Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Była wcześniej dyskusja o długości obecnych umów.Dzisiaj wpadła mi w ręce ulotka z ofertą N (punkt Play) gdzie w pakiecie za 59 zł umowa zawierana jest na 13 miesięcy a pozostałe pakiety na 24.Ulotka z początku czerwca bo jest w niej mowa o Dniu Dziecka więc wygląda na aktualną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe :> . Dzisiaj dzwoniłem do n - ki i od miłej pani usłyszałem, że jeżeli umowa zawierana jest telefonicznie, to można ją podpisać na 13 miesięcy - dotyczy każdego pakietu. Jestem umówiony z nią na kontakt w poniedziałek w celu finalizacji umowy na pakiet za 89 PLN z dostarczeniem przesyłki na 01-07, aby załapać się na 1 miesiąc gratisu :jupi: . Czyli jes 13 miechów na wszystkie pakiety? :D Wystarczy pewnie tylko zapytać - no chyba, że jakaś nowa promocja wisi w powietrzu i te 13 miechów dostanę jako lep i :censored: będę żałował (taniej? :> ).

Pozdrawiam forumowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Już niedługo zamierzam dołączyć do grona abonentów N, tylko mam pytanie odnośnie promocji ponieważ na stronie N piszę iż obecna promocja tzn. pakiety od 59zł itd. trwa przez jeszcze dwa dni, interesuje mnie czy macie może jakieś informację z (pewnego zródła) o kolejnej promocji N.Pytam ponieważ umowę z N-ką podpisać mogę dopiero po pierwszym i fajnie byłoby wiedzieć czy coś się szykuję odnośnie kolejnej promocji i czy warto zaczekać.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w telefonicznym BOKu zasugerował że po 1 mogą być trochę gorsze warunki - ale czy to tylko gra na pozyskanie klienta "od zaraz" to nie wiem.

Jakby co - to przy umowie zawartej przez telefon można od nie odstąpić bez żadnych konsekwencji przez 10 dni - a więc zawrzeć umowę dziś - jakby po 1-ym warunki były lepsze - odstąpić od umowy i podpisać nową :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ta ciciubabke przeciagna do okresu przedswiatecznego. Osobiscie uzwazam ze nazywanie aktualnych warunkow jako promocyjnych to herezja :P Bo to w koncu te same ceny ktore kwartal temu podniesli! I jak mozna mowic o tym promocja!?!?!?!?!

Policz sobie każdy pakiet z osobna za 17zł miesięcznie to się dowiesz dlaczego np. Świat HD to oferta promocyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ta ciciubabke przeciagna do okresu przedswiatecznego. Osobiscie uzwazam ze nazywanie aktualnych warunkow jako promocyjnych to herezja :P Bo to w koncu te same ceny ktore kwartal temu podniesli! I jak mozna mowic o tym promocja!?!?!?!?!

Policz sobie każdy pakiet z osobna za 17zł miesięcznie to się dowiesz dlaczego np. Świat HD to oferta promocyjna.

 

Powaznie kiedy oni pobierali oplate wedlug tych cen przy podpisywaniu umowy? Beda chyba lata, to jest wirtualna cena dla tych co jak sie skonczy umowa mogli troche pokosic nim sobie nie przypomna ze kolejna lojalke musza podpisac. Przy tych cenach oficjalnych na ktore sie powolujesz to oni psa z kulawa noga by nie zainteresowali swoja oferta i dlatego od lat te ceny sa przekreslone jakas "promcja"! I ta cena "promocyjna" to de facto oficjalna stawka ktora liczy sie na rynku. I za promocje mozna uznac conajwyzej oferte via mbank gdzie zamiast 59 jest 54 itp.

 

Ps. Co za szok super promocja sie skonczyla i zadnych zmian :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...