Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK, już wiem dlaczego jest lektor po angielsku:

Polonijny kanał Polsat 2 rozpoczął emisję krótkich bloków promocyjnych w języku angielskim. W spotach prezentowana jest oferta stacji, którą podzielono tematycznie m.in. na propozycje rozrywkowe, seriale obyczajowe, produkcje sensacyjne oraz programy informacyjne.

 

Anglojęzyczne filmy promocyjne pojawiają się najczęściej w paśmie nocnym, które adresowane jest głównie do widzów mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Warto dodać, że w listopadzie 2007 roku do polskiej wersji strony internetowej stacji dołączono angielską. W tym języku udostępniono najważniejsze wiadomości o kanale, opisy najciekawszych propozycji programowych, a także informacje o możliwościach odbioru Polsatu 2 za granicą. W serwisie polsat2.com.pl znajduje się również program stacji (z możliwością wyboru stref czasowych m.in. Chicago, Warszawa, Melbourne).

 

źródło:tvpolsat.info

 

Dobry pomysł z tym lektorem moim zdaniem.

 

Przepraszam za OT :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też jest zakodowany Discovery World i Discovery Science z transpordera 11117V należącego do GlobeCast UK :?: . Wie ktoś co się dzieje :?:

 

ja tez mam zakodowane kanaly Discovery World i Discovery Science

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale jestem za wydzieleniem oddzielnego wątku dla braku, bądź awarii EPG, czy telegazety. Nie każdy zwraca na to uwagę. Ja na przykład nie i bardziej interesuje mnie poczytanie o awarii danego kanału CP, niż przeczytanie, że na tym, a to na tym kanale nie ma EPG :smile: Czy brak EPG, czy telegazety to aż taka duża awaria (przy takiej dostępności internetu) :?: Ja na swoim dekoderze nie widziałem telegazety (mam poprzez hdmi) a przez euro nawet mi się nie śni podłączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale jestem za wydzieleniem oddzielnego wątku dla braku, bądź awarii EPG, czy telegazety. Nie każdy zwraca na to uwagę. Ja na przykład nie i bardziej interesuje mnie poczytanie o awarii danego kanału CP, niż przeczytanie, że na tym, a to na tym kanale nie ma EPG :smile: Czy brak EPG, czy telegazety to aż taka duża awaria (przy takiej dostępności internetu) :?: Ja na swoim dekoderze nie widziałem telegazety (mam poprzez hdmi) a przez euro nawet mi się nie śni podłączać.

 

no masz prawde, ale jak ja wlaczam tv raz na dzien to bym chcial wiedziec co na danym kanale leci :P8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...