Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SAGECOM HD działają wszystkie kanały a na PHILIPSIE PVR HD nie. O co tu chodzi ? To mam ruszac antena ale w którą strone.

Może być potrzebna ponowna aktualizacja kanałów -wyszukaj, lub reaktywacja karty. Nie tylko Ty masz takie problemy. Wczoraj bywało różnie . Na kanałach sportowych pojawiały się filmy w trakcie meczu, ciągłe zaniku obrazu i dźwięku i oczywiście żadnej informacji o usterkach od Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem zapytać forumowiczów korzystających z dekoderów SD (mam nadzieję, że tacy jeszcze są) i mających wykupiony pakiet Canal+, czy po przeprogramowaniu dekoderów mają nadal możliwość wyboru opcji "z napisami" na kanałach Canal+ i Canal+ Film. Na moim "wspaniałym" dekoderze Sagem (tym za "grosz") funkcja ta przestała być aktywna. W menu mogę wybierać: Język - polski lub angielski (wcześniej, przed aktualizacją było polski lub oryginalny), zaś opcja "Napisy" jest nieaktywna (na szarym tle napisane jest "Bez napisów" i zmienić się tego nie da), a wcześniej był wybór: "Bez napisów" lub "Polski". Problem ten dotyczy też kanału Ale Kino+, choć tam nie wszystkie pozycje programowe są dostępne w wersji z napisami. Czy ktoś z Was posiadający jeszcze jakikolwiek dekoder SD Cyfry+ (Sagem, Strong, Pace czy jaki tam jeszcze) może sprawdzić czy po aktualizacji też wersji z napisami nie może uruchomić ? Na infolinii twierdzą, że ma działać i każą mi udać się do najbliższego APS-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi co jest nie tak, mam moduł smarDTV (aktualizacja 9) w Technisacie HD-8, na kanałach +film hd, +gol hd, +weekend hd mam ciemność, a na dublach z tego tr. widzę plansze o "plusach".

Wina dekodera? Czy jak? :?

Wina C+ i pośrednio producenta modułu, ale za to też odpowiada C+.

Zobacz ten artykuł m.in https://satkurier.pl/news/69774/moduly-c ... edazy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam mecz ManUtd na Weekend HD i mam ciągłe zwiechy na tym kanale - jakieś przeskoki, chwilami obraz staje, czasem nawet na sekundę mam komunikat BRAK SYGNAŁU. Kompletnie tego nie rozumiem.

Na dekoderze /Ariva 100/ siła sygnału 100%, jakość sygnału 75% /czyli tak jak zawsze/ - i nigdy żadnych zwiech nie miałem.

Ktoś ma podobne problemy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie chodzą, mecz oglądam na C+ Weekend i tam jest wszystko w jak najlepszym porządku. Nie wiem czy ta częstotliwość jest tak wrażliwa czy coś, czy Cyfra+ coś przekombinowała, bo nawet jak działają, to jak widać się niektórym zacinają. Ja poczekam 3 dni, jak kanały 14-19 i Gol, Film, Weekend HD się nie pojawią, to ruszę delikatnie konwerterem, Ale teraz widać, że i Cyfra+ ma delikatne problemy, więc wolę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...