Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lakiman napisał:

Ja mam podobne pytanie, z tym że dotyczy to UPC.

Dekoder- Play Box2  odkoduje sygnał z kablówki, już ktoś sprawdził? Z naziemną telewizją  nie ma żadnego problemu.

 

Odkoduje, ale tylko kilka kanałów, chyba z 10. Nie ma Eski HD na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie ze sprawozdaniem finansowym z 17.03 2021.

 

"Popularność Play Now Box TV w drugim półroczu podwoiła się - na koniec czerwca ub.r. korzystało z niej 59,2 tys. użytkowników, na koniec października - 83 tys., a na koniec grudnia - 118 tys."

 

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/play-abonament-prepaid-oferta-play-now-box-tv-liczba-klientow

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, patryszq napisał:

15/04/2021 była aktualizacja PLAY NOW 1.1.1 dla Samsunga z Tizen 5.5 która nadal nie daje się zainstalować i nadal ukazuje się błąd 118012 . Smiechłem . 😂 

Da się zainstalować miałem podobnie niestety musisz zrobić ustawinia fabryczne, fakt wtedy ustawinia biorą w łeb ale masz spokojnie instalację tego PLAY NOW TV😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Canal+ w Play Now do rachunku to strzał w stopę dla Play. Jak ktoś kupi Canal+ przez Internet to nie kupi HBO, czy Eleven Sport u nich. Myślę ze Canal+ powinno przygotować z Play apkę z samym Canal+ i tematycznymi Canal+. Całość za 50 zł,a same C+ za 45 zł, czyli tyle, co na Playerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są oferty utrzymaniowe na Play Now TV Box?

W dniu 20.04.2021 o 08:36, tyrla napisał:

Kanał BBC Brit miał być odkodowany do 18 kwietnia. Patrzę dzisiaj a on nadal świeci emoji16.png Jak tak dalej pójdzie to pakiet Extra będzie można zlikwidować emoji23.png

Promocja na BBC Brit zakończona. W pakiecie podstawowym już nie mam możliwości oglądania. Chyba w ten sposób promowali premierę nowego sezonu "Top Gear".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocję, promocjami akurat tutaj mają fajne pomysły,  stąd pewnie dobre wyniki jeśli chodzi o ilość abonentów z usługa Play Now box.

Jednak coś przystopowali z rozwojem usługi telewizyjnej.

W tym roku chyba nie było żadnych nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi wyłączyli więc mogę napisać. Wcześniej nie chciałem się wychylać. 
Miałem przez jakieś 2 miesiące dostęp do Eleven 1 4k i 2 ale tylko na aplikacji na Tizenie i na aplikacji PlayNow na innym androidzie niż ich oficjalny BOX. Na Play Now TV BOX Eleven był wyłączony na pozostałym sprzęcie miałem dostęp.

W dniu 23.04.2021 o 13:33, patryszq napisał:

15/04/2021 była aktualizacja PLAY NOW 1.1.1 dla Samsunga z Tizen 5.5 która nadal nie daje się zainstalować i nadal ukazuje się błąd 118012 . Smiechłem . 😂 

Miałem ten sam problem z tym bledem. Dopiero jak wywalilem kilka aplikacji udalo sie zainstalowac Play NOW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, dominik920 napisał:

Chyba ktoś z Play się zorientował że CI Polsat od pół roku był odkodowany oraz BBC BRIT działał dłużej niż miał być odkodowany i od dzisiaj obydwa kanały zostały zakodowane w pakiecie podstawowym .

A przy okazji naprawili MTV " HD"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...