Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

https://motorsportbroadcasting.com/2020/09/16/f1s-tuscan-grand-prix-coverage-prompts-133-complaints-to-ofcom/

 

Ciekawe czy KRRiT wpłynęły jakieś skargi? Może ktoś skrobnie jakieś zażalenie? Ciekaw jestem reakcji KRRiT i ew. reakcji Eleven. Co by mieli robić by nie pokazać koszulki Hamiltona? Rozmazać obraz? Dać inne ujęcie? Tak to wyglądało przed wyścigiem i na podium.

lewis_hamilton.0.png

33129742-8727731-image-m-31_160001896967

 

Może ktoś skrobnie skargę? Tak w ramach ciekawostki? Niech KRRiT ma zagwozdkę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://motorsportbroadcasting.com/2020/09/16/f1s-tuscan-grand-prix-coverage-prompts-133-complaints-to-ofcom/
 
Ciekawe czy KRRiT wpłynęły jakieś skargi? Może ktoś skrobnie jakieś zażalenie? Ciekaw jestem reakcji KRRiT i ew. reakcji Eleven. Co by mieli robić by nie pokazać koszulki Hamiltona? Rozmazać obraz? Dać inne ujęcie? Tak to wyglądało przed wyścigiem i na podium.
lewis_hamilton.0.png
33129742-8727731-image-m-31_1600018969673.jpg
 
Może ktoś skrobnie skargę? Tak w ramach ciekawostki? Niech KRRiT ma zagwozdkę.
Jasne, napisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Beks napisał:

Niestety w ostatnim czasie Formuła 1 chce być "na topie". Tęczowe flagi na Safety Carze oraz bolidach. Teraz Hamilton przecisnął do F1 BLM. W złą stronę to wszystko idzie w tym sporcie. 

 

Tu polecam ciekawą dyskusję https://www.youtube.com/watch?v=AvWW9KPfOB0

 

czasami myślę że jakby forumowicze SK się zebrali w kupie to by mogli zrobić konkurencję dla Kanału Sportowego, ale nikomu się nie chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Oglądałem oba wyścigi F2 o GP Bahrajnu i powiem szczerze, że jakoś nie mogę się przekonać do Micka Schumachera.  Wczoraj jeszcze całkiem ładnie jechał i trochę wyprzedzał, a dziś miał mocno zniszczone opony i był objeżdżany. :/ Wiem, miał mocno zniszczone opony, ale i na takich "kwadratowych" oponach jego ojciec dobrze sobie radził. :) Za to podobał mi się Nikita Mazepin - jego ofensywną jazdę bardzo przyjemnie się oglądało. :) Zobaczmy jak oboje poradzą sobie w Haasie w F1. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...