Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli CP ma 3 Eurosporty?

Eurosport 1 - polska wersja lokalna

Eurosport 2 - polska wersja lokalna

Eurosport 3 International - oczywiście wszystko po Polsku, ale czasem inne transmisje sportowe?

 

Dlaczego w CP jest w nc+ nie chce tego dodać?

 

Skoro na Eurosport International o 15:00 leci biathlon po polsku, a w Eurosport 1 lecą o 15:00 skoki to jest to jakiś wybór i chce mieć taki wybór. Gdyby to leciało po niemiecku, czy francusku... to rozumiem, ale w 3 Eurosportach bywa tak, że live leci transmisja jednocześnie na 3 kanałach i to w 3 polskich wersjach językowych :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie wykaż wszystkich kanałów(z Polską fonią, lub napisami), z satelity HB. Nie wiem która to wersja International, ale chyba chodzi o wersje które maja dużo wersji dźwiękowych do wyboru, a nie tak jak ja mam w kablówce tylko Polski i Angielski. 

http://pl.kingofsat.net/pos-13E_pol.php

Edytowane przez tyniecdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli CP ma 3 Eurosporty?

Eurosport 1 - polska wersja lokalna

Eurosport 2 - polska wersja lokalna

Eurosport 3 International - oczywiście wszystko po Polsku, ale czasem inne transmisje sportowe?

 

Dlaczego w CP jest w nc+ nie chce tego dodać?

 

Skoro na Eurosport International o 15:00 leci biathlon po polsku, a w Eurosport 1 lecą o 15:00 skoki to jest to jakiś wybór i chce mieć taki wybór. Gdyby to leciało po niemiecku, czy francusku... to rozumiem, ale w 3 Eurosportach bywa tak, że live leci transmisja jednocześnie na 3 kanałach i to w 3 polskich wersjach językowych :/

Ogólnie rzecz biorąc mamy Eurosport 1 i Eurosport 2. Polski Eurosport ma tzw. okienka, czyli czas, kiedy nadaje swoje transmisje(np. Liga Europy). Eurosport 1 dostępny na satelitach, to ten Eurosport 1 z polskimi okienkami. Eurosport International to Eurosport 1 bez polskich okienek.

 

Natomiast co do Eurosportu 2, to aktualnie jeszcze nie ma polskich okienek, mają być wprowadzone w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Eurosport 1 international bez okienek polskich ma polską fonię?? Bo to,że w CP można znaleźć różne wersje Eurosportu to żadna nowość.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Eurosport 1 Int w wersjach SD i HD ma polski komentarz :)

 

Czyli CP ma 3 Eurosporty?

Eurosport 1 - polska wersja lokalna

Eurosport 2 - polska wersja lokalna

Eurosport 3 International - oczywiście wszystko po Polsku, ale czasem inne transmisje sportowe?

Inaczej:

Eurosport 1 HD/SD Polska - wersja z polskimi okienkami i reklamami (polski komentarz)

Eurosport 1 HD/SD International - wersja bez polskich okienek i reklam (polski komentarz)

Eurosport 2 HD/SD NE - wersja Eurosportu 2 z Bundesligą (polski komentarz)

Eurosport 2 SD International - wersja Eurosportu 2 bez Bundesligi (brak polskiego komentarza)

:D

 

Dlaczego w CP jest w nc+ nie chce tego dodać?

Ale jak nc+ ma dodać, jak jakiś czas temu zabrali uprawnienia do ES 1 Int? :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wa powiem jeszcze inaczej

Eurosport 1 HD/SD Polska - jest wszędzie dostępny

Eurosport 1 HD/SD International - tylko w CP

Eurosport 2 HD/SD Bundesliga - na razie  dostępne wszędzie 

Eurosport 2 SD International - tylko w  starych kartach cp

Eurosport 1 SD International jest dostępny w NC+ (conax)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten E1 Int. jest nadawany z tr. nc+ i mogą go oglądać abonenci CP a nc+ nie? To chyba jakiś żart.  :) Widać jak nc+ dba o swoich abonentów.

Bo nc+ udostępnia także przekazy dla innych operatorów. Stąd jego stała obecność. Poza tym, i tak odbiór tego feedu przez Cyfrowy Polsat jest tak jakby nieoficjalny, bo na liście i w ofercie jest ten "polski" E1⭐.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to dział o Eurosportach, ale mam pytanie odnośnie usługi Eurosport Player, korzystał ktoś? Czy np jesli w naszym E1 nie pokazali biatlonu tylko skoki to czy takowy "feed" z biatlonem był dostepny w playerze czy nie? Czy leca tam tylko 3 kanały eurosportu i nic wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga odnośnie Eurosport Playera. To rewelacyjna usługa, w pełni wykorzystują tam swoje prawa, nawet wszystkie mecze 2 bundesligi pokazują. Natomiast jest jeden problem. Rodzaj płatności. Otóż ja na przykład nie korzystam z Karty Kredytowej. I nie mogę sobie wykupić abonamentu. Ipla i Player nie są idealne, ale tam robie przelew i po sprawie. Tu tak nie można. Jeżeli zmienili by to, śmiem twierdzić, że abonentów tej usługi było by dużo dużo więcej niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z moją kartą, raz chciałem płacić nią akurat za Iplę i mi nie przeszła autoryzacji.. Do dziś nie wiem czemu. Kiedyś chciałem playera,ale nie miałem wtedy karty..

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga odnośnie Eurosport Playera. To rewelacyjna usługa, w pełni wykorzystują tam swoje prawa, nawet wszystkie mecze 2 bundesligi pokazują. Natomiast jest jeden problem. Rodzaj płatności. Otóż ja na przykład nie korzystam z Karty Kredytowej. I nie mogę sobie wykupić abonamentu. Ipla i Player nie są idealne, ale tam robie przelew i po sprawie. Tu tak nie można. Jeżeli zmienili by to, śmiem twierdzić, że abonentów tej usługi było by dużo dużo więcej niż teraz.

Oj to dziwne co piszesz. Jest np. możliwość zapłaty przez PayPal, a tam można zapłacić zwykłym przelewem, czy też doładować konto i później skorzystać ze środków. Jest też możliwość kupienia karty przedpłaconej(prepaid) i z jej pomocą kupić sobie abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu miałem sobie wykupić dostęp do tego playera bo była jakaś promocja. Chyba 4 miesiące za 20 złotych. Powstrzymał mnie właśnie brak możliwości bezpośredniego przelewu. Nie wiem co stoi na przeszkodzie takiej formie płatności zwłaszcza teraz kiedy Eurosport jest bardziej polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...