Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś jak nie miałem do tego kanału dostępu , bardzo chciałem go mieć i przy każdej możliwej okazji ogladałem go, ekscytował mnie.

Teraz kanał mnie odstrasza... Głównie reklamami, krótkim Garfieldem, CARTOONITO i brakiem niektórych klasycznych kreskówek lub puszczaniem ich w nocy (np. Popeye).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jackie :| Popeye ma zniknąć we styczniu. Wiadomo ja sam nie poradzę w tej sprawie co do rozwodu wersji wschodnioeuropejskoazjatyckiej z polską Boomeranga. Rumuni byli fajni do 28 marca 2012 r., bo wtedy o ile pamiętam wystartował rumuński czas reklamowy. Żadnych zapowiedzi tylko reklamy, a następnie jingiel przed każdym serialem, co się u nas pojawiał troszkę spóźniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo każdy wielki koncern ma teraz kanał dla przedszkolaków. Jest Disney Junior, Nick Jr. to CN też chce miec kanał dla dzieciaków. ;/

A szkoda , przedszkolaki to wąska grupa odbiorców, która i tak najbardziej lubi MiniMini+ wiec nie wiem po co sie pchają na nie swoje podwórko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 grudnia w Boomerangu startują Animki. Na dodatek tak samo jak Taz-Mania, serial będzie emitowany z nowym dubbingiem i bez tłumaczenia piosenki tytułowej. :curious:

Akurat. Założę się, że 10 grudnia o 9:45 usłyszymy... nie, nie "Cenzura to bzdura", bo dubbing raczej na pewno będzie nowy, ale usłyszymy (nową) polską piosenkę tytułową. Bo w końcu dlaczego nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie wiesz, jaka jest polityka Turnera. Zapchajdziura za przeproszeniem w godzinach porannych, popołudniowych i wieczorowych. Ja się pytam skoro Cartoonito pochodzi od nazwy Cartoon Network, to dlaczego nie dali do CN-u tego bloku, tylko do Boomeranga?

 

@ser pleśniowy, ja się pytam skoro mają dać nową polską piosenkę tytułową do Animków, to czemu nie dali do Taz-Manii nowej piosenki tytułowej po polsku? Niektórzy mówią, że Animki mają być ze starym dubbingiem, Boomerang mówi, że nie wie nie na temat obsady dubbingowej, a wiadomo w 2003 r. TVN emitował Przygody Animków z dubbingiem.

 

Rip z dzisiejszego Boomeranga z zimową szatą graficzną, która wystartowała dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekmedia2 jak coś to postaram się jeszcze zgrać Zimową szatę graficzną przy zmianie Boomerang/Cartoonito. Znając życie, pewnie ta reklama z polskim napisem była za przeproszeniem :censored: i zmienili na starą. Jednym słowem powiem Boomerang Polska to jest tylko audiotrack, oryginalnie mamy wersję CEEA, która ma tą zimową szatę, a my tylko to co mamy to mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ser pleśniowy, ja się pytam skoro mają dać nową polską piosenkę tytułową do Animków, to czemu nie dali do Taz-Manii nowej piosenki tytułowej po polsku? Niektórzy mówią, że Animki mają być ze starym dubbingiem, Boomerang mówi, że nie wie nie na temat obsady dubbingowej, a wiadomo w 2003 r. TVN emitował Przygody Animków z dubbingiem.

Czemu nie przetłumaczyli czołówki w Taz-Manii - nie wiem, bardzo możliwe że ton międzynarodowy do niej przepadł. Ale to nie znaczy, że w Animach musi być tak samo. Na lenistwo bym winy nie zwalał, Master film raczej zazwyczaj dubbinguje czołówki, zresztą nie ma to znaczenia w przypadku Animków, jeśli ich dub będzie od innego studia (zapewne SDI Media Polska). Ostatecznie może jakieś względy licencyjne zadecydowały...

No i nie wiem co do całej sprawy ma fakt kto i gdzie ostatnio puszczał Animki z dubbingiem... Oczywistym jest że Turner/Warner go nie miał w chwili sprzedawania ich Polsatowi, więc cokolwiek z tym zrobili, zrobili to już po marcu 2011 :P

A napis "reklama" po polsku wcale nie był "Censored" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra znając życie, będą już pokazywać zapowiedź Przygód Animków od 10 grudnia. Poczekamy co do dubbingu, ale chciałbym, żeby wystartowało ze starym.

 

Oto i kolejne fragmenty zimowej oprawy graficznej przy końcówce odcinka Przyjaciół z Kieszonkowa:

 

23 grudnia zostanie wyemitowany specjalny odcinek Różowej Pantery i Przyjaciół: A very Pink Christmas z 2011 r. (wyemitowano też w ub. roku ten odcinek), ale zapomniałem nazwę po polsku.

 

Zapomniałem dodać, że w ramach Świąt Bożego Narodzenia Boomerang wyemituje w ramach Kina Boomeranga trzy filmy z Tomem i Jerry'm

24/12 Tom i Jerry: Piraci i Kudłaci

25/12 Tom i Jerry: Dziadek do Orzechów

26/12 Tom i Jerry: Szybcy i Kudłaci

 

Emisja w tych dniach o godzinie 13:15 po Zwariowanych Melodiach, w ramach których w jednym z tych dni zobaczymy odcinek Łakomy kąsek z 1946 r. Moim zdaniem ten odcinek ma niewiele wspólnego ze Świętami, raczej Pora spać Smarkasiu z 1940 r. więcej tych elementów niż Łakomy Kąsek, bo główny bohater, Smarkaś czeka na Świętego Mikołaja.

 

Również w tych dniach zostaną wyemitowane nowe odcinki Całkiem Nowych Przygód Toma i Jerry'ego pt: "Ho ho Horrors", "Doggone Hill Hog", "Northern Light Fish Fight", a także specjalne odcinki świąteczne Garfield Show, Flintstonów, Bananów w Piżamach, Baby Looney Tunes (w ramach Cartoonito), itp...

 

EDIT: 19:09 Nawet wczorajszy film z zimową szatą graficzną znalazł się na głównej stronie blogu Boomeranga Europe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Boomerangu podczas polskiego bloku reklamowego dodano tj.: w przypadku seriali i filmów logo stacji. Czasami się okazuje, że to jednak u nas jest dłuższy blok reklamowy, bo się zapowiedź jakiegoś programu zaczyna się uciętym początkiem.

 

I pisałem do ludzi zajmujących się tym rumuńskim blokiem reklamowym na Facebooku, pozwolę zacytować sobie ten tekst w języku angielskim:

Dear CN Romania, sorry for write in english. Our country Poland knows the Boomerang extend your advertising block, and we have a separate block. Do not you would set the main advertising block Polish and Romanian, Russian, Hungarian, etc. .. separate the Boomerang. If I'm not mistaken for advertising blocks corresponds to the same company. Please do something about it, because these elongated advertising, for example, in Boomerang when time is 10 and will be broadcast Looney Tunes, instead of four, or three aired one episode, and then again a long block of advertising.

 

Jeżeli ktoś chce poznać polską wersję tej prośby.

Drogi CN Rumunia, przepraszam za to, że piszę po angielsku. Polacy doskonalą wiedzą, że macie główny blok reklamowy stacji Boomerang, a my mamy taki jakby polski blok. Czy nie moglibyście ustanowić głównym blokiem polskim, a rumuńskim, rosyjskim, węgierskim jako oddzielne. Jeżeli ja się nie mylę, to obie stacje w Rumunii emitują reklamy z tej samej firmy. Proszę coś z tym zrobić, ponieważ na przykład, gdy o godz. 10:00 jest emisja Zwariowanych Melodii, to zamiast czterech, albo trzech, jest emitowany jeden odcinek, i potem długi blok reklamowy

 

Proponowali mi napisać do polskiego oddziału CN/Boomerang, ale guzik z tego wyjdzie, bo wiadomo główny blok reklamowy idzie po rumuńsku, a nasz to taki jakby mini blok, żeby zapchać czas na reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucięty początek zapowiedzi po reklamach jest związany z tym że po prostu polskie okienko względem rumuńskich reklam nie jest równo ustawione. I jest tak że widać jeszcze ident reklamy rumuński a potem zaczyna się polskie okienko. W skrócie mówiąc jest opóźnione jakieś 2 sekundy. A to akurat leci z tzw. automatu a nie to że ktoś tym struje i wciska kiedy i jak chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie było wczoraj Popeye o 1.25, puszczali jakieś urywki kreskówek przez cały czas. Tak czy siak uważam, że nasza wersja Boomerangu nie jest taka zła, chociaz ten blok cartoonito powinni wywalić, dac osobny kanał lub wcisnąć w CN to by wiekowo przynajmniej pasowało bo zawsze uważałem Bommerang za kanał skierowany do troszke starszej widowni teskniącej za klasycznymi kreskówkami, na których sie wychowali. Akurat mam dostep do Boomerangu włoskiego i musze przyznac, ze tam to jest dopiero padaka, większośc to nowsze wersje klasycznych kreskowek, najbardziej odpowiada mi wersja niemiecka, polska i moze francuska, chociaz we Francji pałeczke zaczyna przejmowac kanał Boing, który jest całkiem niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...