Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz jaką ścieżkę dzwiękową masz wybraną. Jeśli oryginalną z AC3 to wtedy nie będzie lektora. Musi być wybrana polska! Sprawdzić to możesz wybierając na pilocie czerwony przycisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanikanie dzwięku na HBO HD też zaobserwowałem. To zjawisko występuje tylko na HBO HD nadawany z tp. Polsatu (12.265) na tp. Cyfry + (11.278) czegoś takiego nie ma.

Człowiek z BOA C+ napisał mi, że problem z HBO HD leży po stronie dzierżawcy transpondera czyli Polsatu.

Z kolei problem z TVNem (ale także innymi kanałami z tego tp.) też zauważyłem. Tłumaczenie C+ było takie, że nadal jest tam Seca2 i jak wyłączą problem ma zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem. od kilku dni nie dziaalaja mi kanaly HD. Jedynym ktory dziala to mtv hd natomiast canal plus hd, sport hd , "naszynal" hd oral film box hd nie dzialaja a pojawia sie komunikat "brak sygnalu, sprawdz antene" Pozostale kanaly dzialaja bardzo dobrze a sila sygnalu wynosi 4,5( mialem tak zawsze)Zmienilem nawet konwerter z pojedynczego na twina i nic nie pomoglo. czasami jest nawet tak ze sygnal znika calkowicie natomiast na drugim dekoderze podlaczonym do twina mozna ogladac program. Czy to jest moze zwiazane z wymiana kart czy inny problem ?

pozd

 

Mam podobnie z tym że czasami jest tak że np canal+sport hd pogra 5-10 min a później pokazuje brak sygnału sprawdż antenę

czasami jest wszystko ok i chodzi bez zarzutu.Siłą sygnału 4,5, takie jaja się zaczęły tydzień przed wymianą karty.

Dodam jeszcze ze po pojawieniu sie komunikatu na kanale hd "brak sygnalu, sprawdz antene" taki komunikat jest na każdym kanale i nic nie działa

Po paru próbach dodzwoniłem się w końcu do cyfry i w obiecali za darmo przysłać montera który by sprawdził ustawienie anteny było to w poniedziałek i czekam do dziś - to jakieśkpiny

Wypowiedzenie juz wysłane bo mam tego dosć (dobrze że akurat umową mi siekończy)

Ktoś może wiedzieć jak problem rozwiazać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

słuchajcie, czy my dziś mamy awarię? od rana nie mam kodowanych kanałów (pakiet komfort). wszystko zapłacone, uprawnienia pokazuje do 01.01.2009. reaktywacja z ICA puszczona, ciemność na GI 780 i Philips HD.

 

są tacy, którym działa, są tacy, którym tez nie działa. ktoś coś wie, co się dzieje?

 

--

sunmoon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega wróciłem z pracy a tu czma ,nie ma kodowanych programów -komfortowy,mam golden interstara GI 780 -uniwersalny czytnik karta cyfry, w CI to moduł reality cam z kartą telewizja na kartę ,do dzisiaj działało bez problemu.

Pusciłem reaktywacje karty - godzina nic.

Pięć minut temu telefon do cyfry ,pani mówi że uprawnienia poszły ,kazała mi przełączyć na tvp info i puściła jeszcze raz -nic ,ale naszła mie super myśl i wyciągnołem moduł reality i momentalnie uprawnienia doszły ,wszystko chodzi ,podziękowałem pani na którą trochą nakrzyczałem wcześniej .

A więc wnioski jak masz taki sprzęt jak ja to wyciąg moduł bo coś się to gryzię wszystko pozdro wszystkim TREVISO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...