Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pogmatwana jest oferta Play/UPC. 

Ile obecnie kosztuje paczka C+ Online 4K w usłudze Play TV?

Na 55 calach można telewizję  oglądać na najnowszej przystawce czy sobie odpuścić taki rodzaj internetowej telewizji?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając Polsat na iPadzie w aplikacji Play Now zdarza się, że po paru minutach stream zatrzymuje się i mam stopklatkę. Pomaga przerzucenie na sekundę na inny kanał. Przy powrocie Polsat znowu śmiga. Na innych kanałach nie mam tego problemu. Potrafi iść inny kanał przez godzinę i nic nie zacina się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu kończy mi się umowa na Hit Mikołaja w UPC.

Oferta w punkcie gdybym chciał migrować do Play:

Nowy router z 1 Giga, nowa przystawka internetowa z Android TV TV Play, TV Max Premium, Eleven 4K, Polsat Sport Premium, HBO Max, abonament tel. 15 GB. Wszystko za 175 zł.

*Canal+ zamierzam przedłużyć w ramach usługi satelitarnej.

W Play zaproponowali C+ Online za 50 zł.

---

Dla porównania Orange IPTV.  Pakiet telewizyjny+ IWU 200 dekoder bez erotyków, Cinemax i Filmboxów, abonament tel 600 GB, HBO Max, Eleven , Polsat Premium, Eleven 4K i 600 Mb/s internetu z ich najnowszym routerem  za 214 zł...

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja jako dodatek poza sportowymi ( C+ Sport i może Polsat Premium raczej drogą sat i online). Głównie interesuje mnie internet i jego wykorzystanie do aplikacji internetowych- ich  dostęp w obu usługach + włączenie abonamentu tel. do 1 faktury. Obecnie Plus "oferuje" mi to za co płacę za dwukrotność obecnej kwoty za abonament.. w dodatku bez darmowego Tidala jak dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojawił się Sky News. Jakość SD, brak możliwości cofania i nagrywania.

W porównaniu z darmowym streamem dostępnym na YouTube jest krokiem wstecz. Nadawca za darmo udostępnia na YouTube wersję 1080p i daje możliwość cofania do 12h wstecz. W Play za gorszą jakość i za brak catch-up’u należy dodatkowo zapłacić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dekoder 2 generacji i sprawuje się bardzo dobrze jak na swoje lata. Używam go do streamingu, a telewizja działa bardzo dobrze. Kanały zmieniają i wczytują się bardzo szybko. Za 35 złotych mam full pakiet bez premium. Teraz te ceny są średnie, ale jak startowali z usługą to ceny były rewelacyjne i opłacało się potem zostać na nieokreślonej umowie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz pakiecik Polsatów, łącznie z Polsat News i z Polsat Sport? Bo teraz atrakcyjniejsze nowości są dodawane tylko do nowych ofert.

 

Narzekanie na dekoder są ze strony tych, którzy są przyzwyczajeni do nagrywania każdego kanału o dowolnej porze, a nie do wybranych, najmniej ciekawych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish nie mam tych kanałów. Jest tak jak piszesz. Pisząc o fullu miałem na myśli maksymalny pakiet z podstawowymi kanałami dostępnymi na tamtą chwilę. Jednak 35 zł i taka ilość kanałów dla mnie jest jak najbardziej w porządku. Szczególnie, że to tylko dodatkowa telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam play internet i TV, na głównym boxie wszystko śmiga, ale na telefonie, jak jestem na innym internecie niż play, oglądając TV na aplikacji, zostały wyłączone mi prawie wszystkie kanały polsatowskie(główny polsat jest) a jeszcze wczoraj działało. Czy coś się zmieniło ? wyskakuję komunikat, że działają tylko z internetem play...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają zaznaczone na oficjalnej liście kanałów, że większość kanałów z paczki Polsat jest niegwarantowanych i działa tylko w sieci Play. Sprawdź swoją umowę. Tam powinieneś mieć listę kanałów z zaznaczeniem, które są dostępne tylko w Play. Część kanałów jest też dostępnych tylko na dekoderze (nie ma ich w aplikacji), np. Super Polsat, Eurosport.

https://media-play.pl/binaries/content/documents/administration/repositories/file-docs/cenniki-i-regulaminy/cenniki/cenniki-ofert/play/telewizja/cennik-uslugi-telewizyjnej-01.10.2023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...