Skocz do zawartości

VU+ Solo2 i VU+ Duo2


xxl_mercos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skanowanie w odbiorniku z Linuks to cofanie się wstecz, gotowe listy są, na bieżąco aktualizują, ładujesz i działa, tam wtyczki i inne bajery znajdziesz ;)

Google twoim przyjacielem, zresztą frazę jak wpiszesz VU+ lista kanałów NC+ czy co innego to zaraz otrzymasz pomoc/odpowiedż ;)

Wszystko  fajnie ale można się też cofać w przód  ? :D             . Listy są aktualne  ale jest 1  nadawca który nie ma limitu i każdego tyg zmienia czy to transponder  czy w ogóle kanał znika .

 

 

A tak w ogóle  pełen  wypas

 

52707701_0_19_1_3200_13E_820000_0_0_0.jp

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej każdy sam aktualizuje listy  kanałow   na swój sposób to jest logiczne.  Ręcznie skanuje  jeśli jest to kwestia tam zmiany FEC   czy 1-3 transponderów. Ale takie kwiatki  jakie wyprawia BskyB  to wole poczekać  na znajomego z Italii :P

 

Swego czasu  mieliśmy także pewnego SZ  kolege Krzysztofa W  który teraz ma inne  hobby  siedzi w mapach    on robił liste na orbitę w mydelniczkach więc na E1 się korzystało regularnie . A jak zaprzestał no nie powiem był problem . Dobrze że spotkałem tego Włocha :)

 

Ci co mają tylko 13+19 to nic nie potrzebują      . Obrotnica to jednak jest spora różnica   przy antenie do 90cm  jest dostęp do minimum 22 pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Panowie przymierzam się do podpisania umowy na CP z modułem CI(nowe chyba wszystkie dają + ?). Przeczytałem kilka wątków i ogólnie po kilku ustawieniach powinno wszystko śmigać.

Dodam, że chciałbym aby moduł współpracował ze starą kartą camleon c+. Czy sprawdzał ktoś taką konfigurację?. Mam obecnie openpli 4. Czytałem że na pewno wyłączenie blokady rodzicielskiej i ustawienie wysokiego birate na - tak.

 

A druga sprawa chciałbym zakupić jakiś tuner dodatkowy dla rodziców mało skomplikowany tylko żeby też współpracował moduł CI z kartą c+. Coś byście podpowiedzieli?. Czy cryptobox 652 będzie optymalny? Ogólnie chodzi o to żeby jak najmniej kombinacji i ustawień (najlepiej włożyć i żeby wszystko hulało). No i w przystępnej cenie :)

Edytowane przez piotro9X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Od 2dni mam problem z modułem Polsatu w vu duo2 przestał go rozpoznawać a jeśli już to na chwilę po ponownym restarcie po czym są na ok minute potem zawiecina na kanałach z nc . Teraz leży wyjęty. Zastanawiam się czy wgrać od nowa soft VTi czy to coś pomoże? Dzięki za podpowiedzi.

Edytowane przez gregoryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moduł NC+, Polsatu jest jednostrumieniowy. Oglądasz a jak nagrywasz to tylko kodowane.

Nie odkoduje ci tego nagrania pozniej.

 

Są moduły wielostrumieniowe ale cena poza tym NC+ / POLSAT nie ma ich w ofercie.

Tylko używanie samej karty to tak można.

Choc karta w czytniku Arivy te nowsze modelu i tak nagrywa zakodowane. Nie odtworzysz w innym dekoderze - komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha   no i weź   tu taki  kibic  na Eleven ma w o tej samej godzinie  2  mecze i każdy chce oglądać/nagrać  gdzie na 1 kanale transmisja 1  a na drugim tzw multi mecz  i mając Cam Polsatu jesteś w przysłowiowych 4 literach.

Dlatego ja zawsze będe trzymać strone samych kart  które się odpala w czytnikach pod oscam  i [beep] te które są jeszcze obsługiwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł NC+, Polsatu jest jednostrumieniowy. Oglądasz a jak nagrywasz to tylko kodowane.

Nie odkoduje ci tego nagrania pozniej.

 

Są moduły wielostrumieniowe ale cena poza tym NC+ / POLSAT nie ma ich w ofercie.

Tylko używanie samej karty to tak można.

Choc karta w czytniku Arivy te nowsze modelu i tak nagrywa zakodowane. Nie odtworzysz w innym dekoderze - komputerze.

A ponoć nie koduje nagrań z modułu CP. Pytałem w Hollexie czyli zaprzyjaźnionym z forum sklepie. Mnie osobiście, nigdy NIC nie udało się nagrać z modułu, ale może to był wyjątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...