Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 5.11.2023 o 11:18, swordfish napisał(a):

"Promocyjnie" nie zablokowali od razu. Rozpoczęli czas żniw. Zawsze możesz przenieść nr komórkowy do Play i oglądać z pakietu danych. Transfer danych w ramach Play Now nie ma naliczanych kosztów w ofertach Play.

 

No ale coś dziwne to jest, ja te pakiety kupuje za punkty, wiec powinny być dostępne wszędzie a nie są... 

nie mam telewizji MAX tylko nowej generacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak część kanałów jest dostępnych tylko na dekoderze. Brak możliwości oglądania mobilnie na smartfonie lub tablecie.

 

Powinni przedstawić listę kanałów wraz z opisem, gdzie są dostępne i czy są z opcją do nagrywania/cofania, przed podpisaniem umowy/kliknięciem punktów.

 

Funkcjonalność kanałów i ich dostępność jest "ukryta". W dawnym UPC taka lista była dostępna dla wszystkich na stronie. W Play takiej listy nie widzę, chyba, że źle szukam.

 

Coraz bardziej kieruję się do rezygnacji z dekodera Play. Trzymam, bo mam jeszcze Viaplay "za darmo" w ramach abonamentu. Chyba zdecyduję się na kombo C+ Online z pakietem Fun&News i Polsat Box Go Premium. Zależy mi głównie na kanałach informacyjnych - TVN24 i Polsat News. Chcę oglądać na dowolnym necie z możliwością cofania.

 

Czy w sieci Play można oglądać Polsat News w aplikacji na telefonie po za domem (nie na dekoderze)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępność nie jest ukryta, jeżeli nie jest dostępny wszędzie to jest oznaczony kanał daną cyfrą, która to opisuje pod spodem. Akurat zrezygnowałem z drugiego konta TV, bo nie jest mi za bardzo potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy pojawiła się oferta świąteczna z abonamentem za telewizję i internet za 0 zł/ 12 m-cy, ale lepsza jest dla nowych niż warunki oferowane dla mnie 2 dni temu w ramach ewentualnej migracji z UPC do Play.

O darmowych miesiącach konsultant nawet nie wspomniał.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukiwanie stałego abonenta (płacącego miesiąc w miesiąc) wręcz wpisało się w obyczaj naszych operatorów. Jak by wspomniał o ofercie z darmowymi miesiącami mógł  by się narazić na rozmowę dyscyplinarną z przełożonym dlaczego oferuję korzystne warunki dla stałego abonenta :) 

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest GRANDA. Nagle w trakcie obowiązywania umowy zabierają praktycznie wszystkie kanały polsatu tzn. niby są ale ich nie ma bo aby je oglądać to trzeba mieć ich internet a kto nie ma to zostaje z ręką w nocniku. Oni chyba myślą, iż takim postępowaniem zmuszą Klientów do podpisywania dodatkowych umów z nimi - i tu są w wielkim błędzie bo działa to wręcz przeciwnie, a mianowicie złość wśród Klientów rośnie na takie ich zagrywki czego finałem będzie rozwiązywanie umów na telewizję przez Klientów. Jeśli szukają oszczędności to niech przytną pensje swojej kadry kierowniczej a niech nie szukają dodatkowych pieniędzy u obecnych Klientów w trakcie umowy...

 

Trzeba będzie aby Klienci zebrali się i złożyli zawiadomienie do UOKiK. Niech UOKiK zbada czy jest to właściwe postępowanie z ich strony bo że jest to działanie na niekorzyść Klientów to nie ma co do tego wątpliwości. 

 

Jak UOKiK nałoży na nich karę to może zmądrzeją i przestaną stosować takie zagrywki więc musimy się jako Klienci zebrać i złożyć zawiadomienie do UOKiK...


__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Woocash napisał(a):

Oszukiwanie stałego abonenta (płacącego miesiąc w miesiąc) wręcz wpisało się w obyczaj naszych operatorów. Jak by wspomniał o ofercie z darmowymi miesiącami mógł  by się narazić na rozmowę dyscyplinarną z przełożonym dlaczego oferuję korzystne warunki dla stałego abonenta :) 

Sami sobie strzelają w kolano, bo coraz cieplej myślę o Orange. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish W zasadzie biorąc internet+ telewizję od operatorów dostajemy gratisy czy promocje na usługi streamingowe.

Trzeba tylko mądrze to rozegrać i trafić na dobrą promocję.

Oddzielnie: telewizja naziemna+ internet+ serwisy VOD średnio to opłacalne.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo może wyjdzie więcej, ale ja potrzebuję operatora, który mi da dostęp do TVN24 i Polsat News w aplikacji na urządzeniu mobilnym do oglądania po za domem. Mile widziane również cofanie programu. Jak na razie Play mi tego nie oferuje. Już lepiej brać C+ Online w zobowiązaniu na 24m (Filmy i Seriale + Pakiet Fun&News) za 29,99 zł + pakiet Polsat Box Go Premium za 30 zł. Wychodzi za całość telewizji 59,99 zł. Wszystko do oglądania na DOWOLNYM internecie i na DOWOLNYM urządzeniu (Smart TV, tablet, smartfon,laptop itd.). TVN24 i Polsat News mogę cofnąć. Plus dostaję dostęp do masy śmieci, gdzie mogę wyłuskać perełki filmowo-dokumentalne (Sundance, Filmbox Arthouse, BBC Earth, Planete, AleKino+, Cinemax). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, czy oglądanie aplikacji online   czy nawet kanałów telewizyjnych po streamingu  Play na 55/65 calach  da satysfakcjonującą jakość?

Chyba połączę Canal+ sat( i online) + ofertę Play lub Orange. Zastanawiam się którą ofertę od nich wybrać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...