Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A później laweta z autem Russela podnośnikiem przywaliła w mostek i mnóstwo płynu chłodniczego wylało się na ten nieszczęsny samochód Russela. ? P1 zakończone po 20 minutach - KOMEDIA! ?

 

EDIT:

Kwalifikacje do Formuły 2 przesunięte o pół godziny. :lol2:

df63a01c083c75c81d245067614ec979.jpg

 

 

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, radier napisał:

Przyłożył celowo bo chce w końcu nówkę funkiel auto z fabryki dostać.

Ale czasy znów fatalne kręcił w Q1. Wygląda tragicznie na tle Russell'a.

Robert musi się pokazywać jak najlepiej, nawet jeśli jego bolid nie nadaje się nawet na OLX, bo w przeciwnym razie to będzie jego ostatni sezon w F1...a przynajmniej w Williamsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, shark napisał:

Kubica swoje: ostatni w kwalifikacjach i do tego zniszczony bolid w Q1. Szkoda mi takich sportowców.

Szkoda ..to takich ocen. Jeśli naiwność rozpalała nadzieje to proponuję zimny prysznic. I śmieszy stwierdzenie, że F1 to sport zależny od kierowcy.  To jakby wrestling nazywać sportem.

Kubicy kasa się zgadza. Wiedział na co się pisze.  A nawet w najlepszej stawce ktoś musi być ostatni.  A być ostatnim w ekskluzywnej 20  chciałoby być tysiace dobrych kierowców.

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuzik1111

Nie w tym kierunku odczytałeś mój post. Poprzez ,żal’ dla takich sportowców nie miałem na myśli, że mnie zawiódł, a ja snułem naiwne nadzieje na wysoką lokatę. Jeżeli ktoś śledził/śledzi co się dzieje w obozie Williams jeszcze przed sezonem to zszedł szybko na ziemie po informacji, że Kubica wraca do F1. 

Robert jest bardzo ambitny jako sportowiec i nie tylko ja to zauważam jak męczy się w tej drużynie przed każdym startem. W tej dyscyplinie z pewnością dominuje pieniądz i sponsorzy, a ten kto ma szybszą maszynę jest krok, a nawet dwa przed innymi kierowcami. Tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość kingofsouth

Mamy To! Mimo tego, że Kubica był ostatni i mimo dublowania 3 krotnego przez innych kierowców

A myślałem , że ośmieszenie Sulęckiego przez Andrade to na dzisiaj będzie koniec. 

 

1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że Kubica jest tak wolny. Może być wolniejszy od Russella o 0,2-0,3 max. 0,5 sek na okrążeniu, przy większej różnicy Williams by go nie wziął, nawet z walizką pieniędzy. 

Mnie zastanawia sposób komunikacji RK z zespołem. Przecież oni ze sobą rozmawiają, nie pracują nad rozwiązaniem problemów? On ciągle wzrusza ramionami, mówi "nie wiem". Jak na razie tylko tak można zapamiętać jego "drugą karierę" w F1. 

A  bez udowodnienia, że może jeździć na wysokim poziomie nie dostanie miejsca nigdzie indziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja oczywiście nie twierdzę, że Robert jest tak wolny jak pokazał ostatni wyścig, ale jednak w tym sezonie praktycznie w każdej sesji czy w wyścigu przegrywa z Russelem. Coś na pewno jest nie tak. Wszyscy np. w Eleven próbują bronić Kubicę i to w pewnym sensie jest dobre bo pojawiają się czasem absurdalne oskarżenia ale też nigdy nie powiedzą, że Robert robi coś źle, zawsze próbują zwalić winę na coś. Oczywiście chodzi mi o porównania do drugiego Williamsa bo wiadomo, że reszta ma dużo lepsze bolidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie co konkretnie Robert robi źle co niby przemilcza Eleven i wszystkie media światowe? Podziel się , chętnie się dowiem. 

Jestem zażenowany,bo byliśmy świadkami jednego z najlepszych wyścigów od lat z wieloma wyprzedzeniami, ściganie z prawdziwego zdarzenia i to czego dokonał Max Verstappen to coś niebywałego,a tu akurat po tym wyścigu gdzie cały czas cisza nagle jazda po Kubicy. Russel też ma dużo lepszy bolid od Polaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok 
No ja właśnie nie wiem, od ekspertów chcę się dowiedzieć. Oni z nim rozmawiają, bardziej to analizują, innych kierowców potrafią skrytykować jak odstają, a jak Robert to nie. 

Mogę też odbić piłeczkę, dlaczego twierdzisz, że Russell ma dużo lepszy bolid od Roberta? Wiadomo, każdy bolid jest inny, inna może być specyfikacja części, zużycie, inaczej kierowca może się obchodzić z różnymi częściami, ale tak jest z każdym bolidem. Gaslyego, Strolla krytykują, wytykają błędy porównując ich do innych, bardzo prawdopodobne jest to, że Kubica podobnie jak inni kierowcy popełnia jakieś błędy, to tylko przykład, ale to może być wchodzenie w konkretny zakręt ze zbyt małą prędkością, zbyt słabe dogrzanie twardych opon, itp.

 

Temat się zaczął od wybrania Kubicy jako kierowcy wyścigu i to jeszcze wyścigu, nie gdzie Russell był trochę szybszy, jak w innych wyścigach, tylko w zawodach gdzie niestety, ale trzeba to napisać George "zmiażdżył" Roberta.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wszyscy żyją legendą Kubicy. A bądźmy szczerzy wiele się zmieniło od czasu wypadku i w samym Robercie (ograniczenia fizyczne) i F1. Wiadomo jeździ złomem ale choćby to, że jeżdżąc dziś używa 70% lewej ręki a tylko 30% prawej to już ogromna zmiana. Co innego jest przejechać jedno okrążenie, co innego cały wyścig. Jest wiele ograniczeń związanych z wypadkiem które sprawiają, że Robert ma trudniej niż inni a bolid to przecież nie zwykły samochodzik. To jest ogromne obciążenie fizyczne i ułamki sekund zamieniają się w minuty na koniec wyścigu.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy przypuszczać, że styl jazdy Kubicy nie jest przypasowany do Williamsa, albo że ustawienia które odpowiadają Robertowi niekoniecznie współpracują z bolidem. Na Onboardach Roberta wszystko wygląda w porządku, mimo tego że jego szmelc robi co chce to i tak nasz zawodnik umie go opanować i utrzymać go na torze. Niestety z racji mankamentów w prowadzeniu Robert w zasadzie nie atakuje zakrętów, jeździ w nich bardzo spokojnie, co w samym zakręcie nie jest wielce stratne, ale po wyjeździe rywale najzwyczajniej w świecie odjeżdżają mu jakby on jechał Fiatem 126p, a oni nowym Lambo.

To jest bardzo złożona sprawa i jest mi bardzo przykro, że po tak spektakularnym powrocie do ścigania Robert dostał takie jeżdżące badziewie. Williams zresztą nie bardzo ma chęć rozwoju, więc tam niewiele będzie się zmieniać. Obawiam się, że to ostatni sezon Kubicy w F1, mam ogromne wątpliwości graniczące z pewnością, że żaden nawet nieco poważniejszy team nie zaryzykuje zatrudnienia Polaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fan tv napisał:

@wislok 
No ja właśnie nie wiem, od ekspertów chcę się dowiedzieć. Oni z nim rozmawiają, bardziej to analizują, innych kierowców potrafią skrytykować jak odstają, a jak Robert to nie. 

Mogę też odbić piłeczkę, dlaczego twierdzisz, że Russell ma dużo lepszy bolid od Roberta? Wiadomo, każdy bolid jest inny, inna może być specyfikacja części, zużycie, inaczej kierowca może się obchodzić z różnymi częściami, ale tak jest z każdym bolidem. Gaslyego, Strolla krytykują, wytykają błędy porównując ich do innych, bardzo prawdopodobne jest to, że Kubica podobnie jak inni kierowcy popełnia jakieś błędy, to tylko przykład, ale to może być wchodzenie w konkretny zakręt ze zbyt małą prędkością, zbyt słabe dogrzanie twardych opon, itp.

 

Temat się zaczął od wybrania Kubicy jako kierowcy wyścigu i to jeszcze wyścigu, nie gdzie Russell był trochę szybszy, jak w innych wyścigach, tylko w zawodach gdzie niestety, ale trzeba to napisać George "zmiażdżył" Roberta.

Może Ci eksperci widzą jak jest i że nie ma tu winy kierowcy? Robert otwarcie mówi o błędach , mówi np. start nie był idealny, nie raz mówił,że popełnił jakiś błąd, mówi uczciwie to co może.. Powrót Roberta do takiej sprawności  w ogóle przecież walczył o życie. To jak walczył i to,że wrócił do F1 jest niesamowite,a niektórzy tylko widzą sekundy itd. Myślę,że jesteście w mniejszości. Skąd wiem że Robert ma gorszy model- od ekspertów, przecież cały czas o tym mówią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszę opinie, że ma inny bolid bo to jest naturalne, ale nawet gdy ktoś mówi, że ma gorszy bolid to nie potrafi uzasadnić tej opinii.

A wyniki są ważne, jak będzie tak jak teraz to nie ma szans na to, żeby Robert dalej został w F1.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie zostanie- jeszcze trzy lata temu właściwie nikt nie przypuszczał,że w ogóle może się tam znaleźć. On jest już legendą i wygranym.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...