Skocz do zawartości

RMF FM


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takich możliwości nie ma. Duże grupy medialne muszą mieć kapitał inaczej padną. Ten kapitał zawsze będzie miał jakieś powiązania pośrednie.

Dlatego przez niezależność należy wyłącznie rozumieć niezależność od sprawujących władzę, bo media patrzą władzy na ręce i powiązania biznesowe z władzą, ograniczają obiektywny osąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2023 o 07:41, swordfish napisał(a):

Można wiele zarzucać RMFowi, ale, że jest pisowskim medium? 

Od kiedy Terlikowski czy Tejchman lub Tytus Hołdys i Artur Andrus z RMF Classic wspierają PiS? Czy OKO.Press nic nie ma na Annę Gielewską, która przeprowadza popołudniowe rozmowy?

https://oko.press/autor/anna-gielewska

Owszem wspomniane osoby raczej pewnie nie wspierają ale tak zwana „góra" pewnie tak. Tymczasem głos zabrała żona Marka Balawajdra: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rmf-fm-orlen-marek-balawajder-magdalena-balawajder

Dla mnie to brzmi jak próba wybielenia lub wręcz wykryształowienia się przez nią, jej męża i ogólnie Grupę RMF.  Przez to teraz dla mnie nie brzmią oni wiarygodnie zwłaszcza że sprawą zainteresowało się też TVP Info: https://www.tvp.info/73844952/oko-press-atakuje-rmf-fm-i-zone-dziennikarza-jest-mocna-odpowiedz

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od 30 grudnia w soboty po 11:00 na antenie RMF FM ma pojawić się na stałe coś co testowano już w lutym tego roku czyli „Dodaphone" gdzie Doda będzie pomagać słuchaczom w ich problemach: https://www.instagram.com/reel/C04dK_AsU-a/

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem nowy program prowadzony przez Dodę i niestety to okropnie brzmi. Chyba faktycznie „góra" stacji z Kopca Kościuszki powinna odejść z zajmowanych stanowisk. 

Tutaj można sobie odsłuchać audycji Dody w formie podcastu:

Na antenie RMF FM licząc z „Faktami" i muzyką audycja trwała 2 godziny - od 11:00 do 13:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF FM chyba w tym roku zaliczyło najgorzsze powitanie Nowego Roku w historii. Zamiast charakterystycznego jingla „Radio of my life" poleciało... „W kolorku Amaretto" Pana Savyana :mrgreen:

Dla porównania w 2023 roku wyglądało to tak:

Z tradycyjnych elementów noworocznych RMFu ostało się chyba tylko granie „Happy New Year" ABBY. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aż nie chcę mi się wierzyć, że on serio dostał przekaz z góry, aby z RMF FM zrobić drugie RMF MAXXX, bo dla mnie numery w stylu Both kompletnie nie pasują do głównego RMF-u i dziwnie to wygląda w playliście obok Krawczyka, Wilków i Perfectu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ratter Albo faktycznie, jeżeli chcą zrobić z RMF FM bardziej "młodzieżową" stacje to zmienić format na Adult CHR w stylu brytyjskiego Hits Radio, a z MAXXa zrobić Rhythmic CHR w stylu brytyjskiego KISS FM. Obie te stacje należą do grupy Bauer tak samo jak cały RMF.

Edytowane przez Mati2oo3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2024 o 19:17, Ratter napisał(a):

Nie powiem, interesująco wypada puszczony obok jakiegoś Krawczyka, czy Wilków.

Nie wypada w sumie źle. Teraz jest w głównym notowaniu Poplisty.

21 godzin temu, Mati2oo3 napisał(a):

jeżeli chcą zrobić z RMF FM bardziej "młodzieżową" stacje to zmienić format na Adult CHR w stylu brytyjskiego Hits Radio, a z MAXXa zrobić Rhythmic CHR w stylu brytyjskiego KISS FM.

Tutaj to byłby dobry pomysł, ale by RMF przestałby grać utwory z lat 80. i wcześniejszych, co byłoby nawet dobrym pomysłem (jest Radio Zet od tego). A za to by dali rock i hip-hop oraz r&b z lat 90. i 2000. (dance/elektroniczna też może być). 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mogliby też dać polskie utwory które to: 

1. Były wydane niedawno ale z jakiś powodów wycofano je z anteny. Mam tu na myśli chociażby „Boys Like Toys" Blanki czy „O nich, o tobie" Sylwii Grzeszczak. 

2. Były emitowane w dzisiejszej Esce 2 ale już nie w RMF FM. Przykładowo piosenki „Patronus" i „Między Wierszami" od Juli. 

Swoją drogą zmieniam zdanie co do programu Dody która po czwartym odcinku nieźle się wyrobiła. Nawet jest dobra w psychologiczne klocki. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2024 o 16:14, Poland napisał(a):

Mam tu na myśli chociażby „Boys Like Toys" Blanki czy „O nich, o tobie" Sylwii Grzeszczak. 

W sumie pierwsze to singiel, o którym wszyscy zapomnieli (po sukcesie Solo i później Rodeo). Podobnie drugi, który promował film o Annie Przybylskiej, był indziej przebojem, więc owszem ten drugi powinien lecieć w nocy na RMF-ie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...