Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie telewizji przez internet. Posiadam tv Samsung 4k do tego podłączyłem boxa od Playa. Wszystko działa w miarę ok ale na kanałach sportowych obraz jest jakby mało płynny z tendecją lekkiego klatkowania. Można to jakoś zmienić ustawieniami czy taki urok tv internetowej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Fajna promocja jest obecnie na PLAY NOW TV BOX - umowa na 24 miesiące, tylko 10 zł miesięcznie.

Dostajemy boxa z AndroidTV, pakiet PLAY NOW TV w tej cenie, 6 miesięcy Amazon Prime za darmo, 3 miesiące Eleven z 4K za darmo i do tego możliwość podpięcia DVB-T/DVB-C.

Sam rozważam dobranie do jednego z tv w moim domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Fajna promocja jest obecnie na PLAY NOW TV BOX - umowa na 24 miesiące, tylko 10 zł miesięcznie.

Dostajemy boxa z AndroidTV, pakiet PLAY NOW TV w tej cenie, 6 miesięcy Amazon Prime za darmo, 3 miesiące Eleven z 4K za darmo i do tego możliwość podpięcia DVB-T/DVB-C.

Sam rozważam dobranie do jednego z tv w moim domu ;)

Problemem jest sam box, który był przestarzały już w momencie wyjścia na rynek!. Miałem i sprzedałem. Muliło okropnie.

Ja czekam na nową skrzynkę Canal+ (prawdopodobnie będzie już w przyszyłym tygodniu)

Tam już sam procesor Amlogic S905X2 zapowiada, że będzie to POWER BOX!

Edytowane przez jan.kijowski
blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lukimann napisał:

Można to przetestować i w razie czego zwrócić box do punktu obsługi?

 

Możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia. Umowę zawrzesz dopiero podczas wizyty kuriera.

Takie info na stronie ;)

Edit:

Czy PLAY NOW TV BOX można podpiąć kablem do neta? Dość istotna kwestia ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
6 godzin temu, jan.kijowski napisał:

Problemem jest sam box, który był przestarzały już w momencie wyjścia na rynek!. Miałem i sprzedałem. Muliło okropnie.

Ja czekam na nową skrzynkę Canal+ (prawdopodobnie będzie już w przyszyłym tygodniu)

Tam już sam procesor Amlogic S905X2 zapowiada, że będzie to POWER BOX

5 godzin temu, kingofsouth napisał:

Możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia. Umowę zawrzesz dopiero podczas wizyty kuriera.

Takie info na stronie ;)

Edit:

Czy PLAY NOW TV BOX można podpiąć kablem do neta? Dość istotna kwestia ;)

Można, bo jest wejście eth.Widget blockquote

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...