Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko: 04-12-09 zakupiłem w promocji '' Wielka Rewulucja'' 48zł mieś hdtv (biały) do tego tnk gratis ale jeszcze nie dostałem dekodera tnk a miałem go dostać po 11 dniu od aktywacji. jakiś czas temu dzwoniłem to pan z b.o.k powiedział mi że dostane go na święta i...lipa nie mam do tej pory. Czy ktoś z was zetknoł sie z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 zł koszt aktywacji przy wymianie i MIX VOD do 4 miesięcy za free ale wtedy umowa wydłuża się o kolejne 13 miesięcy...

199 zł wymiana na Turbo i nSeriale do 4 miesięcy za free i tak samo umowa wydłuża się o 13 miesięcy...

 

 

A co do dostaw TNK to wykonuje je jakaś inna firma niż OPEK... Zestawy dostarczane są między 11 a 20 dniem od momentu aktywacji dekodera tj. podpisania umowy... Dzwoniąc na Infolinię nie dostaniesz numeru listu przewozowego do firmy która dostarcza TNK. CO najwyżej mogą sprawdzić czy przesyłka już poszła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś Technisata z TNK .Na pudełku KARTA AKTYWNA.Tzn biegnie już te 90 dni czy muszę ją aktywować na stronie TNK?Pytam bo mam to na prezent a specjalnie mi nie zależy żeby ważność karty już biegła.

Niestety. Karta jest aktywna i czas jej już biegnie. A to wszystko, między innymi, aby ukrócić „handelek”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może, do kiedy będzie promocja "Full"? Bardzo mi na niej zależy, chcę wziąć n w tej promocji na początku lutego, bo wtedy mi się umowa skończy z CP, ale nie wiem czy ta promocja jeszcze będzie. I mam dylemat: brać pod koniec stycznia i nie ryzykować, czy zaryzykować i poczekać do początku lutego. Jak radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie obowiązujące promocje:

WIelka Rewolucja (bez zestawu TNK)

Hollywood z zestawem TNK na 6 miesięcy załadowanym

Full z zestawem TNK na 12 miesiecym doładowanym

 

Bardzo ważna rzecz:

Zestawy TNK dołączane są do tych promocji wyłącznie w przypadku zamawiania przez www lub Infolinię!!! Punkty sprzedaży tego nie mają!!! Promocja obowiązuje od 8.01.2010r. do odwołania... Informacja potwierdzona na Infolinii***

 

 

 

***(żeby nie było spekulacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N może zrobić dodatkowy pakiet składający się z kanałów nie dostępnych w pakiecie podstawowym Cyfry+.Dlaczego wiele osób bierze Cyfrę w opcji Podstawowy z Canal+ ze względu na ligę Polską.A ze poza Canal+ nie ma nic do oglądania,spora suma osób by się na ten pakiet skusiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...