Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To co napisał @Karol to w 100% szczera prawda. Polska dopiero zaczyna stawiać milowe kroki w telewizji cyfrowej, kiedy to już zachodnie kraje dawno osiągnęły. Po resztą: w Polsce jeszcze mało stacji nadaje po polsku, więc po co inne kanały telewizyjne? A co do postu @BLOO3510: co to jest +1 przy niektórych kanałach, np. Jetix +1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wersje "+" to zapychacze dziur. Takie działanie zrozumiane jest według mnie tylko wtedy gdy przez dany kraj przebiega kilka stref czasowych.

Wracając do tematu. Od maja-czerwca kolejne seriale odchodzą: Miś Yogi, Yogi Łowca Skarbów, Rodzina Addamsów, Dwa Głupie Psy i Tex Avery. Wraca tylko Pies Huckleberry o 3:50 w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wersje "+" to zapychacze dziur. Takie działanie zrozumiane jest według mnie tylko wtedy gdy przez dany kraj przebiega kilka stref czasowych.

Wracając do tematu. Od maja-czerwca kolejne seriale odchodzą: Miś Yogi, Yogi Łowca Skarbów, Rodzina Addamsów, Dwa Głupie Psy i Tex Avery. Wraca tylko Pies Huckleberry o 3:50 w nocy.

 

:/

A wiadomo coś o tym Garfieldzie i Różowej Panterze? Czy tylko tak rzucili :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu. Od maja-czerwca kolejne seriale odchodzą: Miś Yogi, Yogi Łowca Skarbów, Rodzina Addamsów, Dwa Głupie Psy i Tex Avery. Wraca tylko Pies Huckleberry o 3:50 w nocy.

Ehh, jedyna stacja na której można obejrzeć stare dobre bajki, a oni je ściągają z anteny. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Karol, po pierwsze sam dobrze wiem ile kosztuje w danym kraju pakiet z bajkami.

np.: w Francji pakiet Jeunesse w Canalsat kosztuje niecałe 10€ (41,37PLN)

 

PiotrSzczecin przy niektórych bajkach na Boomerangu, to niekiedy czasami są włączane dubbingi węgierskie,

aby pokazać że Węgrzy też mają swoją fonię, tak samo było czasami przy Josie i Kociakach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to jest coś dziwnego w tym programie, nadawca informuje że Miś Yogi,2 Głupie psy,Yogi łowca skarbów,Figle z Flinstonami,Rodzina Adamsów oraz Tex Avery Show mają zakończy emisje dopiero w czerwcu a ja już widzę że od paru tyg. już ich nie emitują pomijając to że Pies Huckleberry miał być ponownie w emisji dopiero w czerwcu to wg. nadawcy mamy czerwiec czy powtarza się powtórka z rozrywki z lutego 2008 roku.Po prostu głupków z nas robią.Ciekawostką jeszcze jest to że w tym tyg. często się spotykam z zapowiedziami również po reklamach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. W Rumuni mają cały kanał po angielsku, chociaż niektóre serwisy internetowe informują że w niektórych przekazach jest dostępna rumuńska ścieżka językowa.

A jeśli chodzi o kreskówki po węgiersku - pomyłka.

A z Josie i Kociaki to sytuacja była ciekawa. Otóż kiedyś był taki okres że emitowali jeden odcinek Josie i Kociaków po węgiersku. Potem przez jakiś czas po polsku był emitowany, a mniej więcej pod koniec 2008 roku znowu po węgiersku! Napisałem do nich e-maila, i przy następnej emisji (ostatniej już, bo serial wywalili) puścili po polsku.

Mike, Lu i Og - informowałem ich o tym setki razy, ale to nic nie dało. Nadal emitują kilka odcinków po węgiersku zdaje się...

Nie wiem naprawdę co kombinują, pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to była największa awaria Turnera w Europie. Były problemy z zasilaniem w Londynie więc oba kanały nadawały w "awaryjnej" wersji. Były to wakacje 2006.

A jeśli chodzi o Mike, Lu i Og to faktycznie to jest chyba rumuński - co jest dziwne bo Boomerang w Rumuni nadaje tylko po angielsku. Niestety oba języki tylko po piśmie potrafię rozróżnić. Swoją drogą...ale "lol" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...