Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, andi napisał:

Dzisiaj minął 10 dzień PBGO a ja nadal nie mogę odpierać PSP1 i PSP2 oraz Eleven Sports 4 (pojawia się komunikat zakup niedostępny na tej platformie) , oczywiście kanały te odbieram z satelity ponieważ mam je w swoim abonamencie. 

Ja też mam w abonamencie Polsat Sport Premium + Eleven Sports a dostępu w Polsat Box Go nie mam. Cały czas wyskakuje że trzeba zapłacić , na początku mi odpisywali na maile jak wysłałem im screeny które kazali mi wysłać z błędem to od 2 dni nie dostałem wiadomości od nich. Tragicznie , przez weekend raczej nie ma co liczyć na rozwiązanie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Yan3k napisał:

Ja też mam w abonamencie Polsat Sport Premium + Eleven Sports a dostępu w Polsat Box Go nie mam.

Spróbuj się wylogować, odśwież stronę czy apkę i ponownie zalogować- ja jak dobrze pamiętam tak zrobiłem i zatrybiło i działa do dzisiaj.

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, OlafS napisał:

Spróbuj się wylogować, odśwież stronę czy apkę i ponownie zalogować- ja jak dobrze pamiętam tak zrobiłem i zatrybiło i działa do dzisiaj.

U mnie nie działa. Dalej tylko Pakiet M + Filmbox a Eleven i Polsat Sport Premium brak. Cinemaxy też nie działają a były w ofercie , 2 dni temu wysłałem i maila ze zdjęciami i do dziś nic nie odpisali , tragedia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2021 o 14:59, kubus.kul napisał:

Wróciła aplikacja CP GO na telefonie 😅 Specjalnie nie aktualizuje do Polsat Box Go na telefonie. Poprawka, CNN nie ma w CP GO, tak samo MTV00s, więc ich brak w PBG jest wytłumaczalny.

Również dalej używam CP GO na androidzie bo PBG to jakiś dramat. A wiesz może jak odpalić dawną stronę CPG przez WWW?? Skoro działa stara aplikacja, to zapewne CP GO przez WWW też jest, tylko pod innym adresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest po 40 ZŁ. Do wyboru jest jedynie słuszny pakiet POLSAT BOX GO SPORT. Obejmujący Polsaty Sport oraz wciskane do pakietu min.Eleven 1-4,Polsat Sport Premium 1-6,Canal+Sport 3-4,Extreme Sports.

Cena jest promocyjna :D Bo ten pakiet będzie wkrótce kosztował 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fueldo napisał:

Również dalej używam CP GO na androidzie bo PBG to jakiś dramat. A wiesz może jak odpalić dawną stronę CPG przez WWW?? Skoro działa stara aplikacja, to zapewne CP GO przez WWW też jest, tylko pod innym adresem.

Właśnie jest możliwość wejścia przez www na starą aplikacje bo tam będzie działają stare pakiety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Yan3k napisał:

U mnie nie działa. Dalej tylko Pakiet M + Filmbox a Eleven i Polsat Sport Premium brak. Cinemaxy też nie działają a były w ofercie , 2 dni temu wysłałem i maila ze zdjęciami i do dziś nic nie odpisali , tragedia.

U mnie to samo. Pakiet L + wszystkie sporty i przez aplikacje Polsat Box Go na androidzie brak możliwości obejrzenia elevenów. Każą wykupić pakiet 😮 Odinstalowałem , usunąłem dane z pamięci, ponowne uruchomienie i nic nie pomogło 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, listek2000 napisał:

U mnie to samo. Pakiet L + wszystkie sporty i przez aplikacje Polsat Box Go na androidzie brak możliwości obejrzenia elevenów. Każą wykupić pakiet 😮 Odinstalowałem , usunąłem dane z pamięci, ponowne uruchomienie i nic nie pomogło 🙁

Tragedia , ligi dziś grają na tygodniu liga mistrzów a tu dalej brak dostępu do czegoś za co się płaci. Rodzice oglądają TV wieczorami a ja chciałbym obejrzeć sobie mecze w aplikacji a nie jest to możliwe. Dziś pisałem do nich na Facebooku to napisali że trzeba czekać na odpowiedź na mailu , czekam już 2 dni od wysłania screenów które mi kazali wysłać i do dziś bez odpowiedzi. Przez weekend pewnie nie odpiszą ehh za taką zmianę to ja podziękuje. Już wolałem starą aplikację na której wszystko dobrze działało.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...