Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Nolan napisał:

Czyli nie można zamówić tych C+ do obecnego pakietu ?

Doprecyzuje, obecnie na pół roku za darmo ich nie zamówisz, a czy da się włączyć w ofercie za 45 zł miesięcznie, ( jest taka oferta również na Boxie ) tego to ja nie wiem. Musi ktoś sam z was sprawdzić, kto jest tym zainteresowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wodzu napisał:

I czy są dodatkowe streamy z wydarzeń sportowych, które nie mieszczą się w kanałach sportowych c+?

Tego nie ma w aplikacji. 

 

1.jpg

@blaugrana18 na tej ulotce co dzisiaj wrzuciłem jest info, że Canal+(kanały linearne) dostępne są na TV Boxie oraz Canal+Online. 

Z tego wynika, że nie będą na Mi Boxie, tak samo jak nie ma Eleven Sports 1 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

 na tej ulotce co dzisiaj wrzuciłem jest info, że Canal+(kanały linearne) dostępne są na TV Boxie oraz Canal+Online. 

 

Z tego wynika, że nie będą na Mi Boxie, tak samo jak nie ma Eleven Sports 1 4K.

Dzięki,  dobrze że mam c+ online. Viaplay działa już mi. Potem zobaczę co jeszcze działa za te 25zl.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kisiel95 napisał:

Ja mam w aplikacji na smartfonie i przeglądarka, nie wiem, czy na boxie jest, bo nie ma mnie w domu.

 Ja przedłużyłem umowę i nadal ich nie widzę w aplikacji na Boxie. Być może jak sie jakaś mityczna aktualizacja kanałów zrobi to będą widoczne. Teraz ich tam nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, blaugrana18 napisał:

Ja przedłużyłem umowę dzisiaj, kanały w aplikacji na telefonie po kliknięciu zakładki wszystkie mam canal+ ale pisze mi aby wykupić a miałem mieć na pół roku od play w prezencie. 

Mam to samo.  Na dekoderze jest napisane, że są aktywne :D 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...