Skocz do zawartości

VU+ Solo2 i VU+ Duo2


xxl_mercos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pas Ratunkowy

 

Zalezy tez, ktory modul Cyfrowego Polsatu posiadasz? Posiadam ten modul CI pierwszej generacji. Ponoc to sa te najkompatybilniejsze i u mnie na VU+ Duo2 spisuje sie dobrze. Te najnowsze to sa CI+ w trybie legacy, wiec tez powinien na E2 dzialac. O modulach CP czyta sie wiele, wiec badz przygotowany, ze cos moze nie isc po twojej mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Mam moduł CI+ i działa świetnie (przyporządkowałem, które programy mają być dekodowane przez moduł)....

Mnogość opcji powala, ale działa b. dobrze i daje ostry obraz :)

 

2 dni go rozkminiałem :brawo:

 

Jaki numer softu masz zainstalowany? Badz tak uprzejmy i napisz jak to zrobiles? Czy ktos z Satkurier testowal VU+duo2 z modulem CI+ Cyfrowego Polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas Ratunkowy: Czy funkcja PIP HD na module Cyfrowego Polsatu dziala bez zadnych problemow?. Jezeli nagrywasz dwa filmy z dwoch roznych transporderow (z modulu oczywiscie) chodzi wszystko bez zarzutu? Jak mozna odkodowac nagrany film? Jaki dysk twardy masz wbudowany?

Czy funkcja Timeshift dziala bez zadnych problemow?

Sorry, ze d... zawracam ale chce zakupic VU+duo2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie sprawdzałem, 2. Nie sprawdzałem, 3. Nie sprawdzałem - w sumie, to co nagrywam, pokrywa się z nc+ - nie nagrywałem nic z CP, póki co.

4. Nie wiem jak odkodować - nie sprawdzałem, 5. 2TB, 6. Bez problemu (nc+, FTA)

Nie zawracasz d...

 

Ogólnie nie mam problemów między przałączaniem kanałów nc+, a tych wyłącznie "puszczanych" przez moduł CP. Na Arivie była ciemność i trzeba było wł/wył urządzenie przełącznikiem z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestuję i opiszę w TYM poście. Po 10tej napiszę.

 

EDYCJA:

 

Hmm... Włączyłem nagrywanie Visat History i innego kanału z CP nie da się oglądać (nawet z tego samego transpondera!) - pozytywem tego są niezakodowane nagrania. To samo z PiP.

Być może jakoś da się to obejść, ale nie mam pojęcia jak (trzeba by popytać na forach specjalistycznych) - nie jest to dla mnie problem bo mam nc+ jeszcze.

Moduł CP nie jest wielostrumieniowy, stąd pewnie to wynika... (chociaż brak odbioru kanału z tego samego transpondera, dziwi - na Arivie TT działało to bez problemu, kodował jedynie nagrania, chyba że nastała NAGMINNA ciemność :] )

 

Myślę, że można zadać pytanie w sklepie Hollex.pl - na pewno chętnie odpowiedzą, jeśli jeszcze u nich się ew. zakupi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy,ze podglad HD PIP na module nie funkcjonuje, czarny obraz na podgladzie czy ciemnosc na ekranie? sprawdzales czy dzialaja ci dwie glowice[/b]. sprobuj to samo tylko na kanalach nc+. To mnie troche przeraza ze nie moge ogladac CP jak cos nagrywam.

 

Wszystko chodzi jak powinno.

 

Moduł CP jest jaki jest, to nie problem działania lub nie, dwóch głowic w tunerze.

 

Myślę, że fachowiec nie będzie mieć problemu z przystosowaniem danego tunera na linuxie, do dobrej (a raczej wykraczającej poza jego funkcjonalność standardową) współpracy z modułem CP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają.

Wiem, że był by zakodowany, a powinno oglądać się inny w tym czasie. Tak jak mówiłem, zdolny "spec" pewnie to zrobi.... Dla mnie to nie problem bo mam cameleona C+ i tam śmiga wszystko jak złoto... CP to dodatek dla F1, itp... (zaraz pewnie zrezygnuję bo mnie olewają z ceną...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ci podać link na PW czy w poście. Jednak nic z tego (kasują mi posty)

Poszukaj dobrze google.pl

Swoją droga, to idiotyzm bo tu nikt ci nie pomoże na 100%, a tam by mógł. Dziwne to jest, jak cisza wyborcza :woot:

 

Jeśli znasz niemiecki/angielski, to ci pomogą. Są bardziej pomocni... (fora niemieckie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Misiek_34

Moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu jest "jednostrumieniowy",to oznacza że został tak skonstruowany i posiada takie oprogramowanie , które umożliwia dekodowanie ,w danym czasie, tylko jednego kanału . Jest to nie zależne w jakim tunerze jest ten moduł. Więc nie będzie działał PIP ,czy nagrywanie dwu kanałów dekodowanych przez moduł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...