Skocz do zawartości

Podróże TV


JamesBond007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

@Kriss 16 - po co? Jak ci się Mango nie podoba to nie oglądaj. To pierwsza tego typu telewizja w Polsce i widocznie ITI ma z niej zyski.

 

A swoją drogą-czemu wy tak narzekacie na niektóre kanały (że nie ma oglądalności, że śmiecie satelitarne) - nie musicie oglądać.

 

P.S. Sorry za off-top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nierentowne kanały ustępują miejsca ot cala filozofia.Podziwiam że jednak tyle wytrzymali.pamiętam Przerwe w nadawaniu.:)Ciekawe czy Transmisja przez internet przyniesie zyski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tego kanału,jest mi obojetne czy go usuną czy nie.Programu mango 24 szybko nie wywalą ponieważ mają większą oglądalność niż "podróże TV" nawet ja ostatnio oglądałem na mango 24 jak reklamowali telewizje na karte,teoretycznie był to mój pierwszy raz jak oglądałem ten program więcej niż 20 minut ;]

 

Jeszcze usuną pare polskich kanałów fta to każdy kto posiada sprzęt specjalnie tylko do odbioru vivy czy tvp kultury przejdzie na platformy cyfrowe czy też kablówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że ten kanał ma zamiar konkurować z takimi kanałami, jak Travel chanel, czy National G, ale jak widać nic z tego nie wyszło. Zapewne jednym z powodów jest to, że ten kanał za słabo się reklamował. Mimo, że na antenie pojawiły się programy charakterystyczne dla kanału podróżniczego, to i tak wiele osób uważało go za kanał z ofertami turystycznymi, który nie budził ich zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierentowne kanały ustępują miejsca ot cala filozofia.Podziwiam że jednak tyle wytrzymali.pamiętam Przerwe w nadawaniu.:)Ciekawe czy Transmisja przez internet przyniesie zyski...

Ta telewizja nie przynosi zysków. Transmisja internetowa po prostu obniży koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Prawdę mówiąc lubiłem popatrzeć gdzie Nie pojadę;)Kanałowi brakło sponsora i pomysłu bo nie samymi ofertami wycieczek człowiek żyje.Brakowało Materiałów dokumentalnych jak tam jest co można zwiedzić:)Wspomnień czar sie robi.Pamiętam jak znikli i zawiesili emisję wtedy na forum tez było głośno i pełno komentow;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić. Ta telewizja jest po prostu miejscem gdzie Triada i Capital Partners wydawali pieniądze, a parę reklam dziennie nie przynosiło im zysków. Jestem natomiast ciekaw co kablówki wstawią w miejsce Podróże TV. W końcu niedawno ten kanał np. w Vectrze zastąpił zmarły tragicznie TVN Gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróże TV zostało usunięte z listy już dawno temu. Stacja z powodu bardzo złego zarządzania nie była w stanie wynegocjować z Cyfrowym Polsatem nowej umowy. Teraz w spółce emitującej program rozpoczęto podsumowanie roku - wszystkie przychody i odchody. Obliczenia udowodniły, że Podróże TV ciągle przynoszą straty i reorganizacja ramówki oraz poprawa jakości produkowanych programów nie pomogły. Nie ma się co dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu PTV porównujesz do poważnych kanałów? Przecież Podróże TV to zwykła reklama wycieczek, przypomnę, że na początku nadawania relacje z polecanych kurortów i ośrodków wczasowych były ograniczone do minimum. W dodatku całość z pościeranych kaset w pętli i nawet głupie logo było nagrywane :) Travel Channel i cała reszta to kanały emitujące filmy przyrodnicze oraz dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby twórcy Podróże TV pooglądaliby trochę Travel Channel,Sky Travel czy nawet Discovery Travel & living to może by się czegoś nauczyli.A tak to nikt płakać po tym kanale nie będzie
Podróże TV = TV Travel Shop UK czy wersja niemiecka DE (oba serwisy już nie istnieją - pokój im duszom ;)), Thomas Cook TV, Thomson TV, Sonnenklar.tv. Ten ostatni kanał niemiecki okropnie się popsuł... Masz dostęp do 28.2E, zerknij przynajmniej na angielskie Thomas Cook TV i Thomson TV. Zobaczysz różnicę ;)

 

Kiedyś było mi dane oglądać TV Travel Shop w swojej kablówce i bardzo lubiłem ten program, moim zdaniem bardzo dynamicznie i ciekawie prezentowali różne miejsca wycieczkowe, czego nie sposób było powiedzieć o Podróże TV, który później zastąpił u mnie tę "dziurę" powstałą po utraceniu dostępu do Travel Shop. Nasz polski kanał to jedna wielka nuda, ciekawił jak tylko pierwszy raz na oczy zobaczyliśmy, i dobrze, że będą nadawać tylko przez internet... Ten fakt świadczy tylko o tym, że w Polsce takie formaty jaki prezentował PTV, czy też inne np. TVN Gra w ogóle nie mają racji bytu. Chociaż wcale się nie dziwię - są to kanały produkowane po najniższych kosztach, w dodatku społeczeństwo nie chętnie sięga po takie kanały, może właśnie dlatego, że nadawca od razu wykorzystuje drogę "na skróty" na produkcję tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...