Skocz do zawartości

Polscy youtuberzy


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Roman FanPolszy - youtuber co prawda nie z Polski ale pod tą nazwą nagrywający wyłącznie po polsku.

Przyłapałem go na wyznaniu nieprawdy.

We vlogu pod tym linkiem we fragmencie od 13:44 do 13:47 wypowiada słowa ,,Ja jestem osobą rosyjskojęzyczną, która nigdy nie była w Rosji.''  Odnalazłem na YT nagranie odcinka programu Galileo, w którym, w krótkim reportażu o Naddniestrzu była m.in. krótka rozmowa z nim, w której wypowiedział słowa  ,,W Rosji jak zwykle mówię, że jestem Rosjaninem urodzonym w Mołdawii.''. Link do momentu nagrania Galileo, od którego padają te słowa. 

Napisałem o tym w komentarzu pod vlogiem Romana ale szybko skasował  bo jak włączyłem edytowanie żeby dodać link do nagrania Galileo i kliknąłem żeby zatwierdzić edycję to pojawił się komunikat Returned error, a komentarza sprzed edycji już nie ma.

 

O 1:23 udało mi się zapostować komentarz o treści:


@ 13:44 -13:47 ,,Ja jestem osobą rosyjskojęzyczną, która nigdy nie była w Rosji.''
To w takim razie wygląda na to, że reportażu w Gаlιlео tłumacz źle przetłumaczył Twoje słowa bo wg niego powiedziałeś ,,W Rosji jak zwykle mówię, że jestem Rosjaninem urodzonym w Mołdawii.''. Wideo na YT pt. ,,Галилео Польшы о Пмр'' po 13:10.

Zobaczymy jak długo ten komentarz będzie widniał.

 
Edytowane przez mihau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pewien polski Youtuber, Łukasz W., znany jako "Kamerzysta" oraz "Kamuś", trafił do tymczasowego aresztu za jeden ze swoich ostatnich filmów, w którym poniżał niepełnosprawnego intelektualnie 18-letniego chłopaka, dając mu "zadania" urągające ludzkiej godności, np. skakanie z wysokości do śmietnika, jedzenie kocich odchodów, wchodzenie do szamba, czy rozbijanie cegieł na swojej głowie.

 

:arrow:  https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kamus-youtuber-areszt-prokuratura-zarzuty

:arrow:  https://polskatimes.pl/kim-jest-kamerzysta-lukasz-w-kamus-aresztowany-za-tworczosc-w-sieci-adrian-salwa-puszbarber-nie-powinienem-nigdy-dolaczyc-do/ar/c1-15597303

:arrow:  https://wiadomosci.onet.pl/szczecin/sad-zdecydowal-kamerzysta-zostanie-dluzej-w-areszcie/dghc1gj

 

Za popełnione przestępstwo "Kamerzyście" grozi 8 lat pozbawienia wolności. Jego kanał w serwisie YouTube został już usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Widziałem kilka jego filmików.

 

I jak wrażenia? ;) Ja też miałem okazję obejrzeć parę filmików na jego dawnym już koncie na YouTube (konto pod nazwą "Kamuś"). Trafiłem na ten kanał zupełnie przypadkowo przy okazji wyszukiwania na YouTube czegoś innego i akurat w wynikach wskoczył mi jeden z jego filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pawop napisał:

Ja widziałem filmy z obecnego kanału.

 

Czyli z którego dokładnie?

 

 

1 minutę temu, Pawop napisał:

Odniosłem wrażenie, że jest lekko skrzywiony na Apple emoji3.png

 

Noo, też zauważyłem, że "motywów" z Apple (iPhone) sporo przewijało się w tych filmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiL Ekipa to nie jest zespół muzyczny tylko grupa youtuberów min. (Friz, Wersow, Tromba, Wujek Łuki) którzy nagrywają różne filmiki, vlogi i konkurencje na YouTube, od 2017r a nie zespół muzyczny 🤣

Edytowane przez Mtv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mtv napisał:

@BiL Ekipa to nie jest zespół muzyczny tylko grupa youtuberów min. (Friz, Wersow, Tromba, Wujek Łuki) którzy nagrywają różne filmiki, vlogi i konkurencje na YouTube, od 2017r a nie zespół muzyczny 🤣

Tego zwrotu użyłem żartobliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...