Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jakiś boot odpowiada?

Bo odpowiedź nijak ma się do pytania.

4 minuty temu, tyrla napisał:

Tylko Ja nie mam dekodera od PB tylko aplikacją PBG. A to jest chyba różnica.

Dokładnie, co ma dekoder do apki...?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierzam 25 FPS. Biorą 40zl za pakiet sport to powinni oferować wszystkie kanały sportowe w 50 FPS tak jak konkurencja z Canal+. Nawet w orange go tv polsaty sporty sa w 50 fps. Powinniśmy zrobić taki sam szum jak w canal+online jak na poczatku dawali w 25FPS i pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na platformie PolsatBoxGo nagle mam brak  dostępu do kanałów eleven sports :( w wersji web i app, i nie mogłem dziś obejrzeć meczu m.in Valencia-Barcelona (eleven sport1) online :/
 Próbowałem się wylogować i ponownie zalogować ale bez powodzenia, pakiet jest niedostępny (zniknął), mimo, że mam w abonamencie (wyświetla się żądanie opłaty 40zl). Napisałem reklamację, czy mieliście przypadki znikania pakietów?

 

46058d58e61b9191med.jpg

 

4b8e3fd4d0048997med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci @Specjalista Polsat Boxzaleci reset dekodera.  :lol2:

W dniu 17.02.2022 o 09:10, Specjalista Polsat Box napisał:

Witam, jeśli sytuacja nadal występuje i restart dekodera oraz przywrócenie jego fabrycznych ustawień nie pomaga, to proszę o zapisanie zgłoszenia poprzez iPolsat Box zakładkę "Napisz do nas":  https://icok.polsatbox.pl/logowanie.cp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, listek2000 napisał:

Na platformie PolsatBoxGo nagle mam brak  dostępu do kanałów eleven sports :( w wersji web i app, i nie mogłem dziś obejrzeć meczu m.in Valencia-Barcelona (eleven sport1) online :/
 Próbowałem się wylogować i ponownie zalogować ale bez powodzenia, pakiet jest niedostępny (zniknął), mimo, że mam w abonamencie (wyświetla się żądanie opłaty 40zl). Napisałem reklamację, czy mieliście przypadki znikania pakietów?

 

46058d58e61b9191med.jpg

 

4b8e3fd4d0048997med.jpg

Miałem to samo. Napisałem reklamację do bok, pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Krzysiek1991 napisał:

Ale z tego co widzę to wszystkie transmisje sportowe w 1080p ale 25 klatkach? Czyli gorzej niż na Canal+ online.

Wszystkie kanały sportowe są w 1080p 25FPS; w C+ Online masz 1080p 50FPS, ale w subskrypcji nie ma Eurosportów i Polsatów Sport nie premium. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapewne opłaty dla abonentów PB pozostaną bez zmian, ale wymagane będzie konto bezpośrednio w serwisie HBO MAX. Póki co w PB GO są problemy z dostępem do niektórych filmów. Dla przykładu wyszukiwarka swobodnie wyszukuje "Diunę", ale gdy chcę przejść dalej to pojawia się komunikat:

404

Strona nie została znaleziona

Sprawdź czy wprowadzony adres jest prawidłowy lub przejdź na stronę główną

Przejdź na stronę główną

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...