Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, FazaFm napisał(a):

PS: Tyrla - to że viaplay miałby zdrożeć do 50 zł jeśli masz go w umowie to ciebie to by nie obowiązywało. Nadal byłby w cenie, kwestia na jak długo masz umowę. Stosują te manipulacyjne metody żeby przedłużyć z kimś umowę. 
Viaplay rzeczywiście będzie droższy ale nie dotyczy to osób które mają go w umowie. 

Kto ich tam wie, najlepszym przykładem ostatnie jazdy ze zmianami warunków umowy w czasie jej trwania, zwane klauzulami inflacyjnymi. Albo się godzisz z podwyżką, albo możesz rozwiązać umowę. To jest dziki kraj, gdzie sądy działają jak w trzecim świecie. Najprostsze sprawy ciągną się latami, stąd poczucie bezkarności między innymi operatorów telefonii komórkowej. 

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/prawo-finanse-statystyki/uokik-klauzule-inflacyjne-w-umowach-weryfikacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrla tak, jak sam jesteś zadowolony z przedłużenia to nie ma w tym nic złego, chodzi tylko o to, że moim zdaniem Play stosuje niezbyt fajne praktyki jeżeli przedstawiają sytuację w taki sposób.

 

@salva Nie chcę teraz całej umowy czytać, ale nie przypominam sobie, żeby tam była klauzula waloryzacyjna. Ale nawet jeśli by coś takiego zastosowali to słowo klucz, które sam napisałeś to jest możliwość rozwiązania umowy. Nie mogą podnieść ceny bez twojej zgody.

 

A jeśli faktycznie by doszło do takiej sytuacji to tym bardziej nie rozumiem, jak przedłużenie umowy miałoby przed tym chronić - ta nowa umowa miałaby taką samą klauzulę i też można by podnieść cenę z możliwością wypowiedzenia. Albo może nawet inaczej - nowa umowa może mieć taką klauzulę, a stara nie i może dlatego nalegają na przedłużenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, FazaFm napisał(a):

Zadzwonił do mnie sprzedawca 28 października. Oferta to przedłużenie umowy na 24 miesiące bym zachował wszystko w tej samej cenie co mam oraz pakiet VIAPLAY w cenie abonamentu. Płaciłem 45 zł i tak miało zostać. Okazało się że włączył mi ofertę bez pakietu VIAPLAY bez którego w ogóle bym sobie nie zawracał głowy przedłużeniem umowy.

Reklamacja złożona, rozmowa telefoniczna odsłuchana. Odpisuje mi osoba rozpatrująca reklamacje i twierdzi, że do oferty, która został uruchomiona nie może włączyć mi VIAPLAY mimo iż w rozmowie sprzedawca mi to oferuje. Zaproponował 100 zł rekompensaty. No śmiech i kpina. 24 x34 zł to z pewnością nie jest 100 zł.
Odpisałem im że 100 zł jak najbardziej ale nie zamiast oferty VIAPLAY tylko ze oszustwo konsultanta. Żądam, włączenia VIAPLAY zgodnie z tym co mi oferowano lub przywrócenia umowy sprzed 28 października która ważna będzie jeszcze jakieś 16-18 miesięcy. 
Także uważajcie. 

PS: Tyrla - to że viaplay miałby zdrożeć do 50 zł jeśli masz go w umowie to ciebie to by nie obowiązywało. Nadal byłby w cenie, kwestia na jak długo masz umowę. Stosują te manipulacyjne metody żeby przedłużyć z kimś umowę. 
Viaplay rzeczywiście będzie droższy ale nie dotyczy to osób które mają go w umowie. 

Ja od chwili,jak dwukrotnie przez czat musiałem prostować sprawy zawsze załatwiam sprawy w punkcie Play tak jak ostatnie przedłużenie 24 m + 3 m w sumie wszystkie 27 m za 25 zł /podstawowy 10zl VP 15 zł/.Po tym okresie przejście na stały 40 zł/pod 15zł+ VP 25 zł/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie wymienił na V3, ale skoro HDR nie załącza się automatycznie tylko jest "wieczny" na razie nie interesuje mnie aneks ani wymiana dekodera i pozostaję na  nieokreślonym po zakończeniu ponad rok temu umowy- cały czas płacę 10 zł.

Przy V1 i V2 na telewizorze 4K/ HDR kolory były blade przez włączony HDR.

U rodziców w telewizorze Full HD przystawka V2 się dobrze sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być taka możliwość, że bierzesz też od nich jakiś abonament na TV chyba, u mnie w umowie za dwójkę wisi cena 399 zł. Ale nie ma możliwości niebrania od nich abonamentu na TV i wykupienia boxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy tylko ja mam problem z play now tv box wersja 3 ?

 

Chodzi o wyszukiwanie kanałów naziemnej telewizji.

 

Nie wyszukuje wszystkich.

 

Podłączam PLAY NOW TV BOX 2

I ten dekoder wyszukuje wszystkie.

 

Czy wersja 3 tak ma ?

 

Dodam ze instalacja telewizji naziemnej jest profesjonalnie zrobiona

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu kiedyś pisał dla 2.0, że w aplikacjach jest specjalna aplikacja do obsługi naziemnej telewizji. Często w tych boxach jest inny kraj ustawiony/zaszyty w tamtej aplikacji niż Polska. Spróbuj, może dla 3.0 też jest coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2022 o 18:39, dominik920 napisał(a):

Od dzisiaj na pozycji 138 do oferty dołączył kanał TBN Polska .

Coś jeszcze dołączyło (chyba z zagranicznych kanałów informacyjnych), bo MTV 80s przesunęło się o dwie pozycje.

 

Co do boxa, może Ci nie wyszukuje stacji zagranicznych, popróbuj z Białorusią/Rosją w tych ustawieniach.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pakiet news wygląda bardzo atrakcyjnie. Na Biznes24 działa catch-up, można cofnąć program.

Brakuje jeszcze Polsat News, ale Solorz nie udostępnia chętnie konkurencji.

Polsat News można oglądać bezpłatnie w przeglądarce na kompie i na komórce, na dekoderze już tak łatwo nie pójdzie.

Chyba, że jest jakaś możliwość korzystania z tego linka na którejś aplikacji na dekoderze Play Now TV Box?

https://embed-e1-81.pluscdn.pl/embed/BL6S72/media/30394/live

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...