Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tłumaczyłem już... dla stałych w ofercie przedłużeniowej (z wymianą dekodera głownego na HD/HD PVR lub bez) na okres 29/36 mies.

1. Jeżeli macie więcej niż 6 miesięcy do końca okresu podstawowego umowy to trzeba podnieść zobowiązanie miesięczne

2. Jeżeli macie mniej niż 6 miesięcy do końca okresu podstawowego umowy to nie trzeba trzeba podnosić zobowiązania miesięcznego.

 

Oczywiście migracja na nowe Pakiety z kanałmi HD, poniżej przykłady dla powyższych opcji:

1. Macie Familijny (37.90) minimalny Pakiet dostępny FAM HD+1 (59,90)

2. Macie Familijny (37.90) minimalny Pakiet dostepny FAM (39,90)

 

Niektórzy chyba liczą na dobranie Multiroomu bez przedłużania umowy/zmiany pakietu.

TAKIEJ OPCJI NIGDY NIE BĘDZIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam zobowiązanie na pakiet FAMILIJNY HD i dekoder dodatkowy z Rodzinnym HD. Też chciałem skorzystać z tej opcji, szczególnie po tym, jak z Rodzinnego HD zabrali mi National Geographic Channel. Wysłałem po przez Icok zapytanie i odpowiedziano mi, że w chwili obecnej nie mam możliwości migracji i poinformują mnie stosownym listem, jeżeli taka możliwość się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest niesprawiedliwości na tym świecie, tej całe szczęście możemy uniknąć, nie kupując Multiroomu :)

Możecie jeszcze się pożalić, że w przedłużeniu z PREMIUM można zejść tylko do Pakietu FAM HD + HBO Cinemax HD + 1 Dodatkowy w cenie 89,90.

Dla nowych ten sama kombinacja jest za 79,90 a dodatkowo możliwość rezygnacji z Pakietów Dodatkowych i zejście do abonamentu za 69,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie tego typu. Chciałbym zrbić coś takiego:

1 - dekoder pakiet mini hd ( 15zł) + dekoder hd dzierzawa 5zł chyba ze juz nie ma

2 - dekoder tez hd 5zł za jego dzierzawe

I jak to teraz by wygladalo 25zł ( w tym 15 zł za pakiet mnini hd + 5 zł dzierzawwa jeden dekoder + 5zł dzierzawa drugi dekoder ) i + 10zł miesiecznie na mooltiroom czyli 35zł miesiecznie tak to działa na tej zasadzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje wziąć opcję MR chciałbym dowiedzieć się jak w praktyce wygląda to "parowanie kart"

 

1. jak często trzeba się tym zajmować ( w jednym z postów wyczytałem że średnio co 5 -8 dni)??

2. Ile czasu zajmuje taka procedura i czy pojawiają się jakies problemy?

 

proszę o informację od osób które w ostatnim czasie nabyły MR a nie od teoretyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...