Skocz do zawartości

Music Choice w Cyfrze+


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie do ludzi z Cyfry+ kiedy w końcu będę mógł zobaczyć jaki utwór leci na Music Choice ????posiadam dekoder Pace 500 GB i mam czarny ekran!!!!co mnie bardzo denerwuje!!!!Jeśli chodzi o Music Choice to super stacje i jest za dodaniem więcej stacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nigdy nic tam nie ujrzymy - brak zgodności z oprogramowaniem, które mają Pace 500 oraz nowe Sagemcom. Musiałby sam nadawca zmienić standard nadawanych informacji na taki, który "widziałyby" dekodery Cyfry. Pod tym względem dekoder Thomson SD miał wielki plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Media Info z Music Choice Pop:

 

ID : 612 (0x264)

Menu ID : 15752 (0x3D88)

Format : MPEG Audio

Format version : Version 1

Format profile : Layer 2

Mode : Joint stereo

Mode extension : MS Stereo

Codec ID : 4

Bit rate mode : Constant

Bit rate : 128 Kbps

Channel(s) : 2 channels

Sampling rate : 48.0 KHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W końcu cieszyłem się, po ostatniej aktualizacji softu (Pace), że wszystko działa jak należy a tutaj taki numer :? Czekam na oficjalne stanowisko C+ w tej sprawie. Mam cichą nadzieję, że to jednak nie jest koniec Music Choice :(

 

EDIT

 

Kanały zniknęły także z oficjalnego spisu kanałów. Wygląda na to, że to koniec :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie mnie zaskoczyliście tą informacją.Music Choice to była naprawdę ciekawa oferta kanałów muzycznych i nie wymagała wielkich nakładów,prócz sygnału z satelity, a nie łącza internetowego jak w przypadku konkurencji.Co oni kombinują?,te kanały były w ofercie i wchodziły w skład pakietów programowych .Ja myślałem ,ze tylko inni usuwają kanały z oferty, a tu nie czekać i proszę.Ciekawe co z tego dalej wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

 

009worffacepalm.gif

 

Co ta Cyfra zrobiła? Music Choice był jednym z największych plusów oferty.

Ostatnie dni są fatalne - najpierw dziwny zabieg z logosami CANAL+, wczoraj wpadka ze SportKlubem, a dziś Music Choice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...