Skocz do zawartości

VU+ Solo2 i VU+ Duo2


xxl_mercos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z VU+ Duo2 i softem openatv. A mianowicie na skórce Metrix nie mogę używać dodatku nextzatexp. Zamiast wybranego w openstore mam taki zwykły z napisem kanał i nr, a wybieram rozbudowany z logiem nazwą bukietu i kanału ale nic nie chce zadziałać. Macie może tak samo. Mody skinu działają bez problemu ale czysty nie chce. To samo miałem na openpli.

 

I drugie pytanie czy może używa ktoś pilota z klawiaturą qwerty od vu+ ultimo? Bo mi za nic nie chce zadziałać. Jest jakiś sposób by zadzałała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość activa42
Mam problem z VU+ Duo2 i softem openatv. A mianowicie na skórce Metrix nie mogę używać dodatku nextzatexp. Zamiast wybranego w openstore mam taki zwykły z napisem kanał i nr, a wybieram rozbudowany z logiem nazwą bukietu i kanału ale nic nie chce zadziałać. Macie może tak samo. Mody skinu działają bez problemu ale czysty nie chce.a?

 

Robił się ekran z błędem? Jeśli tak to zapisuje się dump ze szczegółowym opisem problemu. O ile image posiada źródłowe pliki pythona (OpenPLI niestety tylko prekompilaty pythona) to możesz popróbować konfrontacji z plikami bibliotecznymi pythona dla enigmy, enigmy oraz skórki.

Czasem wystarczy niewielkie modyfikacje w kodzie pythona pluginu. Czasem nie zawsze bo wiem możesz mieć problem z większą modyfikacją obiektów (ich wlaściwości i metod).

 

Jedna UWAGA - uważaj na wcięcia. Python nie używa dodatkowych elementów do wyodrębnienia bloku instrukcji złożonych jak np. instrukcje warunkowe, wyboru (w C dodatkowe słowo kluczowe kończące blok, w Pascalu słowa kluczowe begin i end)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Numeracje  pilotem  :)           no ale możesz też sobie w liście ustawić.   Nie korzystałem z   VTI   ale czy pobrałeś w ogołe  plugin LCD4linux?  Z tego co ostatnio czytałem by  pobierało  pogode należy się darmowo zarejestrować  i wygenerować sobie keya którego sie wpisuje i LCD4linux działa ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przeciez akurat liste se kazdy sam ułozy...Nie rozumiem zakupu porządnego dekodera z e2 i listy operatora..

 

Powiem tak, że jak się coś zmieni na liście a będę musiał szybko mieć nową listę to ją zaczytam lub SCAN F. . W wolnej chwili mogę ułożyć sobie kanał pod siebie i wywalić śmieci.

Nieraz dopiero w niedzielę mam czas aby posiedzieć i pogrzebać na sprzęcie bo tak cały czas jakieś instalacje.

Nie chodzi tu o lenistwo a o to, żeby kobita nie marudziła też jak coś wypadnie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie co by panowie doradzili do zakupu nowy tuner VU+ Solo 2  czy jeśli chciał bym zaoszczędzić używane VU+Duo 1 wraz z dyskiem 640GB za 650zł czy może zamiast Solo 2 wycisnąć jeszcze parę groszy i kupić Duo 2??? dodam że nie oczekuję szybkości na poziomie supermena do i tak wszystko będzie lepsze po przesiadce ze złomoNboxa tylko stabilnego bezproblemowego działania.

Co doradzacie??? im taniej tym lepiej ale wiadomo pieniądze to nie wszystko są ważniejsze rzeczy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...