Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie szukasz stron z pirackimi streamami i liczysz, że ktoś poda :D Miałeś dwie legalne na ten moment opcje i każdą "źle zrozumiałeś".

 

Co do NBA Pass to niestety takie ceny liczą sobie Amerykanie. Dokładniej 609zł za Premium(j.hiszpański, klasyczne i NBA TV), 449zł za zwykły League Pass, 189zł za Team Pass(mecze tylko i wyłącznie wybranej drużyny). Wszystko na rok. Jest jeszcze samo NBA TV za 24zł m-c, ale to mało interesujący kanał nawet dla kibica NBA. Ogólnie mamy jedną z najlepszych cen na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczep się od Intermario człowieku. Takie są trendy na rynku,że do nas coraz mocniej wchodzą z płatnym oferowaniem treści w internecie, które dotychczas były dostępne tą drogą  nielegalnie. Wchodzą w ten segment rynku. Problem tych pakietów NBA czy Netflixa polega na tym,że nie są wzięte pod uwagę realne polskie zarobki, nawet jak  wychodzi ciut taniej niż na zachodzie to praktycznie taka kwota jest większym obciążeniem dla budżetu domowego. Jednak nikt Ci nie każe tego kupować, to,że wchodzi taka oferta nie oznacza,że te nielegalne sposoby znikną czy tych rozgrywek nie będzie w TV. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam teraz włączyłem i była jakaś zapowiedź pod logo ekranowym Eurosport 2 HD. Po angielsku.

 

Skoro od 18 stycznia mają być polskie reklamy, to pewnie dołączą jedynie reklamy, a spolszczona oprawa w swoim czasie. Chyba że się sprężą i będzie już w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym Eurosporcie 2 jest Polska grafika przy zapowiedziach?

Od rana oglądam i jest :) nawet przebitki udało im się wyeliminować :D

 

Ja tam teraz włączyłem i była jakaś zapowiedź pod logo ekranowym Eurosport 2 HD. Po angielsku.

Zapowiedzi pod logiem nigdy nie były tłumaczone - chodzi o zwykłe zapowiedzi w przerwach :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...