Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość :) do dziś nie miałem do czynienia z telewizją satelitarną ... ale nadszedł czas na zmiany

jestem zainteresowany promocją świat HD 3 m (również ze względu na ofertę programową)- i mam pytania:

1. czy ta promocja faktycznie dziś się skończy , tj czy jest ona cyklicznie odnawiana ... jakie są praktyki tv n w temacie promocji

2. czy można się spodziewać w najbliższych dniach coś nowego (lepszego) ...

3. czy lepiej dokupić samemu zestaw antena + konwerter - i jaki polecacie zestaw z konwertem monoblock (do odbioru również z astry) ...

pozdrawiam i bardzo proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie n-ki cały czas jednak widnieją również przy pakiecie Full HD.

To zamawiaj przez neta.

 

Przez neta też nie gwarantują czy dostanę.Tak mi powiedział konsultant gdy zadzwoniłem do działu sprzedaży.

Zaraz jednak dodał, że zamówienie telefoniczne gwarantują na 100% i zaoferował umowę na 12 m-cy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam ze konsultant krecil by odchaczyc prowizje. Wiec te 100% przez telefon rowna sie mysle 100% przez neta. Ja chyba sobie odpuszcze monsterka na rzecz darmowego multirooma w pakecie 99, z tym ze mam obawy czy tu nie ma podpuchy. Bo kurcze ta oferta deklasuje to co mi proponowali na przedluzeniu ze az brzmi podejrzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okłamał, nie okłamał... Tak po prostu działa ten biznes. Próbować sprzedać drożej niż taniej. Oferta za 48 zł jest, bo ją ludzie ciągle dostają przy przedłużeniu. Tyle, że przy pierwszej rozmowie nikt Ci takiej oferty nie da, może też jest za wcześnie, poczekaj aż będziesz bliżej końca umowy, wyślij wypowiedzenie i próbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad przejściem z Cyfry+ do N. Mam jednak kilka pytań:

1. Przy wybraniu opcji Świat HD czy mogę dobrać kanały nPremium lub HBO? Ile kosztuje wtedy ta opcja dodatkowa? Jeśli zamówię dodatkowo np 2 marca to opłata jest naliczana dopiero za kwiecień? Czy również za okres 2 marca - 31 marca?

2. Czy przy pakiecie Świat HD można dobrać MULTIROOM? Ile kosztuje dekoder, jaka jest opłata miesięczna?

3. Czy przy pakiecie Film HD jest opcja MULTIROOM? Ile kosztuje dekoder, jaka jest opłata miesięczna?

4. Czy usługa MULTIROOOM jest na takiej samej zasadzie jak w Cyfrze+ (dwie niezależne karty, dwa niezależne dekodery)?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1. Można. Cena za HBO 25 zł, za nPremium w zależności od okresu na jaki weżniesz. Bezterminowo 35zl, 7 miesięcy 25zl, 13 miesięcy 20zl. Jest też chyba pakiet nPremium+HBO ale nie pamiętam za ile (bodajże 45 zł). Opłata naliczana jest proporcjonalnie do końca miesiąca.

 

ad 2, ad 3. Można. Na dole przy promocjach masz info, co i jak.

 

ad 4. Nie musi być co najmniej połączenie Ethernetem. Z tym, że są dwa rodzaje MR. Wszystkie info: http://n.pl/multiroom_hd.html, i tutaj odnośnie podłączenia: http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=19685

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...