Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta z punktami na pierwszy rzut oka jest OK, ale brakuje szczegółów. Rozpiski ile to kosztuje, jaka cena za pakiety. Docelowo ktoś to nie jest obyty w obsłudze nie będzie ogarniał. Szkoda bo można było bezpośrednio doliczać wartość dodatkowego pakietu bez zabawy w punkty i ich doładowaniu.

13 godzin temu, Wodzu napisał(a):

Czy obsługuje dźwięk Dolby Atmos

Dolby Atmos nie ma. Mówili na konferencji że jest Dolby Vision.

Specka dostępna na stronie Play: https://www.play.pl/nowy/oferta/play-telewizja?id=info-block---dekoder&exitAnchor=true

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa oferta, ale strasznie dziwi mnie brak kanałów od TVP... Jestem ciekawy, jak w tym nowym boxie zostanie rozwiązana sprawa z DVB-T - pamiętam te cyrki z wyszukiwaniem kanałów, oby to zostało naprawione i zrobione tak, jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie kto ktoś jak przy zmiennie operatora na HBO zmienić ofertę w HBO MAX? Bo w C+ Online jest tańsze niż w Play. 

 

W nowej ofercie Canal+ 50 zł jak dobrze ze nie udało mi się aktywować C+ w Play i nadal mam 45 zł.

4 godziny temu, areczekcom napisał(a):


 

Ciekawy jestem jakie kanały wyleciały ze starego maksa  w UPC skoro w obecnym jest tylko 157.
Chyba nie ma w ogóle kanałów TVP.

I brak pakiety viaplay total to jest nie do przyjęcia.

"Niezależnie jaki pakiet Viaplay wybierzesz, do końca lipca – będziesz miał dostęp do Viaplay Total, czyli pakietu zawierającego wszystko, co oferuje Viaplay. Czekają na Ciebie walka kierowców o tytuł mistrza Formuły 1® w sezonie 2023, starcia tytanów KSW i mecze Premie League. Jeżeli po 31 lipca nadal będziesz chciał mieć dostęp do Viaplay Total, zamów go w panelu zarządzania punktami na dekoderze Play"

Edytowane przez Lacroix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lacroix napisał(a):

W nowej ofercie Canal+ 50 zł jak dobrze ze nie udało mi się aktywować C+ w Play i nadal mam 45 zł.

Jedynie sensownie jest aktywować usługę płatności "Płacę z Play", a brać bezpośrednio z Canal+ Online. Oczywiście, jeśli komuś zależy, aby te 45 zł obciążało rachunek Play. I branie kombo C+ Online, Netflix i HBO Max wyjdzie taniej przez C+ niż przez Play.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gierek napisał(a):

Ciekawa oferta, ale strasznie dziwi mnie brak kanałów od TVP... Jestem ciekawy, jak w tym nowym boxie zostanie rozwiązana sprawa z DVB-T - pamiętam te cyrki z wyszukiwaniem kanałów, oby to zostało naprawione i zrobione tak, jak należy. 

Nie sądzę, aby to naprawili. Lista kanałów nadana przez operatora jest powiązana z ich "kolorowym" epg. Skoro na liście nie mają kanałów naziemnych odbieranych z krajów ościennych i z muxów lokalnych czy testowych, nigdy nie zapiszą się na głównym sortowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozpiski wynika ze TVN 24 i TVN 24 BiS w pakiecie podstawowym.

 

News24 i Biznes 24 za 5 pkt, Polsat - 10 pkt

 

Matematyka w Play 

Możesz dokupić punkty 10 pkt za 20 zł ale miedzy pakietem za 45 zł a za 65 jest 20 zł różnicy i masz 15 pkt więcej.

Edytowane przez Lacroix
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ghost12 napisał(a):

Ta oferta już obowiązuje? 

Okres rozliczeniowy zwany przez nich cyklem rozliczeniowym jest chyba 20-19 wiec do dziś. Wiec może od 20 maja czyli stawiam że dziś wieczorem się zacznie pojawiać

 

Jest gorzej niz myślałem Fokus, Nowa i Eski chyba tez na Internecie Play

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Ghost12 napisał(a):

Ta oferta już obowiązuje? Bo czy jestem zalogowany na koncie play czy nie nie widzę tych nowych programów.

Nie bedziesz ich widział dopóki nie podpiszesz nowej umowy. Moja konczy sie za 1,5 roku więc opiero wtedy jeżeli się zgodzę będę mógł korzystać z tej oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, biguslogus napisał(a):

Nie bedziesz ich widział dopóki nie podpiszesz nowej umowy. 

Dokładnie tak ,to oferta dla nowych klientów oraz przedłużających umowy ,dla tych którzy mają obecne pakiety nic się nie zmieni w pakietach,można podejrzewać że stare taryfy będą traktowane przez Play jako archiwalne i nie będą zbytnio dodawać nowych kanałów do starych ofert tylko skupią się na nowej taryfie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mogę już przedłużyć umowę może wy wiecie jak to jest z tym Viaplay Total. Ja uzależniam przedłużenie umowy właśnie od tego pakietu. Pisałem z czatem Play ale oni wiedzą tyle co nic. Więc zapytuję Was, da się jakoś zdobyć Viaplay Total przy podpisaniu nowej oferty?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dominik920 napisał(a):

Dokładnie tak ,to oferta dla nowych klientów oraz przedłużających umowy ,dla tych którzy mają obecne pakiety nic się nie zmieni w pakietach,można podejrzewać że stare taryfy będą traktowane przez Play jako archiwalne i nie będą zbytnio dodawać nowych kanałów do starych ofert tylko skupią się na nowej taryfie.

Jak możesz nie widzieć na stronie kanałów nie będąc zalogowanym? 

Edytowane przez Lacroix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, biguslogus napisał(a):

Dostaniesz tylko Viaplay medium na 24 miesiace

Nie prawda czytajcie co pisze na stronie do końca lipca Viaplay Total potem można wziąć za pkt. Możliwe ze my tez tak mamy.

 

https://www.play.pl/nowy/oferta/play-telewizja/telewizja-nowej-generacji na samym dole dodatkowe informacje.

 

Wracając do nowej oferty od wczoraj jest Inultra w ofercie według nowej oferty pakiet Dokument a mam w extra.

Edytowane przez Lacroix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Godzinę temu, Lacroix napisał(a):

Jak możesz nie widzieć na stronie kanałów nie będąc zalogowanym? 

 

Otwieram w przeglądarce https://playnow.pl/ i widzę kanały "po staremu", łącznie z c+, hbo, polsat premium . Nie widać co ciekawe inultra. A logika wskazywałaby że widoczne powinny być nowe programy skoro jest nowa oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak w PC+, potem kończą się prawa PSP do LM i jak nie przedłużą to mają furtkę do likwidacji kanałów.

Wcześniej w 2021 też dawali takie adnotacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...