Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tyrla napisał:

Ustawienia systemowe -> aplikacje -> zobacz wszystkie aplikacje -> pokaż aplikacje systemowe i tam jest HDTV.

 

24 minuty temu, swordfish napisał:

HDTV jest wgrany systemowo. Nie szukaj w sklepie, tylko w zainstalowanych na stałe aplikacjach systemowych.

Ekran główny -> Ustawienia systemowe -> Aplikacje -> Zobacz wszystkie aplikacje -> Pokaż aplikacje systemowe -> HDTV

 

 

Dziękuję. 

 

 

Mam takie jeszcze pytanie .

 

Czy można zrobić skrót żeby pojawił się w aplikacjach.

 

Czy zawsze trzeba wchodzic w ustawienia systemowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Nie udało mi się dodać HDTV do ekranu głównego, a tym bardziej, aby otwierał się po uruchomieniu boxa na dzień dobry.

Za dużo nie ma ustawień w HDTV. Brak możliwości zmiany kolejności, brak możliwości korzystania z napisów i z innych ścieżek dźwiękowych. W programie telewizji czeskiej przy tytułach w EPG wyskakują chińskie znaczki, tam gdzie są czeskie znaczki. 

Najlepszy byłby Live Channels, gdzie ma wszystkie te możliwości. Ale niestety nie chce zapisywać kanałów naziemnych. Czyściłem pamięć wewnętrzną, cache, ponownie instalowałem itd. Czy jest inna aplikacja obsługująca telewizję naziemną w Android TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2022 o 15:44, Master2012 napisał:

Muszę to zrobic dla starszej osoby .
Bym kupił inny box ale ma tez na tym boxie działające kanały z playa niedostepne w telewizji naziemnej

Czasem przy uruchamianiu na dzień dobry pojawia się plansza reklamowa zachęcająca do oglądania wybranej pozycji z programu tv lub do skorzystania z oferty filmów vod z Playa. Mam nadzieję, że starsza osoba się nie wystraszy i poradzi sobie z wyjściem z tej planszy. Ale jak ma internet w domu, to raczej jej nie straszne nowinki techniczne i radzi sobie np. z resetowaniem routera, gdy się zawiesi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Master2012 napisał:

Raczej nie.

 

Ma wszystko opisane w zeszycie .

 

Co ma robić żeby działało 

A nie próbowałeś, aby HDTV się uruchamiało z automatu z apki Launch on Boot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, Play nie chce przyznać mi rabatu za awarię podczas KSW, bo napisali, że dostałem kiedyś rabat za Der Klassiker. W związku z tym mam pytanie, czy operator może tak robić i czy może ktoś podrzucić na PW screena, że dostał rabat od Viaplay?

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialność powinien wziać za to  Play. On świadczy ta usługe  i powinien wziąć  za nią odpowiedzialność. Świadczyć usługe chwalić się nią i na niej zarabiać to tak. Ale juz brać za nią odpowiedzialność już nie.Klasyczne podejście w takiej sytuacji mają abonenta gdzieś i każda strona umywa ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Viaplay napisał, że będzie kontakt na linii Viaplay -> Play, jak napisałem im coś o równym traktowaniu abonentów.

Na czacie Viaplay pisałem, potem ew. ujawnię, aby sobie nie szkodzić.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...