Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak od momentu przejęcia przez Amerykanów licz się tylko reklamy... Nic poza tym. Ciekawe, czy Ekstraklasa wypowie się w tym względzie?

 

No tak jak z Discovery, kiedyś dało się to oglądać, a teraz same dziwne programy (zero nauki) + reklamy niestety, ale Eurosport zmierza w tę stronę....

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... Dlatego nie byłem zwolennikiem Ekstraklasy w Eurosporcie. Jeśli, to ma wyglądać jak w Discovery... To masakra, niestety tak jak piszesz wszystko zmierza w tę stronę. Szkoda, lubiłem Eurosport za "normalnych czasów".

 

Nie wiem, czy nie usłyszałem, ale wydaje mi się, że "czołowy komentator" Eurosportu nawet nie przeprosił kibiców, że weszli od 14 minuty.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że byłoby lepiej, ponieważ widzowie mieliby większy wybów. Opóźnienie transmisji meczu nie jest miele widziane przez widzów, ale przerywanie transmisji z kolarstwa byłoby bardzo nieprofesjonalne ze strony Eurosportu. Poza tym piłka nożna nie zalicza się do dyscyplin faworyzowanych przez Eurosport, co dla mnie osobiście jest w tym wszystkim najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że byłoby lepiej, ponieważ widzowie mieliby większy wybów. Opóźnienie transmisji meczu nie jest miele widziane przez widzów, ale przerywanie transmisji z kolarstwa byłoby bardzo nieprofesjonalne ze strony Eurosportu. Poza tym piłka nożna nie zalicza się do dyscyplin faworyzowanych przez Eurosport, co dla mnie osobiście jest w tym wszystkim najlepsze.

Eurosport 2 ma być kanałem typowo nastawionym na piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Waszym zdaniem mieli zrobić? Wyścig kolarski był pierwszy, nikt nie przewidywał, że się przedłuży, bo niby skąd i co mieli powiedzieć? W najważniejszym momencie etapu powiedzieć sory, ale lecimy na piłkę?

Ze snookerem takiego problemu nie mają tylko ciach i Bundesliga leci ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości podzielenia ekranu na 2 okienka? W jednym zostawić kolarstwo wraz z komentarzem, a w drugim rozpocząć nadawanie meczu ekstraklasy ( bez dźwięku ). Taka sytuacja nie trwa długo, więc te kilka minut można tak nadawać. Po zakończeniu kolarstwa okienka znikają i zostaje na całym ekranie mecz ekstraklasy i "do gry" wchodzą komentatorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu na żywo w Eurosporcie:

 

PIŁKA NOŻNA

 

LIGA EUROPY

 

05.05 21:00 E1 Liverpool FC - Villarreal CF

 

BUNDESLIGA

 

02.05 20:30 E2 Werder Brema - VfB Stuttgart (od 10-15 minuty)

07.05 15:30 E2 Mecz 33. kolejki

 

EKSTRAKLASA

 

06.05 18:00 E2 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce

 

2. BUNDESLIGA

 

02.05 18:30 E2 Karlsruher SC - SV Sandhausen

08.05 15:30 E2 Mecz 33. kolejki

 

MLS

 

07.05 23:00 E2 Vancouver Whitecaps - Portland Timbers

08.05 21:45 E1 Los Angeles Galaxy - New England Revolution

 

ME DO LAT 17

 

05.05 14:45 E2 Ukraina - Niemcy

05.05 18:00 E1 Azerbejdżan - Portugalia

06.05 13:15 E2 Holandia - Hiszpania

08.05 13:15 E2 Portugalia - Szkocja

 

KOLARSTWO

 

GIRO D'ITALIA

 

06.05 14:30 E1 Apeldoorn - Apeldoorn - jazda indywidualna na czas (do 17:30) (+ Giro Extra od 14:15 i 17:30)

07.05 14:30 E1 Arnhem - Nijmegen (do 17:30) (+ Giro Extra od 14:15 i 17:30)

08.05 14:30 E1 Nijmegen - Arnhem (do 17:30) (+ Giro Extra od 14:15 i 17:30)

 

CZTERY DNI DUNKIERKI

 

04.05 15:30 E1 1. etap (do 17:00)

06.05 15:15 E2 3. etap (do 16:45)

 

ŻUŻEL

 

05.05 15:00 E1 Speedway Best Pairs Cup w Landshut (do 18:00)

 

SPORTY WALKI

 

07.05 21:00 E1 Superkombat World Grand Prix Series (do 22:55)

 

SNOOKER - MŚ W SHEFFIELD

 

02.05 15:00 E1 Mecz finałowy (do 18:00)

02.05 20:00 E1 Mecz finałowy (do 22:55)

 

WYŚCIGI SAMOCHODOWE - FIA WTCC

 

08.05 13:00 E1 1. wyścig w Marrakeszu

08.05 17:45 E1 2. wyścig w Marrakeszu

 

WYŚCIGI ENDURANCE

 

07.05 19:00 E1 Mistrzostwa świata w Spa-Francorchamps (do 20:45)

 

WYŚCIGI KONNE

 

06.05 23:30 E1 Kentucky Oaks w Louisville (do 00:00)

08.05 00:15 E1 Kentucky Derby w Louisville (do 00:45)

 

Odnośnie Ekstraklasy w piątek mecz ma na pewno Eurosport (choć nie ma go w ramówce, a widnieje w niej mecz ME do lat 17, ale w takiej sytuacji pewnie w godzinach 17-18 zastąpią go jakąś powtórką czy Wattsem), a sobotni Łęczna-Zabrze wedle strony Ekstraklasy (a wbrew programowi) tylko C+. Jakie mecze Bundesligi i 2. Bundesligi pokaże Eurosport w przyszły weekend? Decyzji jeszcze chyba nie ma.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no ok, ale ani razu w tym sezonie nie było tak by obie stacje dawały ten sam mecz Ekstraklasy i takie chyba w ogóle są warunki tej sublicencji i po prostu mnie to zdziwiło... poza tym strona Ekstraklasy nadal pisze o meczu tylko w C+, a samo C+ też chwali się transmisją meczu u siebie.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...