Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam - do kogo jest ta stacja ??!! Polaków czy Zagranicznej widowni ??!! To nawet Viva DE w czasach milionowej publiczności w Polsce nadal miała Niemiecka oprawę ... Beznadzieje . Belka z Viacom-u . Niech zmienią nazwę na " Now " hahahaha

 

Oj tam, każdy się połapie o co chodzi, więc może być i po angielsku. To telewizja muzyczna, język belek nie jest tu najważniejszy. A same belki mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4Fun TV nie zrobiła chyba jeszcze oprawy, której nie miałbym częściowo przyciętej (stary dobry kineskop). Teraz "trafiło" na pół oznaczenia wiekowego i pół logotypu. Cóż, nawet internetowe stacyjki czasami są pod tym względem lepsze.

 

U mnie przycina w ten sposób na LCD - co ciekawe tylko na tunerze FTA, na dekoderze "n" jest w porządku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej teraz logo jest takie jak było przez 8 marca 2010, które lepiej się prezentuje niż tamto poprzednie.

Oczywiście, że tak. W 2010, kiedy stacja zmieniła format na 16:9, to logo było w samym rogu ekranu. Po "x" dniach zawitało safe area.

 

Logo 4fun.TV i oznaczenie wiekowe przesunięto bliżej środka ekranu. Znaczki te nie są już tak bardzo ucięte na ekranie.

Aktualizacja:

Logo 4fun.TV i oznaczenie wiekowe przesunięto bliżej środka ekranu. Logo nie jest już ucięte, a oznaczenie jest ucięte w połowie (przynajmniej u mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wolałem jednak starą oprawę. Teraz to u mnie ucina oznaczenie w max 10% (prawie nic) a logo wcale. Jest teraz nieco lepiej, ale oznaczenie wiekowe największe spośród wszystkich stacji TV (sprawdzałem, Polsat ma nieco mniejsze oznaczenia), napis Now! jest kompletnie nie potrzebny, ewentualnie zrobić coś podobnego do tego z MTV Dance (czasem zmienia się pasek, gdzie jest napisana nazwa audycji i jest inny podpis, a pod podpisem: mtv.co.uk jest NOW, później Later). A tak to kiepsko jest to zrobione na 4Fun.TV. Dodatkowo te belki na środku ekranu, przed zmianą oprawy Eska TV też miała wielkie belki (kto pamięta przed zmianą oprawy belki przy Klipach na Czasie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

NOW! i NEXT! to ukłon w stronę widzów 4fun.tv z zagranicy. Wystarczy przejrzeć profil 4fun.tv na Facebooku żeby zobaczyć, że jest ich sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...