Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest to na co czekałem! Polski rockowy kanał telewizyjny! Mam nadzieję, że wystartują i będą nadawać na satelicie, a jeśli nie to klapa. Warto pomarzyć na razie :D

 

Wiem o tym ;)

Nie przesądzajmy, że to klapa ;) W końcu musi być polski kanał rockowy, jak nie 4fun.tv to może Eska, albo ktoś zupełnie nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, tylko jeśli nie zdecydują się nadawać na satelicie, to przyjdzie nam czekać, aż w Polsce DVB-T wystartuje pełną parą, a jakie tempo uruchamiania DVB-T jest w naszym kraju każdy widzi :| do tego czasu to mogą się jeszcze zdążyć rozmyślić z tego pomysłu uruchomienia tych kanałów :? oby jednak tak się nie stało :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

odswiezam stary temat ale warto

Nienajlepszą passę mają nawołujący do dżihadu, czyli świętej wojny muzułmańscy fanatycy. Furorę w internecie robią filmy przedstawiające wpadki, na których głoszą oni "Śmierć Palestynie!" i przez przypadek włączają programy erotyczne, zamiast relacji ze Strefy Gazy.Na jednym z filmów, widzimy jak w propagandowej tubie palestyńskiego Hamasu - Al Aqsa TV, zamiast relacji z nękanej przez izraelskich żołnierzy Sterfy Gazy, pojawia się ponętna blondynka Sandra, niedwuznacznie zachęcająca do spędzenia z nią miłych chwil - choćby telefonicznie. I to po polsku!

 

Realizatorzy programu bowiem, nie popisali się biegłością w obsłudze cyfrowych odbiorników satelitarnych i zamiast relacji z terytorium ogarniętego konfliktem włączyli polskie 4FunTV. A, że pora była późna, to w kanale leciał "fun" dla dużych chłopców. Wpadkę komentują chętnie zagraniczne media m.in. Fox News.

 

żródło tvn24.pl

 

http://www.youtube.com/watch?v=-j533ahl3-k&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, reklama w izraelskiej telewizji to rzeczywiście powód do radości.
Dla mnie osobiście to żaden powód do radości, ponieważ 4fun.tv ostatnio mi podpadł po tym, jak zaczął upodabniać się do Vivy. A wracając do reklamy, to nie chodziło mi tylko o tą wpadkę, ale również o to, że o tym kanale mówiono w różnych serwisach informacyjnych, co też jest tak jakby reklamą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio przeglądałem ramówkę 4fun.tv i doszedłem do wniosku, że ten kanał ma coraz mniej wspólnego z muzyką. Kiedyś często oglądałem ten kanał, ponieważ było tam dużo muzyki, zwłaszcza Rocka. Obecnie większość ramówki wypełniają programy tj. Kto się w tobie kocha?, Kiedy weźmiesz ślub, Parowanie, i Juniorki. Moim zdaniem to zły kierunek i mam nadzieję, że tworząc ramówkę Rebel TV postawią bardziej na muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie są wakacje i chcą więcej zarobić na telefonach. :smile:

 

Tylko , czy jak skończą się wakacje , to czy wyłączą te bloki czy może zostawią dalej? Przeczuwam , że je zostawią , bo niestety taki mamy ostatnio trend :/ . Chyba polskie telewizje FTA chcą dogonić włoskie w zawartości , a może wkrótce w jakości kanałów :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Co ciekawe w nocnym paśmie 4 Fun TV w godzinach 01:00-06:00 większość emitowanych tam teledysków jest polskich (80% tak na oko) :D Naprawdę jest tam wiele ciekawych i również zapomnianych teledysków polskich wykonawców. Nawet na Eldo parę razy trafiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj pojawiła się informacja, że 4fun Media zamierza uruchomić pod koniec 2010 roku nowy kanał z muzyką taneczną (Wiecej). Ciekawe, co wtedy stanie się z 4fun.tv, który obecnie pokazuje taką muzykę. Może postawią na inny rodzaj muzyki, albo 4fun.tv stanie się kanałem bardziej interaktywnym lub czymś w rodzaju MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...