Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz tak:

Koszty startowe: recorder 38zł + montaż, antena - wiadomo

 

Abonament, podaję wariant MAX i MIN:

1 i 2 miesiąc: 6x Pakiet tematyczny za darmo, VOD za darmo, HBO+Cinemax za darmo, Filmbox za darmo

3 miesiąc: 6x Pakiet tematyczny za darmo, VOD za darmo, HBO+Cinemax: 35 zł, Filmbox: 9,9 zł. RAZEM MAX: 44,90zł MIN: 0zł

4,5,6 miesiąc: 6x Pakiet tematyczny: 38zł, VOD: 40zł, HBO+Cinemax:35 zł, Filmbox:9,9 zł RAZEM MAX: 122,90zł MIN: 38zł

7,8 miesiąc: 6x Pakiet tematyczny: 80zł, VOD: 40zł, HBO+Cinemax: 35 zł, Filmbox: 9,9 zł RAZEM MAX: 164,90zł MIN: 48zł (3 pakiety tem.)

od 9 miesiąca do 24 cały pakiet kosztuje 170 zł, średnio w całej umowie wychodzi ~145zł przy wariancie wszystko i bez promocji, które możesz jeszcze zebrać po drodze i przy umowie na 24 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

dostałem wczoraj ulotkę o promocji "korzystna zmiana" z konkurujących platform i sieci kablowych...nbox HDTV rec za 38 zł (aktywacja).

 

całość jest na 24 m-ce: pierwsze 3 m-ce za 0 zł (w tym 2 kolekcje VOD także za darmo) + 3 m-ce za 38 zł + do końca umowy 3 płatne pakiety (48 zł!)!

 

pisze w tej ulotce także, że wybierając nbox HDTV recorder cyt. dosłownie: "W okresie promocyjnym, po okresie 3 m-cy Klient ma prawo wyłączyć usługę VOD bez opłat zgodnie ze szczegółowymi warunkwami korzystania z usługi "kolekcje VOD" (co to praktycznie oznacza dla potencjalnego klienta :?: )

 

czy ktoś może emigrował z CP/C+ na tą promocję :?:

 

jakie są jej "ukryte" atrakcje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy tego typu promocja jest dla osób, które od połowy 2007 roku są abonentami Nki i posiadają 3 pakiety? Zależy mi na recorderze, żeby wziąć go na nowy okres umowy, nie płacąc za VOD (bo do tej pory każda promocja tego typu wiązała się z zapłaceniem za dwie kolekcje do końca trwania umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ukrytych niespodzianek! Wyłączenie po okrersie promocyjnym usługi VOT nie jest już argumentem do nieposiadania recordera. Dziś wystarczy utrzymać do końca Umowy przynajmniej trzy płatne pakiety za 48 PLN - by się "bawć" recorderem. Ot co.

 

dzięki za wyjaśnienie

 

całość zapisu z tej promocji brzmi oprócz zacytowanego już poprzednio tak cyt. dosłownie:

 

"2 kolekcje z Usługi "kolekcje VOD": "Picture Box" oraz "nScreen" bez opłat!

 

Przy wyborze nbox HDTV recorder w tej promocji:

 

Klient przez pierwsze 3 m-ce korzysta z 2 kolekcji z Usługi "kolekcje VOD" : "Picture Box" oraz "nScreen" bez opłat.

 

Po okresie 3 m-cy Klient ma prawo wyłączyć usługę kolekcje VOD zgodnie ze szczgółowymi warunkami korzystania z usługi "kolekcje VOD".

 

Czas trwania promocji od 19.08.2008 do odwołania :!:

 

Ma ktoś może pełny regulamin tej promocji albo jest ona gdzieś na stonie N-ki :?:

 

Czy przed świątami coś może się zmienić na korzyść :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Czy przed świątami coś może się zmienić na korzyść :?:

Może na Mikołaja być jakaś promocja, a na święta na pewno będzie. Tylko pytanie, czy te promocje będą lepsze od tej co teraz jest.

 

umowy na cp i c kończą mi się na początku grudnia...może wówczas coś się wyjaśni :brawo:

skoro mają mieć półmiliona abonentów to muszą ich zdobyć, nawet od konkurencji :lol:

 

 

to jest ta ogólnie reklamowana i mnie nie interesuje :/, dzieki za linka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że było już to pytanie ale chce dobrze zrozumieć zanim podpiszę umowę.

 

Obecna promocja - 38 zł za pierwsze 6 miesięcy

Podpisuje - mam wszystkie 6 pakietów kanałów przez 6 miesięcy

Po 6 miesiącach - mam 3 wyjścia

 

1. Wybieram sobie co chce i płace za każdy 16 zł oprócz informacyjnego za 6 zł -

2. Wybieram sobie 3 pakiety tematyczne - np: Sportowy, Dokumenty, Muzyczny - wtedy mam pakiet informacyjny za darmo

3. Wybieram wszystkie 6 pakietów i do końca umowy płacę 48 zł za wszystko.

 

Umowę podpisuję na 2 lata jeśli w punkcie N lub na 12 jeśli zamówię przez telefon lub neta, tak?

 

Jeśli gdzieś się mylę bardzo proszę o wyprowadzenie z błędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał tak jak ja, podpisałem umowę w sklepie. na 24 miesiące,(można na 12 miesięcy przez internet) aktywacja jednorazowa 38 zł, za nboxa bez dysku,mam przez trzy pełne miesiące wszystkie pakiety za darmo plus 2 miesiące darmowego HBO,Cinemax oraz Filmbox. Od 4,5, i 6 miesiąc mam wszystkie kanały po 38 zł, już bez opcji dodatkowych.Po 6 miesiącu minimalnie 2 pakiety plus 6 zł (38zł)za informacyjny lub 3 i informacyjny za darmo.(48zł) lub wszystkie jak kto woli, jakieś (80zł) Do sprawdzenia. I to wszystko przez resztę trwania umowy. Zaznaczam że mam promocje Korzystna zmiana. :) dla klientów CP,Cyfra, lub sieci kablowych.i Hbox HDTV bez recordera.Jeśli chcesz promocję wszystkie pakiety za 38 zł to jest tak jak mówisz, przez pół roku masz wszystkie pakiety za 38zł, plus HBO,Cinemax,i Filmbox za darmo przez 2 miesiące.Po pół roku albo się decydujesz płacić za wszystkie pakiety, już normalną stawkę, czyli 5 pakietów po 16 zł daje 80 zł,informacyjny w cenie jako 6,albo wybierasz jakie chcesz pakiety, min.2 plus 6 zł za informacyjny lub 3 i więcej pakietów z darmowym informacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czasem jak będziesz korzystał z promocji Korzystna zmiana to nie popełnij dwóch takich podstawowych błędów jak kol.johny200 czyli:

1. Zamawiaj przez telefon - wprawdzie poczekasz tydzień, ale będziesz miał umowę na 12 m-cy

2. Bierz recorder, a nie zwykły odbiornik, bo żadnej różnicy w cenie nie ma i nie musisz do recordera żadnych dodatkowych VOD zamawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pół roku albo się decydujesz płacić za wszystkie pakiety, już normalną stawkę, czyli 5 pakietów po 16 zł daje 80 zł,informacyjny w cenie jako 6,albo wybierasz jakie chcesz pakiety, min.2 plus 6 zł za informacyjny lub 3 i więcej pakietów z darmowym informacyjnym

 

ale babeczka w salonie Germanosa powiedziała cos takiego - po 6 miesiacach jak zdecyduje sie na wszystkie pakiety bede placic 48 za wszystkie 6. Bo normalnie wychodzi to kolo 80 ale wedlug promocji moge wybrac wszystkie 6 i placic 48 zl do konca umowy. Wydawalo mi sie ze sie przeslyszalem ale babka powtorzyla to samo. Wiec sam juz nie wiem czy ona nie doinformowana czy wy :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście, że swój post zakończyłeś "uśmiechem". Polecam zapoznanie się z regulaminem (trochę łeb boli jak się go czyta) gdzie jasno stoi (przetłumaczone na polski język):

 

Okres bez opłat - 3 m-ce od aktywacji = 0 zł

Okres promocyjny - od 4 do 6 miesiąca od aktywacji = 38 zł

"Po okresie promocyjnym i gwarantowanym wymienionych w ust. 2 niniejszego Rozdziału, Opłaty za korzystanie z usług ITI Neovision

pobierane beda na zasadach okreslonych w Regulaminie, Cenniku, Szczegółowych Warunkach korzystania z usługi „kolekcje VOD”,

Szczegółowych Warunkach korzystania z usługi „premiery VOD”, Cenniku Szczegółowych Warunków, z zastrzeeniem ust. 5 niniejszego

Rozdziału."

 

Regulamin przypominam znajdziecie tutaj: http://www.sati-tv.pl/images/page/ofert ... zmiana.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej wiesz? Ja w piątek swój jeszcze odebrałem. Zresztą przy tego typu ofertach trzeba mocno myśleć zanim się je ogłosi i brać pod uwagę to, że np. w ADB zamówiło się dostawę w październiku X tys odbiorników, a zapotrzebowanie nagle pojawia się na XX tys. Następna dostawa przypłynie z Tajlandii dopiero w połowie listopada. No i jeszcze kwestia kart, pracowników na infolinii, łącz z infolinią itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...