Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz płacę 25 zł za Viaplay, pakiet News i 50 kanałów. Po skończonej terminówce cena ma wzrosnąć do 40 zł. Nie widzę sensu, aby bić się o brakujące kanały. Polsat News nadal można za darmo oglądać bezpośrednio z linku na stronie na dowolnym internecie. 

Na stronie Play nie widzę szczegółów oferty z punktami. Może tu wyszłaby mi cena podobna. Teraz mam Viaplay z Formułą1, a tu sprzedają Viaplay Medium bez F1 i bez Premier League.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie. Czy podpisując umowe na 2 lata i biorąc ich sprzęt w salonie Play, mam dostęp do całej oferty po nowemu na jakimkolwiek łączu internetowym od każdego operatora, czy jestem ograniczony do sieci Play/UPC. Bo jeśli opcja nr2, to jak dla mnie to strzał w kolano

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cidik napisał(a):

Ja mam inne pytanie. Czy podpisując umowe na 2 lata i biorąc ich sprzęt w salonie Play, mam dostęp do całej oferty po nowemu na jakimkolwiek łączu internetowym od każdego operatora, czy jestem ograniczony do sieci Play/UPC. Bo jeśli opcja nr2, to jak dla mnie to strzał w kolano
 

Z oferty na stronie Play wynika ze bez Internetu Play nie będzie kanałów Polsatu wyjątkiem Polsat i TV 4 

Edytowane przez Lacroix
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Lacroix napisał(a):

Mnie ciekawi inna rzecz na stronie przy ofertach pojawiają się Cinemax'y ciekawe czy dojdą do obecnego pakietu HBO czy dodatkowo płacić jeszcze tym bardziej ze przecież filmy z Cinemax są w HBO Max

W dawnym UPC kanały Cinemax stanowią osobny pakiet, więc tu jest podobnie. Cinemax dostępny od pakietu Telewizja Max Premium. Kanały Cinemax są niezależne od HBO Max. Ale jak ktoś ma HBO Max, inwestycja w Cinemax nie jest opłacalna. Chyba, że komuś zależy na przekazie live, zapowiedziach filmowych i na logo widocznym na ekranie podczas seansu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mają w tym bałagan. Gdzieś tam nawet pakiet Filmbox się przewija. A te punkty to do kiedy można wykorzystać w ramach cyklu rozliczeniowego? Czy można je wykorzystać np. w 10. dniu cyklu czy jedynie w pierwszym dniu? Czy można wykorzystać część punktów w jednym dniu cyklu a część innego dnia cyklu? Jak rozumiem i tak wszystko jest ważne do końca cyklu rozlicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...