Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie znów natomiast odwrotnie. Od kilku tygodni nie działały mi te kanały TVN HD, TVN Turbo HD, a dzisiaj od rana wszystko śmiga. Ba, nawet TVN24 HD zaczął działać... Trudno mi to ogarnąć, bo wcześniej mi mówili, że mam źle ustawioną antenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj ok. południa zniknęły mi kanały z transporderów 11.487 i 10.892 w tym TVP1 i TVP2. Nie ma w ogóle sygnału na wszystkich kanałach z wymienionych transporderów. Po wyszukaniu na nowo kanałów w dalszym ciągu to samo, a na TVP 1 i 2 pojawiła się informacja Unknow channell... pozostałe kanały działają. Nie wiem czym tkwi problem...może macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niestety kanaly TVN HD TVN 24 HD oraz TVN Turbo HD znow mie nie dzialaja - nie mam pytan.... Jak to jest, ze przez dzien dzialaly, a teraz juz nie chodza... Bo raczej nie problem z ustawieniem anteny jak twierdza specjalisci - dodam, ze wszystko inne mi smiga jak nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nadawca coś by mieszał przy transponderze z TVN-ami w HD, to raczej wszyscy mieliby problem z odbiorem, a nie pojedyncze przypadki. Tymczasem ja na małej, 70cm antenie nie mam absolutnie żadnych problemów z odbiorem tych kanałów.

 

@BasteKSG

Na własne oczy widziałem przypadki, że odbiór kanałów SAT pojawiał się okresowo np na kilka godzin w ciągu doby (zależalo to od pory dnia, pogody). I zgadnij co było przyczyną - antena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniek357 zgadzam sie, ze moze byc problem z antenta, ale... kanaly nie dzialaly mi najpierw przez miesaic. Pozniej jak zrobili aktualizacje softu to wszystko smigalo przez 3 miesiace. Przez ostatnie 2 miesiace znow nie dzialaly w ogole- nie, ze sie cos wlaczylo i wylaczylo. Zawsze czarny ekran. Powiedzieli mi, ze antena. Teraz podobno cos tam mieszali i przez dobe dzialalo, a teraz znow nie dziala... Juz sie w tym gubie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przemigrowałem chwile temu do nc plus i otóż jedna karta z multiroomu nie działa mi, chwile działa po czym na niej wyskakuje komunikat ze nie mam uprawnien do odbiou kanałow i tak jest cały czas.... co się stało.. ? Druga działa bez zarzutów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam splitter. Na jednym dekoderze zaktualizowałem liste programów na tą: 1.TVN HD | 2.TVN7 HD itd... i na tym dekoderze [philips 6201] nie działa TVN HD, DZIAŁA TVN7HD, nie działa TVN TURBO HD, TVN STYLE HD, TVN24 HD. Inne programy HD typu tvp hd, c+ hd, domo hd, mini mini hd działają bez problemu. Na innym dekoderze philips ze stara lista 1. TVP 1 HD | 2.TVP 2 HD itd... wszystko działa bez problemu - tak jak do tej pory.

 

https://satkurier.pl/news/80317/transpon ... cznia.html

Właśnie wtedy zniknęły u mnie powyższe kanały HD, poprawienie ustawień anteny za pomocą miernika rozwiązało problem.

U mnie jeszcze nie działał ArteHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam problem z programami wczoraj dzialala mi cyfra dzis juz nie dziala aktualizowalem oprogramowanie i pojawila mi sie strona pierwsza instalacja sile sygnalu mam 80% a jakos 75% i pojawia sie komunikat ze nie znaleziono zadnego programu. czym to moze byc spowodowane/ pomozcie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z astrą. Po wyszukiwaniu kanałów wszystkie programy z astry są czarne. Nie wiem co jest. Dekoder Philips dsr 6201 hd. Działa u was astra?

 

EDIT: Co ciekawe jak podłączyłem PACE DSR 2221 wszystkie kanały z astry są. Nie wiem o co chodzi. Czy to możliwe, żeby jakieś ustawienia tych pasm, częstotliwości itp. się zresetowały? Z tego co kojarzę w menu tam gdzie można to ustawić zawsze było satelita HOTBIRD i nic się z tym nie robiło. Nie wiem jak z pasmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...