Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - kwalifikacje


olek122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzieje sie w concacaf

 

Honduras 3-2 Meksyk 

Trinidad i Tobago 2-1 USA

Panama 1-1 Kostaryka

 

Honduras na razie ma bezposredni awans , USA tylko baraze a Panama 5 miejsce w grupie

 

w barazach 

Peru vs Nowa Zelandia

Australia vs USA??? (komu tu kibicowac :cool:)

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panama jako debiutant na mundialu. Znalazłem jakiś stream z ich meczu na yt, na dole ekranu jakieś reklamy kurczaków ala KFC leciały.... Radość na stadionie i komentatorów niemal taka jak w Islandii po sukcesach na Euro. Wreszcie jakieś nowości będą, mundial będzie ciekawszy. :)

USA? No cóż, kompromitacja, niech dalej grają sobie w hokej i koszykówkę, liga MLS nie jest w stanie wyprodukować graczy lepszych niż w Hondurasie, czy Panamie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy już 23 z 32 uczestników Mistrzostw Świata.

 

BARAŻE

 

Europa : Losowanie fazy play - off odbędzie się 17 października. Cztery drużyny będą rozstawione na podstawie rankingu FIFA. Pierwsze mecze barażowe zostały zaplanowane na 9-11 listopada, zaś spotkania rewanżowe na 12–14 listopada.

 

CONCACAF vs AFC

 

6 listopada : Honduras - Australia

14 listopada : Australia - Honduras

 

OFC vs CONMEBOL

 

6 listopada : Nowa Zelandia - Peru

14 listopada : Peru - Nowa Zelandia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że baraże o awans do MŚ będzie pokazywał Polsat? Mam nadzieję, że jakaś stacja pokaże także spotkania Australia-Honduras i Peru-Nowa Zelandia. Zawsze takie spotkania o stawkę są super interesujące.

A jeszcze pytanie o Afrykę: które drużyny awansowały?

Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messi po raz kolejny pokazał niebywały geniusz. Wszyscy, którzy go krytykują albo nie znają się na piłce, albo robią to z czystej złośliwości. Jeśli Sampaoli odpowiednio poukłada wszystkie klocki, to mogą być jednym z faworytów Mundialu. Trochę szkoda Chile, bo uwielbiam Sancheza i Vidala. Dwa razy z rzędu wygrywali Copa America, a tu brak awansu. Coś się wypaliło w tej reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy koszyk wygląda następująco : Rosja, Niemcy, Brazylia, Portugalia, Argentyna, Belgia, POLSKA, Francja.

I to mi się podoba, nie zagramy z tymi potęgami. Nie chcę trafić na Hiszpanię - pamiętają pewnie wszyscy to 0:6 w meczu towarzyskim i szyderę z naszych graczy w mediach. 

Najprawdopodobniej jeden rywal z Europy będzie - moje marzenie Islandia, a jeśli nie, to zagrajmy z wielkimi potęgami(ale tylko z nazwy) - mam na myśli Anglię lub Włochy. ;)

 

W Afryce jeszcze czekamy na końcowe rozstrzygnięcia w trzech grupach.

 

USA nie zagra na mundialu po raz pierwszy od 1986 roku... :) Po cichu liczę, że wylosujemy ze strefy CONCACAF kogoś, a marzenie oczywiście Panama. :)

 Chociaż reszty koszyków jeszcze nie znamy i w połowie listopada będą tutaj koncerty życzeń. :)

 

 

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Największe sensacje eliminacji to eliminacja Chile, Holandii oraz Stanów Zjednoczonych.

W USA soccer się po prostu nie przyjął, oni wolą swój football, nie mówiąc o koszu, hokeju czy baseballu. Niesamowity upadek Holandii. Kto by pomyślał kilka lat temu, że potęgę będą budować Belgowie, a Pomarańczowi będą tak dołować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nic innego jak zmiany pokoleniowe, przez lata Holandia miała piłkarzy na poziomie, Belgia raczkowała i się nie liczyła, teraz się wszystko zmieniło... :) My będziemy mieli nie lada problem za kilka lat, więc cieszmy się, że mamy Lewandowskiego i kilku  innych graczy na wysokim poziomie. :)

Pytanie czy Belgowie są już faworytem mundialu, czy nadal czarnym koniem? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że Panama zagra w grupie z Polską.

Oj nastrzelają im.

W 2006 też mieliśmy spokojnie wyjść z grupy po zwycięstwie nad Ekwadorem, a Kostarykę to mieliśmy roznieść w pył. Jak się skończyło myślę, że pamiętasz...

Messi po raz kolejny pokazał niebywały geniusz. Wszyscy, którzy go krytykują albo nie znają się na piłce, albo robią to z czystej złośliwości. Jeśli Sampaoli odpowiednio poukłada wszystkie klocki, to mogą być jednym z faworytów Mundialu. Trochę szkoda Chile, bo uwielbiam Sancheza i Vidala. Dwa razy z rzędu wygrywali Copa America, a tu brak awansu. Coś się wypaliło w tej reprezentacji.

Argentyna jest słaba jako zespół. Nie sądzę żeby Messi znowu dał radę na swoich plecach ich zanieść do finału... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...