Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od około tygodnia nie działa mi program telewizyjny na dekoderze Pace HD 500GB. Wciskam przycisk prog., ładuje dane, po czym wyskakuje komunikat PROGRAM TELEWIZYJNY CHWILOWO NIEDOSTĘPNY "Z przyczyn technicznych informacje o programach nie są obecnie dostępne. Spróbuj ponownie za kilka minut, wciskając klawisz PROGR na pilocie". Program próbuję włączać kilkanaście razy dziennie, o różnych porach, ale nic z tego.

Wszystko działa ok zatem pewnie EPG w Twoim dekoderze się przywiesiło. Wyjmij wtyczkę z gniazdka, odczekaj minutę i sprawdź czy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam następujący problem. Nie chodzą mi praktycznie wszystkie kanały ''cyfrowskie'' w hd. W hd Tylko odbiera mi canal+ i canal+ sport. Wszystkie w sd odbierają prawidłowo.

Pisze mi, że nie ma sygnału a mam zielony pasek 4,5. Sprawdziłem na swoim ferdku 202e i tam pokazuje, że sygnał transpondera na tych kanałach co nie działają jest na poziomie siła 40% i jakość 10%.

Na reszcie kanałów razem z canal+ hd i canal+ sport hd pokazuje odpowiednio siłę 80% i jakość 70%.

Czyżby canal+ hd i canal+ sport hd chodziły na innych transponderach niż canal+ film hd, canal+ gol hd, ale kino hd itd? Miał ktoś podobny problem?

 

Dzisiaj była dość kiepska pogoda może jutro coś się zmieni jak się poprawi. Zmieniłem konwenter, mieszałem anteną, wymieniłem przewód i wtyczki i było tylko gorzej bo jeszcze tvp'owskie kanały zanikały :crazy:

 

Pełna lista kanałów które mi nie działają:

 

Ale kino!HD

Planete HD

Kuchnia.TV HD

Domo.TV HD

MiniMini HD

teleToon+ HD

canal+ gol HD

canal+ film HD

canal+ weekend HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciach...

Pełna lista kanałów które mi nie działają:

 

Ale kino!HD

Planete HD

Kuchnia.TV HD

Domo.TV HD

MiniMini HD

teleToon+ HD

canal+ gol HD

canal+ film HD

canal+ weekend HD

 

Jam mam to samo co prawda planete HD wczoraj jeszcze chodziło ale dzisiaj ale dzisiaj już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś z Was ma teraz przycinki na TVP Sport? Leci hokej i nie można oglądać. Reszta z tego transpondera jest OK (m.in. Polsat Film).

 

Po dwóch godzinach problem nadal występuje - po włączeniu tunera wskakuje nawet "zakodowane" a później ciągle pixeloza i przeskakiwanie dźwięku. Tylko na TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro lukas ma dwie różne anteny podłączone pod dwa różne tunery i występują problemy to chyba faktycznie coś po stronie nadawcy. Co kolega miał na myśli pisząc, że "ma MR"?:-)) U mnie nadal TVP Sport klatkuje, szatkuje obraz i dźwięk - wszystkie inne kanały, w tym kanały z tego samego transpondera co TVP Sport są OK. Sprawdzałem jeszcze w innym pokoju na tv kablowej i tam wszystko jest OK ale nie wiem czy kablówka nie ma jakiegoś innego dosyłu (np. z Astry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...