Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, maniek357 napisał:

Faktycznie, działa. Po próbie logowania (nieudanej) danymi z ICOK-a, przyszedł mail o migracji konta do Polsat Box GO. Po odczekaniu kilku minut dalej nie można było się zalogować. Reset hasła i logowanie już udane. Aby mieć dostęp do kanałów TV z pakietu TV SAT, musiałem jeszcze w opcjach powiązać konto Polsat Box GO z kontem iPolsat Box (dawny ICOK). Także trochę zabawy z tym jest :) Ktoś wie do kiedy będzie działać serwis CP GO ?

U mnie  po zalogowaniu cały czas ukazuje sie błąd przy powiązaniu konta z ICOK mimo że zalogowałem sie już poprawnie email z migracją też dotarł , teraz pokazuje sie ze login jest już zajęty - no bo loguje sie tym samym co do icok :) i tak w kolko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, salva napisał:

Czy właśnie taki komunikat oznacza połączenie z dawnym CP GO? 

 

Twoje konto jest powiązane z kontem iPolsat Box

Konto iPolsat Box powiązane z Twoim kontem Polsat Box Go.

 

Mimo takiego komunikatu żąda kasę za oglądanie kanałów dostępnych w dawnym CP GO. 

Serwis testujemy , niektórzy od dziś ,wewnątrz wcześniej :) stąd takie kwiatki , PB GO to połączenie IPLA i CP GO  - trzeba je powiązać z ICOK - iPOLSAT BOX,

abonenci CP mając CP GO będą mieć dostęp  do kanałów które mają w ofercie sat / CP GO  jak to do tej pory było , użytkownicy IPLA do końca pakietów w umowach zawartych przed zmianami w IPLA na PB GO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, salva napisał:

 

Mimo takiego komunikatu żąda kasę za oglądanie kanałów dostępnych w dawnym CP GO. 

Ode mnie też chciało i pomogło odłączenie konta iPolsat Box i ponowne połączenie, teraz w dostępnych pakietach mam wypisane moje pakiety z satki, a przed ponownym połączeniem z icokiem było pusto.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomik1 napisał:

Ode mnie też chciało i pomogło odłączenie konta iPolsat Box i ponowne połączenie, teraz w dostępnych pakietach mam wypisane moje pakiety z satki, a przed ponownym połączeniem z icokiem było pusto.

Pomogło. Dzięki, dobry człowieku ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę taki bałagan jest teraz gdy jest lista z kanałami Ipli i CP Go dla abonentów CP. Są 4 kanały Eleven ale dla abonentów CP działa tylko 3. I teraz dopłać 40 zł by oglądać Eleven Sports 4.  Albo kanał 4funkids to kanał FTA, ale tu trzeba wykupić by go oglądać.  Bo tak było w Ipli.  Mam nadzieję że coś z tym zrobią. Że nie będą się wyświetlać na tej liście kanałów, kanały które nie są powiązane z CPGo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2021 o 21:43, LUKLUK napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat A ja mam taki problem, że dzisiaj po zalogowaniu do Cyfrowy Polsat GO wyskakuje mi taki komunukat : "Nieprawidłowy login, hasło lub Twoje hasło wygasło. Przypomnisz lub zmienisz hasło na icok.cyfrowypolsat.pl"

Hasło na pewno jest prawidłowe bo mam autologowanie na komputerze od długiego czasu. Czy możliwe jest, że jeżeli przez miesiąc nie korzystałem z usługi to zablokowaliście mi dostęp? 😕



Witaj. Czy sprawa nadal występuje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja zaktualizowała się do wersji Polsat Box Go i nie działa absolutnie nic. Nie ważne co wybiorę serial, film czy program tv wszędzie info "zakup niedostępny na tej platformie".

 

 

Logowanie przez www i też nic nie działa, informacja o tym że mam wykupić pakiet za 30 złotych...

Edytowane przez doncoyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...