Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy obecnych promocjach umowy są tylko na 24 miesiące, jednak kiedy zamawiasz przez internet zgodnie z prawem możesz umowe rozwiązać po 12 miesiącach. Wydaje mi się, że jest możliwość podpisania umowy na wybrane tylko pakiety, ale to się zupełnie nie opłaca, bo wtedy trzeba wziąć minimum 3 pakiety tematyczne ( IiR + dwa inne ), co daje nam kwotę 48 zł, za którą mamy w promocji wszystkie pakiety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbox bez promo to bodajże 649 zł!!!

Nie prawda , tak drogo nie jest.

Dzwoniłem do N z zapytaniem w jakiej cenie mogę wymienić biały dekoder na turbo .

199zł za aktywację + umowa na 13 miesięcy. Dodam tylko , że do końca zostało mi 7 miesięcy wiec doszłoby 6 kolejnych.

Pozdrawiam MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbox bez promo to bodajże 649 zł!!!

Nie prawda , tak drogo nie jest.

Dzwoniłem do N z zapytaniem w jakiej cenie mogę wymienić biały dekoder na turbo .

199zł za aktywację + umowa na 13 miesięcy. Dodam tylko , że do końca zostało mi 7 miesięcy wiec doszłoby 6 kolejnych.

Pozdrawiam MS

 

To o 198 złotych za drogo, tym bardziej, że jest się abonentem z białym nboxem - regularnie opłacającym abonament.

A dodatkowe miesiące nowej umowy to śmiech na sali i kompromitacja! Niedługo w sklepach tańsze będą tunery DVB-S2 z CI i USB, niż n-kowe wypusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie u każdego Operatora tak jest, np. w Cyfra+ było tak, że jak chcesz zmienić dekoder podczas trwania umowy, to idziesz do punktu i bierzesz np. PVR, bez dziwnej aktywacji za dwie stówy oraz bez przedłużania umowy na ponad rok, podpisujesz tylko świstek, że oddałeś stary dekoder i dostałeś nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie biorąc telewizją nowej generacji n z opcją FULL za 99zł terminal Turborecorder HD za 99zł jako z abonent C+ mogę liczyć na jakieś rabaty :) i jak wygląda podłączenie multiroom HD pisać w dziale multiroom HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie biorąc telewizją nowej generacji n z opcją FULL za 99zł terminal Turborecorder HD za 99zł jako z abonent C+ mogę liczyć na jakieś rabaty :) i jak wygląda podłączenie multiroom HD pisać w dziale multiroom HD :D

Rabat na abonament 10 zł tylko w pakiecie za 78 zł zamówionym przez telefon. A w FULL 10% jeśli będziesz płacił jedyną słuszną kartą kredytową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale teraz w Cyfrze jest aktywacja 99zł do dekodera HD lub HD PVR, a do tego jeszcze 20zł miesięcznie za wynajem :/

 

Ja nie mówię o nowym Abonencie, tylko jeśli już masz podpisaną umowę i chcesz zmienić dekoder na lepszy.

W Cyfrze+ wydanie dekodera HD PVR masz za darmo, w N musisz zapłacić 199zł + podpisać nową umowę terminową.

 

Co do tych 20zł dzierżawy to fakt, ale kasa rozkłada się w raty a nie naraz. Poza tym np. tak jak mi - zostało pół roku umowy, więc w Cyfrze zapłaciłbym za dekoder w sumie 120 zł w ratach, bez podpisywania nowej umowy, to i tak korzystniej niż w N-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

Rozmawiałem z infolinią odnośnie promocji 54 pln .

Umowa na 24 miesiące + multiroom.Promocja wszystkie pakiety na 54 pln ( na dzień dzisiejszy dają jeszcze gratis pilota dla dzieci) dekoder turboo 199 pln plus do multiroomu tez za 199pln

 

Jako ,że umowa jest zawierana przez telefon lub internet można ja zerwać po 12 miesiącach niepłacąc jakiejkolwiek kary

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...