Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy Polsat ma dziś jakieś problemy z dźwiękiem na kanale Sundance HD oraz HBO HD. Dźwięku po prostu nie ma lub pojawia się zakłócony na chwilkę i znów znika.

 

EDIT: Na Sundance HD działa poprawnie jedna ze ścieżek audio stereo. Natomiast na HBO HD działa angielska ścieżka audio AC-3, natomiast polska ścieżka nie działa i taka ciekawostka jest ona teraz emitowana w standardzie stereo, choć zawsze polska ścieżka audio też jest w AC-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog VOD nie obejmuje już kanałów VOD 159 i 160

 

Abonentom Cyfrowego Polsatu, poza możliwością wypożyczenia pojedynczego filmu, oferujemy również możliwość zakupu Miesięcznego Katalogu Filmów VOD. Dzięki niemu, za jedyne 20 zł miesięcznie, możesz oglądać filmy dostępne na kanałach VOD 161 - VOD 165 oferowane w danym miesiącu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog VOD nie obejmuje już kanałów VOD 159 i 160

 

Abonentom Cyfrowego Polsatu, poza możliwością wypożyczenia pojedynczego filmu, oferujemy również możliwość zakupu Miesięcznego Katalogu Filmów VOD. Dzięki niemu, za jedyne 20 zł miesięcznie, możesz oglądać filmy dostępne na kanałach VOD 161 - VOD 165 oferowane w danym miesiącu

 

Mały wyciąg z regulaminu usługi VOD w CP:

Rozdział III. ZASADY ŚWIADCZENIA USŁUG

1. Dostęp do Pakietu Promocyjnego umożliwia Abonentowi dostęp do Materiałów Audiowizualnych (minimum 15

miesięcznie) na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie Promocyjnym i w cenniku, który stanowi załącznik

do niniejszego Regulaminu Promocyjnego („Cennik”).

 

W skrócie oznacza to, że nadawca jest zobowiązany do emisji minimum 15 filmów miesięcznie bez względu na ilu kanałach będą one nadawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na wszystkich kanałach pojawił mi sie napis "tego kanału nie ma w twoim abonamencie".

Ponieważ nie mam żadnych zaległości, wygoglowałem sobie i z tego co wyczytałem to karta mogła stracić uprawnienia. Wznowiłem sygnał z ICOK i sobie czekam.

Czym jest spowodowane cofnięcie uprawnień i czy często to się zdarza w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...