecież to nie ma edukować, tylko porażać głupotą, która na finale ma śmieszyć. Niektórych bawi to, że w kreskówce zamiast rozwinąć jakąś akcję, autorzy wstawili planszę "Koniec".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zmienili dzisiaj oprawę graficzną. Trochę taka zbyt prosta, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Jednak hip-hop nie zginął na 4fun.tv. Fakt, że o 3:00, ale widziałem takie teledyski, których jeszcze nie widziałem nigdy w tv. Były teledyski m.in. takich raperów jak Peja, Tede, Donguralesko no i Kodex :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 4fun.tv to nic nie warty gniot. Nie oglądam prawie wcale (czasem zerknę, ale tylko czasem). Ogólne stacja reprezentuje bardzo słaby poziom muzyczny (większość kawałków w stylu DJa Remo itp). Także to nie stacja dla mnie. No i minus za głupie chat smsy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to wciąż puszczają teledyski rockowe wczoraj kilka widziałem po północy.

@Bloo411 właśnie, że to nie jest gniot, pokazują coś innego niż na Vivie, gdzie jest sam pop/dance/technopały :P Jest chyba jedyną polską niezwiązanym z żadną dużą firmą, który utrzymuję się na rynku i odnosi sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tymi kanałami stoi wielki koncern Viacom, a 4fun.tv nie ma żadnego wielkiego inwestora, a mimo to od kilku lat utrzymują się an rynku i bardzo dobrze się sprawują tyle lat. Poza tym zależy mi na polskich kapelach rockowych i polskim hip-hopie. Czy to znajdę na kanałach Viacomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie wyklinają co sekundę. Boże.... Jak po cichu się przyznam że byłem fanem Tedego. Oglądałem 4Fun.TV, jak tylko był wywiad z Tede, pamiętam premierę Glokka. Achh..Przesiadłem się na rock i new wave.

4 Fun mnie zdziwił Słodkimi Czarami, jeszcze znaczek że od lat 12..., toż to kreskówka pokroju CN (nie mam nic przeciwko temu), co innego Champloo, znany z Adult Swim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie widziałeś teledysków Peji i Kodexu w późnych godzinach nocnych.

 

 

Przepraszam, że to powiem, ale dla mnie to szmira, która nie ma żadnej wartości i nie wiem jak czymś takim można się zachwycać. Chłopaki w kółko o tym samym rapują o blokowiskach, trudach dorastania, o patologii w rodzinie itp. Jednym słowem żenada :!: . No, ale mi się nie musi podobać, a poza tym są gusta i guściki. Jeśli Cię uraziłem to przepraszam nie miałem takiego zamiaru, wyraziłem tylko swoje zdanie na temat polskiego hip-hopu albo inaczej o artystakch należących do światka polskiego hip-hopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na lato jest jakaś nowa ramówka. Wczoraj miało być 4Fun'Rocks a było "Bikini Hits"

Zresztą spójrzcie na program, nie ma już 4Fun'Rocks

 

http://cyfrowypolsat.pl/program-tv/prog ... hN=4fun_tv

 

To dlatego w Rockowaniu zrobli wakacyjną przerwę ;/ następna fajna stacja upada :(

 

Odkodować MTV TWO! (chyba nie wierzę w co mówię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...