Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Co jestem w stanie ugrać jeśli jestem byłym klientem innej platformy? Interesuje mnie abonament do 40zł, przydałby się też multiroom. Słyszałem że umowy zawierane przez internet (na odległość) są korzystniejsze i można je zerwać po 13 miesiącach. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że nikt nie zwrócił na to uwagi...

Nowa promocja n-ki Last Minute, sprawia, że w n-ce jednak płaci się miesięczny czynsz za dekoder. Skoro ten sam pakiet z nbox recorderem jest o 9,10 zł droższy, to jest to de facto czynsz za dekoder, choć w rzeczywistości nie nazywa się rzeczy po imieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka logika to wszystko mozna wypaczyc. Chca po prostu wypchnac te stare dekoderki ktore im zalegaja. Nie ma co sie doszukiwac podowjnego dna, tak jak wczesniej probowali je wypychac taniej z tnk hd tak teraz probuja to samo zrobic w abo. Gdyby bylo jak piszesz to cena by nie spadala, tylko w standardowej ofercie daliby te dekoderki a z recoderami by podrazaly. Az dziwi bierze ze przy tej twojej skrywanej niecheci jestes w stanie korzytsac z oferty n-ki skoro na kazdym kroku nie mozesz sie powstrzymac by nie wbic jakiejs szpili n-ce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakiej skrywanej niechęci piszesz. Jest to jawna niechęć do robienia klientów w balona i dotyczy ona zarówno n-ki jak i Cyfry. A także niechęć do fanboystwa niezależnie od jego obiektu uwielbienia.

Równie dobrze mógłbym napisać, że Ty zareagujesz na każdą krytykę n-ki jakby to była krytyka Twojej osoby i byłoby to chyba bliskie prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jedną nogą jestem w n :)

Skorzystałem z promocji All Inclusive, skusił nie koszt aktywacji multiroom premium - 99, Turbodekoder 0 zł

 

edit: Cyferka mnie kolokwialnie mówiąc olała. Nie chcieli udostępnić Pace PVR HD za 0 zł, pani konsultantka wręcz na mnie nakrzyczała :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że nikt nie zwrócił na to uwagi...

Nowa promocja n-ki Last Minute, sprawia, że w n-ce jednak płaci się miesięczny czynsz za dekoder. Skoro ten sam pakiet z nbox recorderem jest o 9,10 zł droższy, to jest to de facto czynsz za dekoder, choć w rzeczywistości nie nazywa się rzeczy po imieniu.

Gdyby tutaj była ukryta opłata za dekoder PVR to abonament w tej promocji wzrósłby z 59zł na przykładowo 69zł. Bo przypominam że 59zł to standardowa cena dla nowych abo za promocję Świat HD. Tymczasem oni po prostu chcą skusić ludzików na stare graty bez dysku tańszym abonamentem i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że C+ nie będzie zainteresowany dalsza współpracą z ADB jeśli chodzi o nowe produkty terminali ( w obiegu pozostanie to co do tej pory zakupiła ITI) nawet system kodowania z czasem będzie zmieniony na wyłącznie NAGRA 3 (tzw. tunelowanie).

Może Ci co teraz narzekają z czasem docenią technologiczny skok jaki dokonała N w terminalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz czy po świętach

 

Witam Wszystkich jestem nowy Świeżak w temacie N ki mam pytanie jestem zainteresowany pakietem Wszystkie pakiety tematyczne za 49.90 http://n.pl/nsklep/promocje mam pytanie czy zamawiać teraz czy po nowym roku w styczniu będą lepsze promocje co radzicie?? macie może jakieś przecieki?? na dekoderze wypasionym mi nie zależy. Ważne żeby było w miarę dożo programów za małą kaskę czyli tak do 50zeta na miesiąc

 

Pozdrawiam wszystkich nko-maniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niższe ceny nie masz co liczyć. Na cenę niższą tj 48 zł za wszystkie pakiety mogą liczyć tylko stali klienci - przy negocjowaniu przedłużenia obecnych umów, którzy na początku będąc w podobnej sytuacji jak Ty (Świeżaki) kupowali N-ke właśnie za 48 zł wszystkie pakiety.

Tak więc taniej to tylko u konkurencji ale nie za tyle kanałów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...