Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie ma zwykłych Polsatów Sport i Eurosportów. Wtedy oferta sportowa byłaby kompletna dla zagorzałego kibica.

Faktycznie w przeglądarce mogę przeglądać pakiety. Nie ma niestety opcji ich anulowania. Zauważyłem, że pakiet HBO kosztuje obecnie 30 zł. Jeszcze kilka miesięcy temu było 25 zł, a w erze HBO GO było 20 zł.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - nie działa.

Aplikacja, przeglądarka, box - padło. 

Po włączeniu boxa pojawia się błędny komunikat, że nie mam dostępu do sieci - brak pulpitu głównego. Można przejść do aplikacji ze sklepu Google'a. Tu wszystkie aplikacje po za Play Now mi działają. Wchodzę w Canal+ Online czy w Viaplay i mogę oglądać transmisje sportowe na żywo na boxie, więc sieć u mnie działa.

Play Now powrócił. Kanały znowu działają w boskie, w przeglądarce i w aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużał ktoś z Was ostatnio umowę na telewizję z boxem? Bombardują mnie co chwilę telefonami, żebym podszedł przedłużyć umowę i tylko się chwalą, że Viaplay w cenie abonamentu. Jak z pozostałymi składowymi? PSP można dostać w lepszej cenie niż 20 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, zieny napisał:

Mi proponują podstawowy z viaplay za 15zl, jak się pytałem o C+ to stala cena 45zl, a jak wyglądają sportowe od C+ na boxie?

Jakośc kanałów filmowych na granicy jakości. 

 

Sportowe to tragedia. 25fps, bitrate katastrofalny.  Artefakty na meczach na trawie widoczne bardzo.

 

Nie warte 20 groszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tyrla napisał:

Zapytaj na infolinii Play. A PSP 1 działa bez zarzutu ?

Sprawa zgłoszona na infolinii oraz na czacie. Play nie widzi problemu po swojej sprawie. Oto jaka dostałem odpowiedź.

 4-B45022-C-4-B30-4-A8-E-B4-D0-157-B1-C0-

Dzisiaj mecz z PSP1 leci w naziemnej TVP1. I tutaj jakość jest bardzo dobra. Można powiedzieć super HD. Nie to co oferuje PlayNOW i jego 4800kbps. Dramat.

Edytowane przez Net24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na kanale 50 pojawił się Viaplay Sports Weekend ,jest to zwykły kanał który wyświetla logo Viaplay i na ten moment ma puste epg ,ktoś domyśla się co tam może być ? Z tego co kojarzę Viaplay do tej pory w Play jeśli ktoś miał dostęp działał w osobnej aplikacji natomiast kanał został dodany do pakietu podstawowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy da się poszarpać w inny sposób, żeby to załatwić z UOKiK (dałbym im nauczkę, ale bez jeżdżenia).
Dostałem taką odpowiedź:
 

Cytat

Otrzymałam zgłoszenie, które dotyczyło "Viaplay".

 

6 października próbowałam się z Panem skontaktować, ale nie udało nam się porozmawiać. 

 

Obecnie niestety nie mam możliwości przyznania Panu rabatu. Będzie to możliwe najwcześniej za dwa miesiące. Proszę wtedy o ponowny kontakt i powołanie się na ten numer sprawy.

Czyli Play potwierdza, że reklamacja jest zgodna z rzeczywistością, ale nie chcą przyznać rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...