Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Williams poinformował, że także we wtorek nie będą w stanie rozpocząć testów. Bolid FW42 nadal znajduje się w Grove. Do Barcelony został przywieziony FW41 z kilkoma nowymi elementami.

Coś mi się wydaje że testy FW42 to oni rozpoczną dopiero w czasie pierwszego weekendu wyścigowego. I to nie wiadomo ... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Williamsem jest bardzo źle. W symulatorze model FW42 jest podobno 2s wolniejszy niż ubiegłoroczny FW41. Nadal nie wiadomo czy rozpoczną testy we środę.

http://www.sport.pl/F1/7,96296,24470199,f1-chaos-i-nadzieje-williamsa.html

 

TVP chce kupić od Polsatu sublicencję na transmisje wyścigów F1. Jednak Polsat nie potwierdza tej informacji.

https://www.press.pl/tresc/56287,tvp-chce-kupic-sublicencje-do-pokazywania-formuly-1-na-otwartej-antenie

 

Edytowane przez K63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem za pozostawieniem zasad bez zmian. Punktowanie najszybszego okrążenia wg mnie nie jest dobrym pomysłem.

Natomiast, z wiadomych powodów, dodałbym typowanie miejsca Roberta Kubicy, jeżeli nie będzie wytypowany w pierwszej 10-tce, lub gdy wytypujemy go w pierwszej 10-tce, to byłby punktowany podwójnie. Byłby to taki zawodnik z typem bonusowym. I np. za poprawny typ +5 pkt, za pomyłkę o jedno miejsce 1 punkt. Przykład: Roberta typujemy na 8 miejscu i kończy na 8, to dostajemy 5+5=10 punktów. Kończy na 7 lub 9 miejscu, dostajemy 1+1=2 punkty. Lub, Roberta typujemy na 15 miejscu i kończy na 15, dostajemy 5 pkt, a gdy kończy na 14 lub 16 dostajemy 1 pkt.

Pozdrawiam - już nie mogę doczekać się 17 marca, choć wiadomo - początki będą bardzo trudne.

@fan tv - otwórz już nowy wątek z typerem 2019 - niech chętni już go widzą i oby było ich jak najwięcej!

Edytowane przez bronek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tutaj zapytałem o zasady typowania, żeby poznać opinie i ewentualne nowe propozycje. Czekam na opinie innych osób co sądzą o proponowanych nowościach w głosowaniu, można coś też zaproponować od siebie jeszcze ewentualnie. Poczekajmy jeszcze ze 2-3 dni. Jak już coś konkretnie ustalimy to wrzucę już oficjalnie regulamin. Będę chciał to zrobić jeszcze w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie pisze, to nie wiem czy nie ma chętnych aby brać udział typowaniu czy może ludzie się wstydzą? :D;) 

Chyba to ja muszę zdecydować. 

Pierwszy pomysł niezbyt mi się podoba. OK, jest to jakieś urozmaicenie, ale to jest za duża dowolność. Tutaj typujemy raczej kolejność na podstawie tego jak dany kierowca spisuje się w sezonie i na danym torze. Wykręcenie najszybszego czasu w wyścigu może zdarzyć się dowolnemu zawodnikowi, nawet najgorszemu w stawce, wystarczy, że pod koniec zjedzie po świeże, najbardziej miękkie opony.

 

Podoba mi się natomiast pomysł, żeby bardziej zaakcentować miejsce naszego kierowcy w wyścigach. 

 

Jak nikt nie zaprotestuje to postaram się dziś lub jutro wrzucić regulamin zabawy już w nowym wątku. :)

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv Napisał już w innym wątku bardzo smutną wiadomość o śmierci Charliego Whitinga [*]... :cry:

 

W czasie GP Australii jego obowiązki będzie pełnił dotychczasowy zastępca - Michael Masi... :(

https://f1.dziel-pasje.pl/?d=news&id=28052&utm_source=RSS&utm_medium=odsylacz&utm_campaign=RSS-F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Bez sensu. Już teraz w Q1 i Q2 przez większość czasu wieje nudą, a oni jeszcze wprowadzają Q4. Niech wprowadzą Q20, wtedy po każdej sesji będzie jeden kierowca odpadał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...