Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26 listopada br. posiadacze tunerów Sagemcom ESI-88 - od Cyfrowego Polsatu - zostali pozbawieni dostępu do oferty programowej operatora. Problem jest natury technicznej i ma zasięg ogólnopolski. Odbiorniki nie uruchamiają się podczas próby ich załączenia - mimo iż tuner startuje cały czas na wyświetlaczu pojawia sie napis "init", nie można wybrać nawet menu tunera. Technicy Cyfrowego Polsatu zapewniają, że problem ma zostać usunięty w dniu dzisiejszym. Zostanie wypuszczona aktualizacja oprogramowania, która ma naprawić ten problem. Jeżeli dekoder się uruchomi i pojawi się komunikat o nowej wersji oprogramowania, należy ją niezwłocznie pobrać.

 

To znalazłem dziś na stronie spam.org . Co ciekawe, bo mam w/w dekoder i u mnie nie wystąpił w dniu dzisiejszym takowy problem, więc nie wiem w czym rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem na kilku HD5000 problem z zainstalowaniem kanałów CP. Przerywało wyszukiwania w różnych momentach. Chyba zostały wysłane listy programów z usunięciem błednych parametrów programów Darling!TV oraz Fashion TV i stąd może problem również z Sagemcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano odkryłem ze nie mam dostępu do żadnego programu :/ na wszystkich oprócz programów informacyjnych pisze mi komunikat odmowa dostępu :/ Dzwoniłem na infolinie i mieli coś z tym zrobić minęło już 2 godziny i dalej to samo. Miał ktoś podobny problem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem abonament w CP przez dwa lata. Takie numery zdarzały się kilka razy w ciągu trwania umowy. Głównie z tego powodu zrezygnowałem z ich usług. W sumie CP bierze się tylko z powodu niskiej ceny, która kusi. Musisz czekać aż ci włączą, nie ma innego wyjścia. Ostrzegam Cię, że to nie musi być ostatni przypadek tego typu niestety. CP to CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano odkryłem ze nie mam dostępu do żadnego programu :/ na wszystkich oprócz programów informacyjnych pisze mi komunikat odmowa dostępu :/ Dzwoniłem na infolinie i mieli coś z tym zrobić minęło już 2 godziny i dalej to samo. Miał ktoś podobny problem ??

 

 

Problemy, które masz występują z powodu zmianą oprogramowania nadającego uprawnienia (nie chodzi o zmianę oprogramowania dekoderów) niektóre dekodery przez to wariują.

 

 

@lukas876 ja jestem już 10 lat z CP i nie miałem takich problemów jak TY... moim zdaniem ściemniasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem co jest grane, czasami na różnych kanałach ale najczęściej na HD mam problem z obrazem tzn. obraz jest węższy ( są dwie czarne linie) po prawej i lewej stronie telewizora. Wygląda to tak jak 16:9 tylko odwrotnie.

Czym to może być spowodowane?, oczywiście próba zmiany parametrów jak i na tel tak i w tunerze nie daje rezultatu.

Wygląda to mniej więcej tak

telr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
czy u was też na kanałach z tp 12284 jest straszna pikseloza a najbardziej na TVP SPORT i INFO

Tak, co najmniej od kilkunastu dni. Mnie już mało co szlag nie trafi! Właśnie przed chwilą dzwoniłem na infolinię, ale pani stwierdziła, że u nich obraz jest... "super" i pewnie antena mi się przestawiła, albo dekoder trzeba zresetować. No i gadaj tu z taką... TVP Sport to się w ogóle oglądać nie daje. Zewrzyjmy szeregi i dzwońmy, to może w końcu ktoś u nich zauważy problem. Wszak niedługo Mistrzostwa Świata piłkarzy ręcznych, a to niestety TVP Sport będzie je pokazywać... I na pewno wina nie leży po stronie TVP, bo mam też Cyfrę+ i tam TVP INFO wygląda normalnie, a u sąsiada TVP Sport (kablówka Multimedia) też jest dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...